Burçak

Profesyonel Koç

Burçak Atak

Spot Koçluk

40 dk.

(1 görüşme)

500 TL

Hayatta sizin için nelerin mümkün olacağı konusunda netliğine kavuşacağınız seansta, öncelikli hedefinizi ve vizyonu belirlemek için yoğun koçluk yapacak, hareketlerinizin önündeki engellere ve bahanelere derin bakış atacak ve hemen uygulamaya alabileceğiniz kişiselleştirilmiş bir eylem planına sahip olacaksınız


 • Major hedef hakkında netlik ve farkındalık sağlayacak seanslarda yoğun koçluk çalışmaları ile hedefinize ve vizyonunuza derin bakış yapacak, sınırlayıcı inançlar ve bahaneleri tersine çevirecek NLP tekniklerini kullanacak ve hemen uygulamaya alabileceğiniz kişiselleştirilmiş bir eylem planına sahip olacaksınız.


 • Major hedef ve bağlantılı hedefler hakkında netlik ve farkındalık sağlayacak seanslarda yoğun koçluk çalışmaları ile hedefinize ve vizyonunuza derin bakış yapacak, sınırlayıcı inançlar ve bahaneleri tersine çevirecek NLP tekniklerini kullanacak ve hemen uygulamaya alabileceğiniz kişiselleştirilmiş eylem planlarına sahip olacak, kişisel çalışma materyalleri ile çalışmalarınızı destekleyerek geri bildirim ve takip süreçlerinde destek alacaksınız.


 • Major hedef hakkında netlik ve farkındalık sağlayacak seanslarda hedeflerinize ilerlerken kendinize koçluk yapabilme becerilerinizi fark edecek, nörolojik seviyelerle yapılacak çalışmalarda derinleşecek, bilinçaltı programlama konusunda gelişeceksiniz.


40 dk.

(1 görüşme)

500 TL

Hayatta sizin için nelerin mümkün olacağı konusunda netliğine kavuşacağınız seansta, öncelikli hedefinizi ve vizyonu belirlemek için yoğun koçluk yapacak, hareketlerinizin önündeki engellere ve bahanelere derin bakış atacak ve hemen uygulamaya alabileceğiniz kişiselleştirilmiş bir eylem planına sahip olacaksınız

ICF Akredite Koç | NLP Uygulayıcısı | Gelişim Yönetimi Uzmanı

Lider yönetici koçluğu, takım koçluğu, bireysel koçluk deneyimleri ile birlikte takım oluşumu ve performans yönetimi konularında uzmandır.

Marmara Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümü mezunu ve aynı üniversitenin danışma kurulu üyesidir. İnsan odaklı yaklaşım ile Yeditepe Üniversitesi’nde ICF Koçluk, Temel Psikoloji ve İstanbul Teknik Üniversitesinde NLP Uzmanlık programlarını tamamladı. Halen FA Koç Akademi’de mentörlük programına devam etmektedir.

25 yıllık kariyerini profesyonel koçluk ve kurumsal eğitmenlik yönüne çevirmeden önce turizm ve iletişim başta olmak üzere hizmetler sektöründe girişimci ve üst düzey yönetici olarak çalıştı. ABD’li Track Selling Institute – Max Sacks International Satış Eğitimi Okulu’nun İstanbul’daki uygulayıcısıdır.

1973 doğumlu ve iki çocuk annesi olan Burçak Atak, 1995 senesinden bugüne değin aldığı ruhsal şifa terapileri ve diğer spritüel eğitimlerle başlayan kişisel gelişim serüveninin ilk aydınlanmasını 2005 yılında çocuklar ile çalışarak yakaladı. Farkındalık, etkin iletişim, duygusal zeka, mindfullness gibi kişisel gelişim eğitimleri yanı sıra farklı kurumlardan almış olduğu eğitimcinin eğitimi, STK 8-14 yaş yöntem eğitimi, sınıf yönetimi eğitimi, sosyal destek proje eğitimleri ile kendini geliştirdi. TC. MEB ilk öğretim 1. Ve 2. kademesinde okuyan yaklaşık 150 çocuk ile 4 sömestre çalışma şansı buldu. Geliştirdiği “Ben Kimim?” etkinlik programını 60 okul öncesi çocuk için de uyarladı.

Daha sonra programı geliştirerek “Atölye Zen’SEN” adı ile yetişkinlerle çalışmaya başladı. Çocuklardan ve ailelerinden gelen geri bildirimler ve katılımcıların mutluluğu onu bütünsel boyuttaki varoluş amacına taşıdı.

Halen bireyler, organizasyonlar, yöneticiler, gruplar ve öğrencilere geleceğe yönelik planlarında, hedeflerini belirlemede, potansiyellerini açığa çıkaracak NLP temelli koçluk uygulamaları ile ilham vererek, yolculuklarına şahitlik etmektedir.

Bunun yanı sıra ÇYDD (Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği) Mentörlük Projesi’nde yer almakta; Kolektif Trend Gelişim Ajansı’nın kolektif ortağı olarak eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmetleri vermektedir.

Hizmet Verdiği Diller

 • Türkçe

Görüşme Seçenekleri

 • Whatsapp
linkedin

  İncelemeler (0)

  Henüz Değerlendirme Yapılmadı

  Dikkat - Online danışmanlık hizmeti, herkese uygun bir hizmet değildir.
  İntihar veya kendine zarar vermek gibi düşüncelere sahipseniz, sitedeki hizmetler size uygun olmayabilir.
  Bu durumdaysanız aşağıdaki yardım numaraları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

  Acil Yardım Hattı: 112, Polis İmdat Hattı: 155, Aile İçi Yardım Hattı: 183, Uyuşturucu İle Mücadele Yardım Hattı: 191