İADE SÜRECİ

Advicemy.com üzerinden aldığınız danışmanlık hizmetinin bedeli danışmana hemen aktarılmaz. Advicemy danışman ödemelerini randevu tarihinden bir hafta sonra danışmanlara yapmaktadır.

Aldığınız randevu henüz gerçekleşmemişse 24 saat kalana kadar bedelsiz olarak iptal edebilirsiniz, iptal talebinizi info@advicemy.com adresine mail atarak belirtmeniz yeterlidir.

Randevu tarih ve saatinde görüşmenin danışman kaynaklı gerçekleşmeme durumunda tekrar randevu talep edebilir veya direkt para iadesi talep edebilirsiniz. Para iadesi ve yeni saat belirleme için info@advicemy.com adresine mail atarak belirtmeniz yeterlidir. Danışman tarafından gerekli bilgiler alındıktan sonra para iadesi kredi kartınıza iade edilecektir.

Aldığınız danışmanlıktan memnun kalmamanız durumunda uzmanlarımızla memnuniyetsizliğinizin detaylarını paylaşmanız gerekmektedir. Gerekli incelemeler sonucunda haklı bulunmanız durumunda para iadesi gerçekleştirilecektir. Memnuniyet durumu için Danışman tarafında da inceleme yapılacağı için bu süreç 2-3 iş günü süre içinde sonuçlanacaktır.

Dikkat - Online danışmanlık hizmeti, herkese uygun bir hizmet değildir.
İntihar veya kendine zarar vermek gibi düşüncelere sahipseniz, sitedeki hizmetler size uygun olmayabilir.
Bu durumdaysanız aşağıdaki yardım numaraları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Acil Yardım Hattı: 112, Polis İmdat Hattı: 155, Aile İçi Yardım Hattı: 183, Uyuşturucu İle Mücadele Yardım Hattı: 191