Hakkımızda

Advicemy.com, 2019 yılında vizyoner bir misyonla hayata geçirildi: Türkiye`'`nin en büyük ve en kapsamlı danışmanlık portalı olmak. Bu vizyon, bireylerin kendi potansiyellerini en yüksek seviyede geliştirebilmeleri için kaliteli ve erişilebilir danışmanlık hizmetlerinin önemine olan kesin inancımızdan kaynaklanmaktadır. Danışmanlık hizmetlerinin bireysel gelişim ve başarı için olmazsa olmaz bir rol oynadığına inanıyoruz ve portalımızı bu vizyonun merkezine yerleştirerek, kullanıcılarımıza kolay, hızlı ve etkili bir şekilde en yüksek kalitede hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Advicemy-AboutUs

Bire Bir Görüşme

%100 İade Güvencesi

Kredi Kartına Taksit İmkanı

Randevulu veya Hemen Görüşme

Advicemy-AboutUs2

Advicemy platformunda, girişimcilikten stil danışmanlığına, psikolojiden kişisel gelişime, e-ticaretten iş strateji ve geliştirmeye, pazarlamadan astrolojiye kadar geniş bir yelpazede danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır. Her bireyin ihtiyaçlarına ve hedeflerine en uygun danışmanı bulabilmesi için, sizlere sunduğumuz bu hizmetlerin çeşitliliği ve kapsamı üzerinde özellikle duruyoruz. Sadece birkaç saniye içerisinde ihtiyacınıza ve ilgi alanlarınıza en uygun danışman ile bağlantı kurabilmeniz için platformumuzu özenle tasarladık.

Danışman Seç

Nerede olursanız olun! Uzman danışmanlarımızdan birini seçin.

Öngörüşme Yap

Ücretsiz öngörüşme ile danışman ile tanışabilirsiniz veya mesaj atarak soru sorabilirsiniz.

Randevu Al

Size uygun tarih ve saati seçin ve randevunuzu alın, randevu saatinde danışman size ulaşsın.

35 farklı kategoriyi ve 175`'`ten fazla uzmanlık alanını kapsayan danışmanlık hizmetlerimiz, 500`'`den fazla deneyimli ve uzman danışmanımız tarafından sunulmaktadır. Bu geniş ve çeşitli danışman ekibimiz, sizlere daha kaliteli ve etkin bir hizmet sunabilmek için her gün çaba gösteriyor. Danışmanlarımızın bilgi ve deneyimlerini sizlerle paylaşmalarını sağlayarak, bireysel ve profesyonel gelişiminizin sürekli olarak ilerlemesini destekliyoruz. Kapsamlı danışmanlık hizmetlerimizle, büyümeye ve sizlere daha iyi hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Advicemy-AboutUs3Advicemy-AboutUs4

Dikkat - Online danışmanlık hizmeti, herkese uygun bir hizmet değildir.
İntihar veya kendine zarar vermek gibi düşüncelere sahipseniz, sitedeki hizmetler size uygun olmayabilir.
Bu durumdaysanız aşağıdaki yardım numaraları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Acil Yardım Hattı: 112, Polis İmdat Hattı: 155, Aile İçi Yardım Hattı: 183, Uyuşturucu İle Mücadele Yardım Hattı: 191