Danışmanlık İçeriği

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Uzman Klinik Psikolog Muhammet Recep Akan, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi İngilizce psikoloji bölümü mezunu olup…

▼Daha fazla göster

uzmanlığını İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde yapmıştır. Bunlara ek olarak Üst düzey Deneyimsel Oyun Terapisi Eğitimi alarak Sertifikalı Oyun Terapisti ve Aile danışmanlığı eğitimini tamamlayarak da Yetkin Aile danışmanıdır. Terapilerinde; Bilişsel Davranışcı Terapi/EMDR ekollerinden faydalanmaktadır.
Uzmanlık alanları içerisinde:
Depresyon
Kaygı bozuklukları
OKB
Travma ve bağlantılı bozukluklar
Yas
Sınır Eğitimi
Yeme bozuklukları
İletişim bozuklukları
Bağımlılıklar (Sosyal medya, uyuşturucu, alkol, oyun bağımlılıkları…)
Aile danışmanlığı
Eş terapisi
Oyun terapisi bulunmaktadır.”

▲Daha az göster

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Uzman Klinik Psikolog Muhammet Recep Akan, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi İngilizce psikoloji bölümü mezunu olup, uzmanlığını İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde yapmıştır. Bunlara ek olarak Üst düzey Deneyimsel Oyun Terapisi Eğitimi alarak Sertifikalı Oyun Terapisti ve Aile danışmanlığı eğitimini tamamlayarak da Yetkin Aile danışmanıdır. Terapilerinde; Bilişsel Davranışcı Terapi/EMDR ekollerinden faydalanmaktadır.

Uzmanlık alanları içerisinde:
Depresyon
Kaygı bozuklukları
OKB
Travma ve bağlantılı bozukluklar
Yas
Sınır Eğitimi
Yeme bozuklukları
İletişim bozuklukları
Bağımlılıklar (Sosyal medya, uyuşturucu, alkol, oyun bağımlılıkları…)
Aile danışmanlığı
Eş terapisi
Oyun terapisi bulunmaktadır.”

Görüşme İçeriği

Görüntülü görüşme

Takvimden Gün ve Saat seçerek randevu alabilirsiniz.

Ekim 2020
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Uzman Klinik Psikolog – Muhammet Recep AKAN için 6 inceleme

 1. Ce…. De…

  Kendisini İnternet üzerinde yaptığım araştırmalar sonucunda 14 yaşındaki ergen kızım için buldum ve randevu oluşturdum. Kızımda yoğun öfke patlamaları ve depresif düşünceler vardı. Kendisi ile yaptığımız ilk seansta bizlere durumu çok güzel özetledi ve nasıl bir yol izleyeceğim konusunda bir harita oluşturdu ve bizlere kaf dağının arkasındaki ışığı gösterdi. Seanslarimiz halen devam etmekte ve kızım gün ve gün daha iyiye gitmekte, kendisine nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Iyi ki kendisi ile tanışmışız ve bu yola girmişiz.

 2. Serdar Ballı

  Muhammet beyi Google üzerinde yaptigim arastirmalar sonucunda yogun depresyon yaşadığım dönemde buldum. Yoğun intihar düşünceleri yaşamakta ve hayat ile tüm bağımı koparmak üzereydim. İlk görüşme itibariyle aslında içinde bulunduğum durumun hastalıktan kaynaklı olduğunu ve düzenli terapi seanslarina katılım sallarsam duzelebileceğine dair bilgilendirmesi sayesinde içimde bir ışık oluştu ve inancım oluşmaya başladı ve seanslara başladık. Zaman içerisinde kendisininde uzmanlığı ve desteği sayesinde içinden çıkılmaz gördüğüm tüm zorluklarla yavaş yavaş yüzleşmeye başladım ve hayata olan inancım artmaya ve zevk almaya başladım. Terapi seanslarımız hala devam etmekte ve inancım hala gelişmekte, kendisine verdiği tüm emekler için içten teşekkürlerimi sunuyorum ve herkese öneriyorum.

 3. ME…. CE…

  Kurum olarak çok sıcak bir ortamları var, çocuğumla çok ilgilendiler ve ona gerekli yardımı sağladılar. Uyguladıkları getap programı sayesinde çocuğumun akademik başarısı inanılmaz derecede artış gösterdi ve bununla birlikte istek, motivasyon ve çalışma hırsı gelişti. Hem kendisinin bilgi, becerisi hem de programın niteliklerinden dolayı kendilerine minnettarız.

 4. pinargokcek7975@gmail.com

  Yollarımız iyikiiiii kesişmiş….onu tanımak bir şans….emeğine ve yüreğine sağlık olsun. Sorduğum her soruya yorulmadan sıkılmadan cevap aldığım bir uzman. Teşekkürlerimi sunuyorum

 5. Burcu Kahrıman

  Yaşadığım depresyon sürecinde ve okb rahatsızlığımda ilgisi ve bilgisi ile hayatımda büyük değişimlere yol açan Muhammed beye çok teşekkür ederim.Her aradığımda ulaşabilmek, zor zamanlarımda yanımda büyük bir destekçinin varlığını bilmek bana inanılmaz fayda sağladı.Özellikle yaşadığımız pandemi döneminde yaşadığım kaygı bozukluğunu bilgisiyle ve desteğiyle kolayca atlatmamı sağladı.Yaşadığım zorluklarda farklı bir bakış açısı kazanmama çok büyük yardımları oldu.Sizde baş edemeyeceğiniz sorunlarla boğuşuyorsanız mutlaka akan psikolojiden randevu alın ve hayatınızın nasıl değiştiğini deneyimleyin derim.Herkese samimiyetle Muhammd Recep Akan beyden destek almasını tavsiye ederim.

 6. Dilşat

  Uzmanlığı ile her türlü sıkıntınızı gidermeye destek olacak yogun kaygı ve panik atak konularında kendini en üst düzeyde eğitimiş olan Muhammet Recep beyden almış olacağınız yardım hayatınızda değişmesini istediğiniz birçok şey için ilk adım olacaktır.Ayrıca çocuklar için uygulamış olduğu getap programı ile de farkını ortaya koymuştur.Kendisine teşekkürü borç biliriz.

İnceleme yap

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.