Danışmanlık İçeriği

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“2Bu danışmanlık ile girişiminizle ilgili gelişim maddelerini, yapılması ve yapılmaması gerekenlerle ilgili bilgiler alacaksınız…

▼Daha fazla göster

 Sizleri bir çok konuda doğru yerlere yönlendireceğim, her konunun uzmanı değilim ama neredeyse her konunun uzmanına nasıl ulaşacağınızı bilirim. Yıllardır yaptığım girişim danışmanlığı sayesinde sadece girişimcilere yol göstermedim, her girişimciden bir çok şey öğrendim. Hala her görüşmede bir çok şey öğreniyor, çoğu zaman görüşme sonrası kendimi konuyu derinlemesine araştırırken buluyorum. Projenizin gizliliği advicemy.com tarafından korunmaktadır, siz izin vermediğiniz sürece proje hakkında 3. kişilere bilgi aktarımı yasaktır.”

▲Daha az göster

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Bu danışmanlık ile girişiminizle ilgili gelişim maddelerini, yapılması ve yapılmaması gerekenlerle ilgili bilgiler alacaksınız. Sizleri bir çok konuda doğru yerlere yönlendireceğim, her konunun uzmanı değilim ama neredeyse her konunun uzmanına nasıl ulaşacağınızı bilirim. Yıllardır yaptığım girişim danışmanlığı sayesinde sadece girişimcilere yol göstermedim, her girişimciden bir çok şey öğrendim. Hala her görüşmede bir çok şey öğreniyor, çoğu zaman görüşme sonrası kendimi konuyu derinlemesine araştırırken buluyorum. Projenizin gizliliği advicemy.com tarafından korunmaktadır, siz izin vermediğiniz sürece proje hakkında 3. kişilere bilgi aktarımı yasaktır.”

Görüşme İçeriği

50 dakika
Telefonla arama
Görüntülü görüşme
Yüz yüze görüşme (İstanbul Maslak)

Takvimden Gün ve Saat seçerek randevu alabilirsiniz.

Mayıs 2023
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Girişim ve E-Ticaret Danışmanı – Kerem Karşılıklı için 6 değerlendirme

 1. selikantar

  Samimi ve güven veren yapısıyla oldukça tecrübeli ve alanına hakim bir eğitimci. Bu konuyla yakından ilgili olmadığım halde, kendisinden aldığım 1 saatlik eğitim işimi geliştirme konusunda çok fazla katkı sağladı bana. E-Ticaret ile ilgili veremeyeceği öneri, cevaplayamayacağı soru olduğunu düşünmüyorum, bu yoldaysanız mutlaka Kerem Bey’e uğrayın derim.

 2. Emirhan

  Samimi, yapıcı çözümler edindiğim ve gayet bilgi verici bir havada geçti konuşmamız.Girişim ve e ticaret konusundaki tecrübeleriyle bana farklı bir bakış açısı daha kazandırdığı.

  Genç yaşıma rağmen bana gayet ciddi davranarak aklımdaki soruları cevapladı.Çok önemli notlar aldım ve kaynaklar önerdi.

  Kesinlikle öneririm

 3. selinozcelik3

  Kerem Bey ile birlikte nasıl site kurulurdan, seo yönetimi, google analytic takibine kadar bir çok süreci kapsayan bir görüşme yaptık. Yeni trendler ve kullanılan donanımlar hakkında engin tecrübelerinden yararlandım. Çok faydalı bir görüşme oldu. Digital çağda digital işlerle uğraşmak isteyen herkesin görüşmesi gereken bir danışman.

 4. Aytek Kayıkçı

  Kerem bey, hem mesleki tecrübesi hem hayat tecrübesi ile eticaret girişimimiz için çok doğru noktalara değinerek ekibimizi yönlendirdi. Katkıları sayesinde ileride karşılaşabileceğimiz güçlükleri en başından çözerek hareket ettik.

 5. Kadir kaya

  Projemizle ilgili bize yardımcı olan kerem beye çok teşekkür ederim çok faydalı çok samimi geçen konusmamız oldu çok teşekkürler ediyorum başarılarınızın devamını dilerim 🙂

 6. Ahmet Ertan

  yeni projemizle ilgili 1 saatlik görüşme yaptık. Para kazandıracak olan projemiz kapsamında Milli Piyango kanunları hakkında hemen bilgi verip bize projeyi nasıl yapabileceğimizle ilgili çok güzel yönlendirdi. 1 saatlik görüşme sonunda 1 aylık çalışma verimi aldık. Bir çok ödüllendirme konusunda yönlendirici bilgisi sayesinde projemize bakışımız değişti.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.

 • Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.
 • Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.
 • Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.
 • Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.
 • Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.
 • Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.
 • İade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.