Danışmanlık İçeriği

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Doğum haritalarımızın…

▼Daha fazla göster

bizlere vaad ettiği şansları, zorlukları öğrenerek hayatımızı kolaylaştırmak, tehlikelerin farkında olarak kaçınmak için bazen hepimiz bir rehbere ihtiyaç duyarız. Bu gizemli yolcukta rehberiniz olmaktan mutluluk duyarım.”

▲Daha az göster

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Doğum haritalarımızın bizlere vaad ettiği şansları, zorlukları öğrenerek hayatımızı kolaylaştırmak, tehlikelerin farkında olarak kaçınmak için bazen hepimiz bir rehbere ihtiyaç duyarız. Bu gizemli yolcukta rehberiniz olmaktan mutluluk duyarım.”

Görüşme İçeriği

90 dakika
Telefonla arama
Görüntülü görüşme
Yüz yüze görüşme (İstanbul Anadolu Yakası)

Aşağıdaki takvim üzerinde danışmanın uygun gün ve saat bilgilerini görebilir, bir tıkla randevu alabilirsiniz.
Temmuz 2020
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Astrolog – Eda Özcan için 4 inceleme

 1. Zeynep Derya

  Eda hanımla görüşmemizi tamamladık. Çok içten ve samimiydi. Mükemmel bir enerjisi var. Zaten sesinden alabiliyorsunuz bu enerjiyi. Çok ilgili ve alakalı. Kendimi tanımama yardımcı oldu. Hiç bilgim olmayan bir konuydu astroloji. Ama o kadar net ifadelerle anlattı ki çok iyi anladım. Kendisine çok teşekkür ederim. Ve bütün samimiyetimle tavsiye ediyorum.

 2. Burcu Uysal

  Eda hanım görüşmemiz için 2 gün istemişti, görüşmeye başladığımız anda 2 gün boyunca benim yıldız haritama çalıştığını anladım. 1,5 saatlik görüşmede bana kendimle ilgili çok güzel yön gösterdi. Enerjisini çok uzaktan hissedebiliyorsunuz. Kesinlikle herkese tavsiye ederim

 3. _aise_

  İlgili, nazik, güvenilir bir danışman. Görüşmemizden gayet memnun kaldım, düşünenlere tavsiye olunur.

 4. Ecem Bilgi

  Eda Hanım tek tek her noktanın üzerinden özenle geçti. Benim için hem danışmanlık hem güzel bir sohbet oldu ki zamanı bolca kullandık(: Kendini ve potansiyelini tanımak isteyenlere tavsiye ediyorum.

İnceleme yap

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.