Danışmanlık İçeriği

Bu görüşmede neler yapacağız:

“Çocukluğumdan bu yana mistik…

▼ Daha fazla göster

bir alemin küçük bir ruh taşıyanı olduğuma inandım. Büyüdükçe ve yaş aldıkça bedenim yaşım arttı. yaşadıkça, gördükçe, derslerle acılarla, mutluluklarla, bedellerle ve mükafatlarla da ruhumu büyüttüm ve bu alanda her gün ilerledim. Okudum, araştırdım gözlemledim, yazdım ve anladım ki benim yaşam bağım, özüm, yaşama amacım içimdeki emsalsiz gücü, enerjiyi keşf edip başka ruhlara şifa niyetine dokunmak  ve bir kanal olarak iyileştirebilmekmiş. Sonra bu gücü doğru kullanmak için eğitimlerimi aldım, reiki ve bioenerji uyumlaması aldım. Uyumlandım ve şimdi biliyorum ki dünya arınmış ve temiz enerjilere sahip insanların enerjileri ile dönebiliyor bunun için piri pak olmalıyız. Önce biz kendimizi sevmeli sonra bütün evren zaten bize hizmet edecektir. Bunun içinde  bizi ayakta tutan, evrenin bize verdiği eşsiz enerjiyi aldığımız çakralarımız tertemiz ve iyi çalışıyor olması gerek. Fakat zamanla aldığımız tranvalar, mutsuzluklar ve düşüşler yapışıp tutunuyor ve sekteye uğrayıp yaşam damarımız çakralarımızı. Onları arı tutun. Temiz tutun ki hayatınıza doğan ışığın önce sizi sonra çevrenizi ve tüm evreni nasıl aydınlattığın yaşayın görün. Evren bana izin verdiği sürece yakın ya da uzak gözetmeksizin ben bu yolda istekli kardeşlerimizin yanındayım ve paylaşmayı borç bilirim.

Yaşamı ve hayatımı bana sunulan herşeyi çok seviyorum gelin sizde benimle birlikte sevmeyi tekrar hatırlayın.”

▲ Daha az göster

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Çocukluğumdan bu yana mistik bir alemin küçük bir ruh taşıyanı olduğuma inandım. Büyüdükçe ve yaş aldıkça bedenim yaşım arttı. yaşadıkça, gördükçe, derslerle acılarla, mutluluklarla, bedellerle ve mükafatlarla da ruhumu büyüttüm ve bu alanda her gün ilerledim. Okudum, araştırdım gözlemledim, yazdım ve anladım ki benim yaşam bağım, özüm, yaşama amacım içimdeki emsalsiz gücü, enerjiyi keşf edip başka ruhlara şifa niyetine dokunmak  ve bir kanal olarak iyileştirebilmekmiş. Sonra bu gücü doğru kullanmak için eğitimlerimi aldım, reiki ve bioenerji uyumlaması aldım. Uyumlandım ve şimdi biliyorum ki dünya arınmış ve temiz enerjilere sahip insanların enerjileri ile dönebiliyor bunun için piri pak olmalıyız. Önce biz kendimizi sevmeli sonra bütün evren zaten bize hizmet edecektir. Bunun içinde  bizi ayakta tutan, evrenin bize verdiği eşsiz enerjiyi aldığımız çakralarımız tertemiz ve iyi çalışıyor olması gerek. Fakat zamanla aldığımız tranvalar, mutsuzluklar ve düşüşler yapışıp tutunuyor ve sekteye uğrayıp yaşam damarımız çakralarımızı. Onları arı tutun. Temiz tutun ki hayatınıza doğan ışığın önce sizi sonra çevrenizi ve tüm evreni nasıl aydınlattığın yaşayın görün. Evren bana izin verdiği sürece yakın ya da uzak gözetmeksizin ben bu yolda istekli kardeşlerimizin yanındayım ve paylaşmayı borç bilirim.

Yaşamı ve hayatımı bana sunulan herşeyi çok seviyorum gelin sizde benimle birlikte sevmeyi tekrar hatırlayın.”

Görüşme İçeriği

60 dakika
Görüntülü görüşme

Takvimden Gün ve Saat seçerek randevu alabilirsiniz.

Eylül 2022
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Reiki Terapisti – Figen Yavuz” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.

  • Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.
  • Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.
  • Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.
  • Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.
  • Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.
  • Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.
  • İade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.