Danışmanlık İçeriği

Bu görüşmede neler yapacağız:

“Doğma büyüme Ankara’lıyım, Bilkent Üniversitesi İktisat bölümünden 2006…

▼Daha fazla göster

yılında mezun oldum.  Daha sonra kurumsal hayata atılıp öncelikle 12 sene boyunca sırasıyla Doğuş Oto , Turkcell , KKB(Findeks) ve son olarak Pronet’te çalıştım. Kurumsal hayatta hep terfi ederek ve gelirlerim artarak ilerledi. En son çalıştığım şirkette Satış Müdürü pozisyonuna kadar yükseldim fakat içimde hep kendi işimi kurmak ile alakalı bir heyecan vardı. En son 2017 yılında oğlum doğup kurumsal hayattaki tempom nedeni ile oğlumu görememeye başlayınca bu çarkın içinden çıkmaya kesin olarak karar verdim. Elimde yeterli bir sermaye olmadığı için herhangi bir iş kuramıyordum. Ne yapabilirim diye düşünürken karşıma risk olmayan fakat önyargılı olduğum Network Marketing sektörü çıktı. Fazla bilgim olmaması ve fazlasıyla önyargım olmasına rağmen inceleme kararı aldım. İncelediğimde doğru yapıldığında hayat değiştirebilen bir yolculuğa dönebileceğini farkettim ve doğru bir firma ile başlama kararı aldım. 2017 senesinde başlayan part-time çalışmam 2018 Eylül ayında kurumsal hayata vedam ile sonuçlandı. Şuan tam zamanlı olarak Türkiye’nin ve dünyanın farklı yerlerinde ticaretim devam ediyor. Bu sektörde çalışmak isteyen kişilere  danışmanlık verip sektörü, çalışmak istedikleri firmayı ve sonrasında bu işte nasıl başarılı olunabileceği konusundaki bilgi birikimimi sizlerle paylaşabilirim. Birşeyleri değiştirmek sizin elinizde, bunu gerçekten istiyor musun? Gel bir çay içelim:)”

▲Daha az göster

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Doğma büyüme Ankara’lıyım, Bilkent Üniversitesi İktisat bölümünden 2006 yılında mezun oldum.  Daha sonra kurumsal hayata atılıp öncelikle 12 sene boyunca sırasıyla Doğuş Oto , Turkcell , KKB(Findeks) ve son olarak Pronet’te çalıştım. Kurumsal hayatta hep terfi ederek ve gelirlerim artarak ilerledi. En son çalıştığım şirkette Satış Müdürü pozisyonuna kadar yükseldim fakat içimde hep kendi işimi kurmak ile alakalı bir heyecan vardı. En son 2017 yılında oğlum doğup kurumsal hayattaki tempom nedeni ile oğlumu görememeye başlayınca bu çarkın içinden çıkmaya kesin olarak karar verdim. Elimde yeterli bir sermaye olmadığı için herhangi bir iş kuramıyordum. Ne yapabilirim diye düşünürken karşıma risk olmayan fakat önyargılı olduğum Network Marketing sektörü çıktı. Fazla bilgim olmaması ve fazlasıyla önyargım olmasına rağmen inceleme kararı aldım. İncelediğimde doğru yapıldığında hayat değiştirebilen bir yolculuğa dönebileceğini farkettim ve doğru bir firma ile başlama kararı aldım. 2017 senesinde başlayan part-time çalışmam 2018 Eylül ayında kurumsal hayata vedam ile sonuçlandı. Şuan tam zamanlı olarak Türkiye’nin ve dünyanın farklı yerlerinde ticaretim devam ediyor. Bu sektörde çalışmak isteyen kişilere  danışmanlık verip sektörü, çalışmak istedikleri firmayı ve sonrasında bu işte nasıl başarılı olunabileceğikonusundaki bilgi birikimimi sizlerle paylaşabilirim. Birşeyleri değiştirmek sizin elinizde, bunu gerçekten istiyor musun? Gel bir çay içelim:)”

Görüşme İçeriği

60 dakika
Görüntülü görüşme
Telefonla arama
Yüz yüze görüşme (İstanbul Bostancı)

Takvimden Gün ve Saat seçerek randevu alabilirsiniz.

Ocak 2023
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Network Marketing Uzmanı – Uğur Aşkın için 1 inceleme

 1. Advicemy.com

  Uğur bey ile görüşmemizde satış teknikleri üzerine konuştuk. Kendisi bireysel satış ile ilgili hem bize çok değerli bilgiler verdi hemde kendimizi geliştirmemiz için konumuz özelinde kitaplar önerdi. hatta bir dizi eğitim videosunu da görüşmeden sonra gönderdi ve saatlerce çalışmamızı sağladı.
  Yıllarca yaptığı satış işine network marketing dünyasında öğrendiklerini katması sayesinde kurumsal ve bireysel satış konularında uzmanlığı muazzam.
  Satış konusunda kendinizi geliştirmeyi düşünen herkese şiddetle tavsiye ederiz

İnceleme yap

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.

 • Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.
 • Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.
 • Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.
 • Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.
 • Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.
 • Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.
 • İade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.