“Gelecek yüzyıl güçlü liderlerin değil, güçlendiren liderlerin yüzyılı olacaktır.”
       Bill Gates

Tecrübe düzeyi ve yılı ne olursa olsun bir yöneticinin en önemli rolü kendisinin ve ekip arkadaşlarının her durumda öz değerlerinin gelişmesini sürekli olarak teşvik etmektir.

‘Güç’lendiren Liderler…  atölye çalışmasında, katılımcılarımız öncelikle kişisel ve yönetsel olarak güçlü yönlerini ve değerlerini keşfedecekler.

Özellikle belirsizlik dönemlerinde, bu değerlerle yönetsel bakış açılarını birleştirdiklerinde ne şekilde fark yaratacaklarını görebilecekler.

Başkalarını iyi yönetmek ve olumlu iş sonuçları elde etmenin hayata bakış açılarının oluşturduğunu ortaya koyarak, kendi öz değerleriyle birlikte ekiplerinin öz değer farkındalıklarını arttıracak iletişim araçları hakkında bilgi sahibi olacaklardır.

 

  • Öz Liderlik Bileşenleri, İş Hayatı ve Liderlik
  • Lider olarak Güçlü Yönlerim ve Sonuçlarıma etkileri çalışması
  • Atölye çalışmasından önce katılımcıların gerçekleştirdikleri ‘Güçlü Yönler’ anketisonuçları değerlendirilerek katılımcıların güçlü karakter özelliklerinin derinleştirilmesini, katılımcıların önce kendileri daha sonra ekip üyelerinin en güçlü yönlerini fark etmelerine yardımcı olmak ve bu güçlü yönleri kullanmaları konusunda destek vermektir. Arttırılmış bu farkındalıklarla, daha olumlu ilişkiler kurarak hem kendilerinin hem takımlarının daha odaklı sonuçlara doğru yol almalarını sağlayacaktır.
  • Atölye çalışmasının sonunda katılımcılar kendilerinde daha fazla görmek istedikleri güçlü yönlerini ortaya çıkarmak için her güçlü yön için geliştirmeleri gereken strateji ya da alıştırma ödevi ile ayrılacaklardır.
  • Workshop ZOOM uygulaması üzerinden olacaktır. Telefon, tablet veya bilgisayardan katılabilirsiniz. ZOOM uygulamasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Workshop katılım detayları görüşmeden önce size mail ve mesaj ile iletilecektir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Meltem Şakarcan ile “‘Güç’lendiren Liderler…”” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.