Danışmanlık İçeriği

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Nişantaşı Üniversitesi Psikoloji ve Sosyal Hizmetler bölümlerini bitirdikten sonra bir süre huzurevinde sosyal hizmet uzmanı olarak çalıştım.

▼Daha fazla göster

Sonrasında Nişantaşı Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans Programı’ na kabul edildim. Şu anda yüksek lisansın tez dönemindeyim. Lisans hayatım boyunca Kasımpaşa Çocuk Yuvası, Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi, Özel Balıklı Rum Hastanesi, Kiddy Family Club kurumlarında bana çocuk ve yetişkinlerle ilgili mesleki deneyimler kazandıran stajlar yaptım. Lisans sonrasında MMPI eğitimi, çocuk resimleri analizi ve çocuk testleri eğitimi ve bilişsel davranışçı terapi eğitimini aldım.”

▲Daha az göster

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Nişantaşı Üniversitesi Psikoloji ve Sosyal Hizmetler bölümlerini bitirdikten sonra bir süre huzurevinde sosyal hizmet uzmanı olarak çalıştım. Sonrasında Nişantaşı Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans Programı’ na kabul edildim. Şu anda yüksek lisansın tez dönemindeyim. Lisans hayatım boyunca Kasımpaşa Çocuk Yuvası, Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi, Özel Balıklı Rum Hastanesi, Kiddy Family Club kurumlarında bana çocuk ve yetişkinlerle ilgili mesleki deneyimler kazandıran stajlar yaptım. Lisans sonrasında MMPI eğitimi, çocuk resimleri analizi ve çocuk testleri eğitimi ve bilişsel davranışçı terapi eğitimini aldım.”

Görüşme Seçenekleri:

Görüntülü Görüşme

Çalışma Alanları:

Bilişsel Davranışçı Terapi

Takvimden Gün ve Saat seçerek randevu alabilirsiniz.

Eylül 2022
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
Çalışma Alanları

bilişsel davranışçı psikoterapi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Uzman Psikolog – Emel Makara” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.

  • Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.
  • Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.
  • Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.
  • Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.
  • Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.
  • Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.
  • İade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.