Danışmanlık İçeriği

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Merhaba. Bir çok astrolog gibi benim de bu alana çekilmem Satürn döngüm ile oldu. Geçtiğimiz 4 yıldır hem batı astrolojisi hem karma astroloji temel orta ve ileri seviye eğitimlerimi tamamladım.

▼Daha fazla göster

Aynı zamanda horary yani soru astrolojisi, sinastri yani ilişkiler astrolojisi eğitimlerimi aldım. Son olarak da uranyen astroloji eğitimim halen devam etmekte. Farklı ekollerden ve farklı hocalardan aldığım derslerle haritalara birçok farklı bakış açısıyla yaklaşıp danışanların neden bana geldiklerini hayatlarında hangi sorunun onları danışmanlık almaya sevk ettiğini belirleyip çözüme yönelik danışmanlık veriyorum.”

▲Daha az göster

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Merhaba, bir çok astrolog gibi benim de bu alana çekilmem Satürn döngüm ile oldu. Geçtiğimiz 4 yıldır hem batı astrolojisi hem karma astroloji temel orta ve ileri seviye eğitimlerimi tamamladım. Aynı zamanda horary yani soru astrolojisi, sinastri yani ilişkiler astrolojisi eğitimlerimi aldım. Son olarak da uranyen astroloji eğitimim halen devam etmekte. Farklı ekollerden ve farklı hocalardan aldığım derslerle haritalara birçok farklı bakış açısıyla yaklaşıp danışanların neden bana geldiklerini hayatlarında hangi sorunun onları danışmanlık almaya sevk ettiğini belirleyip çözüme yönelik danışmanlık veriyorum.”

Görüşme Seçenekleri:

Görüntülü Görüşme

Eylül 2023
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Uzman Astrolog – Eda Çark için 2 değerlendirme

 1. Merve

  Eda Hanım’la her ayrıntıyı didikledik:) İşinde çok başarılı. Karşılıklı sohbet eşliğinde gayet güzel ve yerinde geri bildirimlerle verimli ve eğlenceli bir seans geçirdik. Enerjisi seans boyunca çok yüksekti ve bana çok olumlu, dönüştürücü bir şekilde yansıdı:) Terapi niteliğinde olumlu yönde bir seans isteyen herkese tavsiye ederim:)

 2. gulinakin

  Eda hanım işinde özverili ve çok başarılı. Haritanın üzerinde her bir detayın etraflıca yorumlayarak açıklamasını tane tane anlattı.
  Eda hanıma burdan çok teşekkür ediyorum. Kendisini gerçekten tanımak isteyenler için tavsiye ediyorum.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.

 • Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.
 • Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.
 • Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.
 • Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.
 • Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.
 • Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.
 • İade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.