Şartlar ve Koşullar

Advicemy.com internet sitesine girmeniz veya Advicemy.com sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başka sebepler nedeniyle, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan ADVİCEMY DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ sorumlu değildir. ADVİCEMY DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

ADVİCEMY DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Markanın, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen iletişim bilgilerini; pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Advicemy.com’un kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

ADVİCEMY DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, silinme, kayıp, işlemin veya bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi ADVİCEMY DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. ADVİCEMY DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

ADVİCEMY DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, ADVICEMY markası, www.advicemy.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm verilerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır Advicemy markası Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde ADVİCEMY DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ adına tescillidir. Internet sitesinde bulunan hiçbir veri; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. ADVİCEMY DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

şbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve ADVİCEMY DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından Advicemy.com hesabının gerek ADVİCEMY DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ, gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya ADVİCEMY DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ’nin ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde ADVİCEMY DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ, Advicemy.com’da bulunan kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir.

SSL güvenlik protokolleri sayesinde sizin ve bankanız arasındaki veri akışı sırasında bilgiler şifrelenerek aktarılmakta böylelikle bilgilerin 3.şahısların eline geçmesi durumunda çözülebilmesi (yani kullanılabilmesi) önlenmektedir. Alışveriş yapılırken kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler Advicemy.com’ dan tamamen bağımsız olarak şifrelenir ve bankanız tarafından sorgulanır. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere ulaşılması mümkün değildir. Kredi kartının ilgili banka tarafından kullanılabilirliği onaylanır ise alışverişe devam edilebilir. Advicemy.com online sistemimiz üzerinde yer alan bilgilerinize 3.kişiler ulaşamaz. Ancak üyeliğiniz sırasında sistemimiz üzerinden girdiğiniz şifrenin güvenliği müşterinin sorumluluğundadır.

ADVİCEMY DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Advicemy.com verdiği hizmet karşılığında gelir elde ettiği kalemler için fatura kesmektedir. Sadece gerçekleşen satış komisyonları için danışmanlara fatura kesilmektedir. Advicemy.com ürün veya hizmet alıp satmadığı için, sitede satılan ürünlere ait KDV faturası kesmemektedir.

Türkiye vergi sistemi ve uygulamalarına göre, Danışmanların Advicemy.com’da gerçekleştirdikleri işlemler sonucu vergi ödemeleri gereken durumlar doğabilir. Bu ve buna benzer durumlardan Advicemy.com sorumlu değildir. Doğabilecek tüm vergi yükümlülükleri, danışmanların sorumluluğundadır.

Dikkat - Online danışmanlık hizmeti, herkese uygun bir hizmet değildir.
İntihar veya kendine zarar vermek gibi düşüncelere sahipseniz, sitedeki hizmetler size uygun olmayabilir.
Bu durumdaysanız aşağıdaki yardım numaraları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Acil Yardım Hattı: 112, Polis İmdat Hattı: 155, Aile İçi Yardım Hattı: 183, Uyuşturucu İle Mücadele Yardım Hattı: 191