GİZLİLİK POLİTİKASI VE KVKK

ADVICEMY markasının ve Advicemy.com alan adlı web sitesinin tüm hakları, ADVİCEMY DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİne ait olup Advicemy markası Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde ADVİCEMY DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ adına tescillidir.

ADVİCEMY DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ, Advicemy.com üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen kişisel bilgileri, kullanıcıları ve müşterileri ile yaptığı sözleşmeler veya işbu Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır (yetkili hukuki otoriteler tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklar haricinde).

Şirkete sunulan kişisel bilgiler ADVİCEMY DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ sorumluluğu altında, aşağıda yer alan amaçlarla bir dosyada işlenecek ve saklanacaktır:

1. Satın alma deneyiminizin ve aramızdaki diğer bütün sözleşmelerin geliştirilmesi, uygulanması ve güçlendirmesi;

2. Talepleriniz doğrultusunda ve rızanızla, e-posta ya da diğer benzer iletişim araçlarıyla (SMS gibi) ticari iletiler göndererek, ADVICEMY marka ürünleri hakkında bilgi sunmak. Kayıtlı bir kullanıcıysanız, bu tür iletileri almak için, bu web sitesinin Üye Girişi bölümüne giriş yapıp tercihlerinizi düzenleyebilirsiniz. Ayrıca News Letter bölümünden kaydınızı silebilirsiniz, size gelen tanıtım maillerinin en altında bulunan listeden çıkma butonu ile listeden çıkabilir veya üyeliğinizi dondurabilirsiniz.

Advicemy.com sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve Advicemy.com’da çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi için, gerektiğinde kullanıcıların IP adreslerini tespit edip kullanabilir. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amaçlarıyla da kullanılabilir.

Advicemy.com site dahilinde başka sitelere link verebilir. Advicemy.com link vasıtasıyla erişilen tüm sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Advicemy.com, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Advicemy.com’un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, Advicemy.com’a ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Advicemy.com’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Kişisel Verilerin Paylaşımı ve Aktarımı Advicemy tarafından işlenen kişisel verileriniz, mevzuatta belirlenen güvenlik ve gizlilik esasları uyarınca yeterli ve etkili önlemler alınmak kaydıyla, yasal olarak aktarılması gereken idari ve resmi makamlara, faaliyetlerimizi yürütmek üzere dışarıdan hizmet alınan üçüncü taraflara, işbirliği yaptığımız, program ortağı kurum, kuruluş, işbirliği yapılan yurtiçi/yurtdışı kuruluşlara, hizmet/destek/danışmanlık alınan ya da proje/program ortağı olunan yurtiçi/yurtdışı/uluslararası kuruluşlar, güvenlik, çağrı merkezi gibi alanlarda destek aldığımız üçüncü kişilerle, alt yüklenicilere, bağımsız denetim ve destek hizmeti alınan kuruluşlar gibi tüzel kişilere ve işbirliği içerisinde olan üçüncü tarafların hukuki ve ticari güvenliğinin teminen ve/veya elektronik ve fiziksel ortamların güvenliğinin sağlanması ile hukuki zorunluluklar nedeniyle ve yasal sınırlamalar çerçevesinde aktarılabilecektir.

Alışveriş yapılırken kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler Advicemy.com’dan tamamen bağımsız olarak şifrelenir ve bankanız tarafından sorgulanır. Kredi kartının ilgili banka tarafından kullanılabilirliği onaylanır ise alışverişe devam edilebilir.Advicemy.com online sistemimiz üzerinde yer alan bilgilerinize 3.kişiler ulaşamaz. Ancak üyeliğiniz sırasında sistemimiz üzerinden girdiğiniz şifrenin güvenliği müşterinin sorumluluğundadır.

ADVİCEMY DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman Advicemy.com’da yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. ADVİCEMY DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ’nin değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, Advicemy.com’da yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

Advicemy.com içerisinde yer alan site içi mesajlaşmalar kullanıcıları koruma kapsamında Advicemy ekibi tarafından okunmaktadır. Site içi mesajlaşmalarınızda gizli bilgilerinizi paylaşmamanız gerekmektedir.

İşbu bildirimi ve şartları kabul ettiğinizden emin olmak için bu web sitesini her kullanımınızda işbu metni gözden geçirmeniz önerilmektedir.

Dikkat - Online danışmanlık hizmeti, herkese uygun bir hizmet değildir.
İntihar veya kendine zarar vermek gibi düşüncelere sahipseniz, sitedeki hizmetler size uygun olmayabilir.
Bu durumdaysanız aşağıdaki yardım numaraları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Acil Yardım Hattı: 112, Polis İmdat Hattı: 155, Aile İçi Yardım Hattı: 183, Uyuşturucu İle Mücadele Yardım Hattı: 191