Danışmanlık İçeriği

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“2013 yılında Marque-Up Brand Consultancy…

▼Daha fazla göster

ajansını kurdum. 2016 yılında EatProDiet Nutrition Kitchen ismiyle sağlıklı yiyecekler sattığımız bir restoran kurdum. Aynı zamanda 2016-2017 yıllarında Muscle Engineers Team firmasında Genel Müdürlük pozisyonunda çalıştım.
Son 7 yıldır girişim eko-sisteminde yer alıyorum ve bir çok girişimciye mentorluk yaptım. Bu görüşmemizde projenizi, yatırımcıları, fırsatları, yapılması ve yapılmaması gerekenleri konuşacağı.
Benimle ilgili daha detay bilgi için https://www.linkedin.com/in/ilona-levi-kuruba%C5%9F-2660a852/ adresinden linkedin bilgilerimi görebilirsiniz”

▲Daha az göster

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“2013 yılında Marque-Up Brand Consultancy ajansını kurdum. 2016 yılında EatProDiet Nutrition Kitchen ismiyle sağlıklı yiyecekler sattığımız bir restoran kurdum. Aynı zamanda 2016-2017 yıllarında Muscle Engineers Team firmasında Genel Müdürlük pozisyonunda çalıştım.
Son 7 yıldır girişim eko-sisteminde yer alıyorum ve bir çok girişimciye mentorluk yaptım. Bu görüşmemizde projenizi, yatırımcıları, fırsatları, yapılması ve yapılmaması gerekenleri konuşacağı.
Benimle ilgili daha detay bilgi için https://www.linkedin.com/in/ilona-levi-kuruba%C5%9F-2660a852/ adresinden linkedin bilgilerimi görebilirsiniz”

Görüşme İçeriği

60 dakika
Telefonla arama
Görüntülü görüşme
Yüz yüze görüşme (İstanbul Maslak)

Takvimden Gün ve Saat seçerek randevu alabilirsiniz.

Mayıs 2023
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Sosyal Medya Uzmanı – İlona Levi için 4 değerlendirme

 1. Nüket Ünlü

  Ilona hanım ile çalışmaya başladıktan sonra sosyal medya yönetimini profesyonel ve bu işi çok iyi bilen bir kişinin ellerine bırakmanın ne kadar önemli olduğunu ben bizzat yaşayarak öğrendim. Markam Molivatashı benden çok sahiplendi ve bebeğim dediğim markamı İlona hanım ekibi ile birlikte büyütüyor. Çünkü sosyal medya yönetimi, marka geliştirme ve danışmanlık alacaksanız gözümüz kapalı çalışın.
  Nüket Ünlü
  Molivatash Kurucusu

 2. N.Banu Esen

  Bizim Bagali Fermente olarak Ilona Hanım”la tanışmamız işletmemizin hem ilk kuruluş yılına hem de pandemi dönemine denk geldi ve her iki süreç de bizim için kaos demekti.
  Kendisinin net bakış açısı ve çözüme odaklı çalışması ve alanında gerçekten deneyimli olması bizim yolumuza ışık tuttu.Networkünün geniş olması da çözüm seçeneklerimizin artmasına vesile oldu.
  Bizim için zorlu olan bu süreçte kendisiyle birlikte çalışmaktan onur ve mutluluk duyduk..
  Bagali_fermente

 3. Özge Algül

  İlona hanım ile yaklaşık 2 senedir çalışıyoruz sosyal medyamızı yönetip aynı zamanda danışmanlık veriyor. Bu işte tek diyebilirim. Çalışkanlığı ile bizi motive ediyor. Herkese tavsiye ederim. 🙏🏻

 4. Advicemy.com

  İlona hanım ile Advicemy.com’un sosyal medyası için görüştük. Kendisi bizim sosyal medya ajansımız olmakla kalmadı bütün iş sürecimize de destek veriyor. İlona hanım advicemy’nin hem sosyal medyasını yönetiyor, hem de Advicemy’nin sürekli danışmanı olarak bizlere destek veriyor. Çok çalışkan, çok bilgili ve çok arzulu bir danışman kendisi. işinizin gelişimi için hem sosyal medya hem daha fazlası için kesinlikle tavsiye ederiz. İlona hanım sayesinde Advicemy.com çok hızlı bir yükselişe geçti.
  Advicemy.com’un ilk Advisor Meetup buluşması da İlona hanım sayesinde gerçekleşti 🙂

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.

 • Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.
 • Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.
 • Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.
 • Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.
 • Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.
 • Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.
 • İade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.