Danışmanlık İçeriği

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Uzun yıllar ulusal ve uluslararası firmalarda marka yönetimi ve pazarlama iletişimi yaptım…

▼Daha fazla göster

2005 yılında ise finans sektörünün en büyük marka dönüşüm projesinin çekirdek kadrosunda yer aldım. Yeni markanın lansmanı için 6 ay aralıksız şube tabelalarından basılı malzemelerin değişimine, çalışan iletişimden müşteri etkinliklerine kadar binlerce içerik tasarlandı. Bilinirlik ve pazar araştırmaları sonuçlarına göre markayı doğru konumlandırmak, bu konumlandırmayı destekleyen iletişim planını oluşturmak, paydaşlara özel iletişim projeleri geliştirmek, kurum içi ve dışı tüm içerikleri üretmek yaptığım işin sadece bir bölümü. Son dönemde ise markaların yolculuklarını hikayeleştiriyorum. Bu hikaye, bazen web sitesindeki içeriklerin yenilenmesi, bazen kurum içi iletişim kampanyası bazen ise online bir dergi olabiliyor. Hepsinin de tek bir ortak amacı var: kişilerle marka arasında sağlam ve uzun ömürlü bir bağ kurmak. “Bu kadar içeriği üretmek hiç benim işim değil” diyorsanız, çözümünü birlikte üretelim.”

▲Daha az göster

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Uzun yıllar ulusal ve uluslararası firmalarda marka yönetimi ve pazarlama iletişimi yaptım. 2005 yılında ise finans sektörünün en büyük marka dönüşüm projesinin çekirdek kadrosunda yer aldım. Yeni markanın lansmanı için 6 ay aralıksız şube tabelalarından basılı malzemelerin değişimine, çalışan iletişimden müşteri etkinliklerine kadar binlerce içerik tasarlandı. Bilinirlik ve pazar araştırmaları sonuçlarına göre markayı doğru konumlandırmak, bu konumlandırmayı destekleyen iletişim planını oluşturmak, paydaşlara özel iletişim projeleri geliştirmek, kurum içi ve dışı tüm içerikleri üretmek yaptığım işin sadece bir bölümü. Son dönemde ise markaların yolculuklarını hikayeleştiriyorum. Bu hikaye, bazen web sitesindeki içeriklerin yenilenmesi, bazen kurum içi iletişim kampanyası bazen ise online bir dergi olabiliyor. Hepsinin de tek bir ortak amacı var: kişilerle marka arasında sağlam ve uzun ömürlü bir bağ kurmak. “Bu kadar içeriği üretmek hiç benim işim değil” diyorsanız, çözümünü birlikte üretelim.”

Görüşme İçeriği

Görüntülü görüşme
Telefon ile görüşme
Yüz yüze (İstanbul/Bahçeşehir)

Takvimden Gün ve Saat seçerek randevu alabilirsiniz.

Eylül 2023
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“İletişim ve İçerik Danışmanı – Aslı Ayşen Aydın” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.

  • Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.
  • Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.
  • Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.
  • Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.
  • Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.
  • Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.
  • İade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.