Yardım kampanyası kapsamında toplanan tüm gelir Sarp’ın Umudu Derneğine bağışlanacaktır.

Hayal edin, bir satış toplantısındasınız. Sizin ürününüze ihtiyaçları var, bunu görüyorsunuz ama anlayamadığınız bir sebepten dolayı olanlarla doğru bir şekilde bağ kuramıyorsunuz. Sizce neden? Bir düşünün, belki de karşınızdakinin kişilik tipine uygun davranmıyorsunuzdur. Işte bu noktada, satışta kişilik tiplerini anlamanın önemi giriyor sahneye. Gelin DISC Profili’nden yola çıkalım ve temel dört kişilik tipine yakından bakalım.

Workshop’ta akışımız aşağıdaki gibi olacak:
•Satışta kişilik tiplerini anlamak neden önemlidir?
•DISC Kişilik Envanteri nedir?
•Satışta 4 Kişilik Profili
•Her Profile Özgü Ipuçları ve Öneriler
•Örnek bir hikaye paylaşımı
•Satış Sürecinin Tamamlanması
 • Workshop ZOOM uygulaması üzerinden olacaktır. Telefon, tablet veya bilgisayardan katılabilirsiniz. ZOOM uygulamasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
 • Workshop katılım detayları görüşmeden önce size mail ve mesaj ile iletilecektir.

Şeli Kantar ile “Satışla Zorun ne? Satışta Kişilik Tiplerini Anlamak” – Sarp’ın Umudu Derneği Bağış Kampanyası için 5 inceleme

 1. Fayza Bozok (doğrulanmış kullanıcı)

  Bu akşamüstü Şeli Kantar’dan almış olduğumuz eğitim için çok teşekkürler.
  Eğitmenin aktarımı,sunumu ve konuya yaklaşımı çok çok iyiydi.
  Şeli Kantar’ın diğer eğitimlerine de katılım sağlamak isterim.
  Saygılarımla,

 2. İrem Bali (doğrulanmış kullanıcı)

  Gerçekten çok verim aldığım, doğrudan satış sektöründe olmasam bile satışın ve kişilik tiplerinin hayatımızda ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladığım bir eğitim oldu. Eğitmen fazlasıyla yetkin, profesyonel ve deneyim sahibiydi. Gelecek eğitimlerini dört gözle bekliyorum.

 3. İlona Levi (doğrulanmış kullanıcı)

  Çok verimli bir eğitim oldu. Herkesin kaygı yaşadığı satış tekniklerini çözümledik. Katılmayı düşünenlere şiddetle tavsiye ederim.

 4. Kerem Karşılıklı (doğrulanmış kullanıcı)

  Özellikle karşı tarafı anlama konusunda verdiği örnekler ve yaşanmış gerçek hikayeler çok verimliydi. 1,5 saatte 5 yılda öğrenmediklerimi öğrendim.

 5. Gizem Sen (doğrulanmış kullanıcı)

  Kısa sürede, rahatlıkla akılda kalacak ve pratik hayatta uygulanacak teknikler öğrendik. Çok başarılı bir eğitimdi, teşekkür ederim.

İnceleme yap

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.