Danışmanlık İçeriği

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Ben Uzm.Klinik Psk.Emine ÖZAN.Beykent Üniversitesi  psikoloji bölümünü 2016 yılında tamamladım…

▼Daha fazla göster

Lisans eğitimin boyunca psikoloji alanı ile ilgili çeşitli seminerler ve eğitimler alarak eğitim yolculuğuna devam ettim. Lisans eğitimimin ardından 2016 yılında  Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansa başladım. Yüksek Lisans eğitimin sırasında Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimini alarak Bdt ekololü ile danışan görmeye başladım. Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi, Doğa Koleji ,Çağrı Bey Anadolu Lisesi, Nöropsikiyatri Beyin Hastanesi ‘de çocuk ergen ve yetişkin alanlarında staj yaparak gelişimimi destekledim .Yüksek Lisans eğitimim sırasında özel çocuklarla birlikte birebir çalışarak özel eğitim öğretmenliği yaptım. Ardından özel bir kolejde Rehberlik ve Psikolojik Danışman olarak iş hayatıma devam ettim. Şimdi ise özel bir klinikte tam zamanlı olarak danışan görmekteyim. Bu süre zarfında Çocuk Merkezli  Oyun Terapisi ve Özel Öğrenme Güçlüğü ile ilgili eğimlerimi tamamladım. Akabinde ortaokul ve lise gruplarına bireysel ögrenci danışmanlığı yapmaktayım”

▲Daha az göster

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Ben Uzm.Klinik Psk.Emine ÖZAN.Beykent Üniversitesi  psikoloji bölümünü 2016 yılında tamamladım. Lisans eğitimin boyunca psikoloji alanı ile ilgili çeşitli seminerler ve eğitimler alarak eğitim yolculuğuna devam ettim. Lisans eğitimimin ardından 2016 yılında  Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansa başladım. Yüksek Lisans eğitimin sırasında Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimini alarak Bdt ekololü ile danışan görmeye başladım. Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi, Doğa Koleji ,Çağrı Bey Anadolu Lisesi, Nöropsikiyatri Beyin Hastanesi ‘de çocuk ergen ve yetişkin alanlarında staj yaparak gelişimimi destekledim .Yüksek Lisans eğitimim sırasında özel çocuklarla birlikte birebir çalışarak özel eğitim öğretmenliği yaptım. Ardından özel bir kolejde Rehberlik ve Psikolojik Danışman olarak iş hayatıma devam ettim. Şimdi ise özel bir klinikte tam zamanlı olarak danışan görmekteyim. Bu süre zarfında Çocuk Merkezli  Oyun Terapisi ve Özel Öğrenme Güçlüğü ile ilgili eğimlerimi tamamladım. Akabinde ortaokul ve lise gruplarına bireysel ögrenci danışmanlığı yapmaktayım.”

Çalışma Alanları:

Çocuk ve Ergen Terapisi
Tuvalet Eğitimi
Tırnak Yeme
Kardeş Kıskançlığı
Ebeveyn Danışmanlığı
Çocukluk Çağı Depresyonu,
Okul Fobisi
Özel Öğrenme Güçlüğü
Çocukluk Korkuları
Sınav Kaygısı
Okul Psikoloğu
Yani doğan ebeveyn rehberliği
Öğrencilerle rehberlik çalışmaları
Sosyal Fobi
Anksiyete
Panik Ata

Görüşme İçeriği

Görüntülü görüşme

Takvimden Gün ve Saat seçerek randevu alabilirsiniz.

Nisan 2021
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
Çalışma Alanları

Anksiyete, Beslenme ve Yeme Bozuklukları, Çocukluk Çağı Depresyonu, Çocukluk korkuları, Çocukluk Travmaları, Ebeveyn Danışmanlığı, Ergen Terapisi, Kardeş Kıskançlığı, Öğrencilerle Rehberlik Çalışmaları, Okul fobisi, Oyun Terapisi, Panik Atak, Sosyal Fobi, Tırnak yeme, Tuvalet eğitimi rehberliği

Uzman Klinik Çocuk Psikoloğu – Emine Özan için 1 inceleme

  1. S… Z… C…

    Emine Hanım işini özveriyle yapan, dakik ve çok güzel enerjisi olan bir psikolog. Sizi içtenlikle dinleyen ve bu süreci rahat bir şekilde geçirmenizi sağlamaya çalışan, işini severek yapan bir psikolog. Kendisiyle tanıştığım için çok mutluyum.

İnceleme yap

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.