Danışmanlık İçeriği

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“ICF akreditasyonlu profesyonel öğrenci  koçlukluğu yapıyorum…

▼Daha fazla göster

İzotomi analistiyim.

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU Koçluk, öğrencilerin potansiyelini ve performansını en üst düzeye çıkarmak amacıyla, düşüncelere meydan okuyan ve farklı perspektiflerin ortaya çıkmasını sağlayan yaratıcı bir ortaklık sürecidir. İZOTOMİ/DOĞRU MESLEK SEÇİMİ Bir insanın başına gelebilecek en büyük talihsizlik hoşlanmadığı ve onu mutlu etmeyecek bir konuda uzmanlaşması ve bu yönde meslek seçimi yapmasıdır. Hedefini bilmeyen bir gemi asla yanlış bir yere gidemez. Çünkü belirlenmiş bir yön yoktur. Nereye gideceğini bilmediği için denizlerde savrulur durur. İnsan olarak biz de öyleyiz. Hedefi ya da hayali olan birinin önüne çıkan olmadan çıkılan yolculuklarda zorlanma yaşandığında hemen başka bir yol seçilir ya günlük olarak acıdan kaçılır ya da günlük zevkler takip edilir.İzotomi ile güçlü ve zayıf yönlerinizi,potansiyelinizi beraber keşfedelim. Hedef varsa yol da vardır.engelleri aşmak için içsel motivasyonu vardır. Bu içsel motivasyona sahip.”

▲Daha az göster

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“ICF akreditasyonlu profesyonel öğrenci  koçlukluğu yapıyorum.İzotomi analistiyim.

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU Koçluk, öğrencilerin potansiyelini ve performansını en üst düzeye çıkarmak amacıyla, düşüncelere meydan okuyan ve farklı perspektiflerin ortaya çıkmasını sağlayan yaratıcı bir ortaklık sürecidir. İZOTOMİ/DOĞRU MESLEK SEÇİMİ Bir insanın başına gelebilecek en büyük talihsizlik hoşlanmadığı ve onu mutlu etmeyecek bir konuda uzmanlaşması ve bu yönde meslek seçimi yapmasıdır. Hedefini bilmeyen bir gemi asla yanlış bir yere gidemez. Çünkü belirlenmiş bir yön yoktur. Nereye gideceğini bilmediği için denizlerde savrulur durur. İnsan olarak biz de öyleyiz. Hedefi ya da hayali olan birinin önüne çıkan olmadan çıkılan yolculuklarda zorlanma yaşandığında hemen başka bir yol seçilir ya günlük olarak acıdan kaçılır ya da günlük zevkler takip edilir.İzotomi ile güçlü ve zayıf yönlerinizi,potansiyelinizi beraber keşfedelim. Hedef varsa yol da vardır.engelleri aşmak için içsel motivasyonu vardır. Bu içsel motivasyona sahip”

Görüşme İçeriği

60 dakika
Görüntülü görüşme
Telefonla görüşme
Yüz yüze görüşme (Mersin)

Takvimden Gün ve Saat seçerek randevu alabilirsiniz.

Ocak 2023
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Profesyonel Öğrenci Koçu – Zekiye Adanur” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.

  • Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.
  • Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.
  • Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.
  • Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.
  • Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.
  • Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.
  • İade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.