Danışmanlık İçeriği

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Lisans Eğitimlerini Psikoloji ve İşletme Bölümlerinde Okumuş…

▼Daha fazla göster

Onur Öğrencisi Olarak Tamamlamıştır. Yüksek Lisans ve Uzmanlık Eğitimini Klinik Psikoloji Alanında bitirmiş, Yüksek Onur Öğrencisi Olarak Tamamlamıştır. Uluslararası İFRO Psikoterapi Merkezi tarafından Türkiyede Çocuk, Ergen ve Yetişkin Alanında Yetkinlik Verilen Sayılı Psikologlardandır. Türk Psikologlar Derneği ve Klinik Psikologlar Derneği Üyesidir.
BrainTeacher EEG info Bilgisayarlı DİKKAT EKSİKLİĞİ terapileri uygulayıcısı, Oyun Terapileri, Bilişsel Davranışçı Terapiler, EMDR Terapi, Kabul Kararlılık Terapileri, Zeka Testleri, Bilgisayarlı Play Attention DİSLEKSİ ve DİKKAT EKSİKLİĞİ Yöntemi, PCT Doğru Tercih Sistemi Programı Uygulayıcısı, Dikkat testleri, Çocuk Resimleri Yorumlama ve Analizi, İlişkisel Aile Terapileri, Üniversite onaylı Psikoloji alanında sertifika eğitimleri eğitmeni hizmetleri vermektedir.”

▲Daha az göster

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Uzman Klinik Psikolog Osman Yıldız danışanlarına kendi özel muayenehanesinde hizmet vermektedir. Lisans Eğitimlerini Psikoloji ve İşletme Bölümlerinde Okumuş, Onur Öğrencisi Olarak Tamamlamıştır. Yüksek Lisans ve Uzmanlık Eğitimini Klinik Psikoloji Alanında bitirmiş, Yüksek Onur Öğrencisi Olarak Tamamlamıştır. Uluslararası İFRO Psikoterapi Merkezi tarafından Türkiyede Çocuk, Ergen ve Yetişkin Alanında Yetkinlik Verilen Sayılı Psikologlardandır. Türk Psikologlar Derneği ve Klinik Psikologlar Derneği Üyesidir.

BrainTeacher EEG info Bilgisayarlı DİKKAT EKSİKLİĞİ terapileri uygulayıcısı, Oyun Terapileri, Bilişsel Davranışçı Terapiler, EMDR Terapi, Kabul Kararlılık Terapileri, Zeka Testleri, Bilgisayarlı Play Attention DİSLEKSİ ve DİKKAT EKSİKLİĞİ Yöntemi, PCT Doğru Tercih Sistemi Programı Uygulayıcısı, Dikkat testleri, Çocuk Resimleri Yorumlama ve Analizi, İlişkisel Aile Terapileri, Üniversite onaylı Psikoloji alanında sertifika eğitimleri eğitmeni hizmetleri vermektedir.

Görüşme İçeriği

60 dakika
Görüntülü görüşme
Telefon ile görüşme
Yüz yüze (Aydın)

Takvimden Gün ve Saat seçerek randevu alabilirsiniz.

Ekim 2020
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Uzman Klinik Psikolog – Osman Yıldız” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.