Arzu Çiftçi Kocaoğlu

Kişisel İmaj ve Stil Danışmanı

Arzu Çiftçi Kocaoğlu

Ön Görüşme

20 dk.

(1 görüşme)

Ücretsiz

Merhaba , 20 dakikalık ön görüşme seansımız , ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi anlamamı sağlayacak ve bu doğrultuda sizinle birlikte mevcut tarzınızı - hedeflerinizi değerlendirecek , hangi alanlarda destek almak istediğinizi belirleyecek ve nasıl ilerleyebileceğimizi konuşacağız. Sizlere en uygun çözümleri bulmak için buradayım. Şimdi birlikte adım atalım ve sizi istediğiniz görünüme kavuşturmam için bu keyifli serüvenimize başlayalım.

Bu görüşmemizde danışanı tanıyarak başlıca konularımız olan ; renk ve vücut analizi hakkında kendisini bilgilendireceğim.

İçeriğimizde:

Danışanın cilt alt tonunu belirleyip doğru renk ve tonlardan oluşan renkleri kendisiyle paylaşacağım. ( istek üzerine renk kartçık teslimi )

Danışana özel oluşturduğum bu renk ve tonların gardırobuyla uygunluğunun incelenmesi ve bu bağlamda gerekli değişimlerin yapılması.

Danışanın vücut proporsiyonuna uygun parçaların bilgisinin paylaşılması ve bu noktada gerekli değişimlerin yapılması.

Gerekli olan alanlarda ( günlük ve sosyal hayat , fitness yoga vb. , özel gün ve davetler , beach - kumsal modası.. ) kombinlerin seçimi ve ilgili parçaların paylaşımı.

İhtiyaçlara yönelik alışveriş linklerinin hazırlanıp danışana sunulması.


Bunlarla beraber günlük ve özel hayatınızda kullanmanız gereken moda incelikleri hakkında bol bol konuşuyor olacağız :)Bu görüşmemizde renk ve vücut analizi yanısıra aksesuarlar , kişisel bakım , saç ve makyaj konusu üzerinde duracağız. Bununla beraber toplum içerisinde yarattığımız profil üzerine çalışıp bunu destekleyen doğru parçaları kullanmayı öğreneceğiz ✨

İçeriğimizde :

Danışanın moda kimliğinin belirlenmesi ve bu noktada gardırobun yenilenmesi

Danışana uygun saç renginin seçimi , yüz hatlarına uygun ve son moda saç şekilleri baz alınarak saç modeli belirleme , saç yapısına uygun gerekli bakım ürünlerinin belirleyip rutinin oluşturulması

Erkek danışanlarım için uygun olan sakal model ve kesimlerinin belirlenmesi. Bununla beraber doğru bakım ürünlerinin belirlenmesi

Kadın danışanlarım için cilt alt tonuna uygun, doğru makyaj malzemelerinin seçimi

Yüz şeklinin belirlenmesi ve uygun olan aksesuarların seçimi ( numaralı gözlük ve güneş gözlükleri , küpe - kolye vb.)

Toplumsal hayatta bizi bir adım yukarı taşıyacak aksesuarlar nelerdir?

Basic parça veya parçaları doğru aksesuarlarla kombinleyerek 'o kadın - o erkek' yaklaşımı nasıl elde edilir?


Bu ve bunun gibi önemli ayrıntıları detaylıca konuşup güncel moda algısını sindirmek ve bunu gardırobumuz üzerinde uygulamak hedeflenmektedir.

Danışanın ihtiyacına yönelik izlenilecek bu serüvende , ' kaliteli dikiş - zamansız parça' ilkeleri baz alınarak gardırop yenilenecektir.

İçeriğimizde :

Danışana özel seçilmiş renk tonlarında uygun ürünlerin seçimi ve gerekli değişimlerin uygulanması

Vücut proporsiyonuna uygun parçaların birbirleriyle kolaylıkla kombinlenecek parçalar olması ( Bir parça - üç kombin inceliği )

Alınan ürünlerin doğru kullanım ve yıkama talimatları için danışana özel kartçık paylaşımı ( su derecesi , ütü ısısı vb)

Giymeye her daim hevesli parçalar seçmek ve bunları aksesuarlarla zenginleştirmek.


Tüm bunların yanında içindeki ışığın ortaya çıkmasına yardımcı olacak parçalar seçerek fark edilir , enerjisi yüksek ve her parçasıyla uyumlu danışan profili hedeflenmektedir.


20 dk.

(1 görüşme)

Ücretsiz

Merhaba , 20 dakikalık ön görüşme seansımız , ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi anlamamı sağlayacak ve bu doğrultuda sizinle birlikte mevcut tarzınızı - hedeflerinizi değerlendirecek , hangi alanlarda destek almak istediğinizi belirleyecek ve nasıl ilerleyebileceğimizi konuşacağız. Sizlere en uygun çözümleri bulmak için buradayım. Şimdi birlikte adım atalım ve sizi istediğiniz görünüme kavuşturmam için bu keyifli serüvenimize başlayalım.

Merhaba , ben Arzu Berivan. Tekstil ve Moda Tasarımcısıyım. Mesleğimin Kişisel İmaj ve Stil Danışmanlığı alanında Vakko Esmod eğitimlerini tamamlayıp yaklaşık 2 yıldır profesyonel olarak danışmanlık vermekteyim. Moda ve stil üzerine çalışmaktan , renklerle oynamaktan büyük keyif alıyorum. Yolculuğumuzda stil ve modaya dair bilgi edinecek, kendimizi tanıyacak ve bu düzlemde gerekli değişiklikleri yapacağız. Sizlere özel doğru giyim ve kişisel bakım tekniklerini uygulamaya ve içinizdeki ışığı ortaya çıkarmaya heyecan doluyum.✨

Hizmet Verdiği Diller

 • Türkçe

Görüşme Seçenekleri

 • Whatsapp
 • Zoom
linkedin

  Gaziantep Üniversitesi

  Lisans, Tekstil ve Moda Tasarımı

  Kas 2016-Kas 2020

  Kişisel İmaj ve Stil Danışmanlığı

  Vakko Esmod

  Ara 2023

  •Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.

  •Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.

  •Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.

  •Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.

  •Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.

  •Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.

  •Iade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.

  İncelemeler (0)

  Henüz Değerlendirme Yapılmadı

  Dikkat - Online danışmanlık hizmeti, herkese uygun bir hizmet değildir.
  İntihar veya kendine zarar vermek gibi düşüncelere sahipseniz, sitedeki hizmetler size uygun olmayabilir.
  Bu durumdaysanız aşağıdaki yardım numaraları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

  Acil Yardım Hattı: 112, Polis İmdat Hattı: 155, Aile İçi Yardım Hattı: 183, Uyuşturucu İle Mücadele Yardım Hattı: 191