Danışmanlık İçeriği

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Merhabalar, ben Özge Atlı. 26 yaşındayım. Uşak Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldum. 4 yıldır Psikolojik Danışman olarak çalışmaktayım.

▼Daha fazla göster

İnsan ilişkileri, iletişim, empati, koşulsuz kabul vb mesleğimin gerektirdiği özelliklere sahip olarak danışanlarımla iletişimlerimi sürdürüyorum. Özde iyi oluşa, kişinin kendini kabulüne ve önce kendinden başlayarak çevreye karşı olumlu düşüncelerle bakmasına destek olmak için danışanlarımla seanslarımı birlikte yürütmeyi hedefliyorum. Tüm insanların fiziksel ve zihinsel sağlık kadar ruhsal sağlığının da iyi olması gerektiğine inanıyorum.”

▲Daha az göster

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Merhabalar, ben Özge Atlı. 26 yaşındayım. Uşak Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldum. 4 yıldır Psikolojik Danışman olarak çalışmaktayım. İnsan ilişkileri, iletişim, empati, koşulsuz kabul vb mesleğimin gerektirdiği özelliklere sahip olarak danışanlarımla iletişimlerimi sürdürüyorum. Özde iyi oluşa, kişinin kendini kabulüne ve önce kendinden başlayarak çevreye karşı olumlu düşüncelerle bakmasına destek olmak için danışanlarımla seanslarımı birlikte yürütmeyi hedefliyorum. Tüm insanların fiziksel ve zihinsel sağlık kadar ruhsal sağlığının da iyi olması gerektiğine inanıyorum.”

Görüşme Seçenekleri:

Görüntülü Görüşme

 

Çalışma Alanları:

Kaygı
Stres
Aile İlişkileri
İnsan İlişkileri
Kendini Kabul
Olumlu Düşünme
Öz Şefkat
Uyum Problemleri

Takvimden Gün ve Saat seçerek randevu alabilirsiniz.

Aralık 2021
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Psikolojik Danışman – Özge Atlı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.