(1)

Dilara Saltık

Profesyonel Erickson Koçu

Dilara Saltık

Ön Görüşme

10 dk.

(1 görüşme)

Ücretsiz

 • 10 dakikalık bu görüşmede alacağınız koçluk hizmetinin sürecine ve çıktılarına dair bilgi vereceğim.


 • Konunun durumuna göre 60 veya 90 dakika süren görüşme seansları görüntülü online veya istendiği takdirde yüz yüze büromda yapılabilir.


10 dk.

(1 görüşme)

Ücretsiz

 • 10 dakikalık bu görüşmede alacağınız koçluk hizmetinin sürecine ve çıktılarına dair bilgi vereceğim.


ICF-Uluslararası Koçlar Federasyonunun MCC (Master Cerfified Coach) ünvanlı koçuyum. 2009 dan bu yana Ericson koçu olarak toplam 2.500 saatin üstünde görüşme yaptım. Yönetici Koçu, Takım Koçu, Bireysel Koç, Kariyer Koçu ve Öğrenci Koçu olarak olarak çalışıyorum ve bu eğitimlere ait sertifikalarım mevcut. Ayrıca Takım Koçluğu ve kişisel gelişim eğitimleri veriyorum.

Yapılan görüşmeler sonucunda görünen kazanımların bir kısmı şunlardır ; Öğrencilerde; yeteneklerini fark etmesi, başarı, özgüven, yetkinliklerin artışı, yaratıcılığın öne çıkması, aile ve okul ilişkilerinin dengeli bir düzene oturması, motivasyon artışı, Yöneticilerde; takım yönetimi ve etkili iletişimi, işinin geleceğini kurgulama, karar verme ve problem çözme gibi liderlik becerilerinin geliştirilmesi, iş aile dengesinin kurulmasında farkındalık artışı, Kariyer Koçluğu alan profesyonel hayatının başlangıcında veya kariyerinde değişiklik yapmak isteyenlerde, yönünü, yolunu bulma ve bu yolculukta kendisini destekleyecek yönlerini arttırma, daha tatmin edici ve mutlu olacağı kariyer farkındalığı, Takım Koçluğu alan kurumlarda, ekiplerin takım olması sağlanarak performansının en üst düzeye taşınması, takım içi çatışmaların azalması ve takımda uzlaşma kültürünün oluşması, kendi kendini yöneten takım olma yolunda kuruluşuna güven , performans ve ürün kalitesi artışı ile çalışan bağlılığının oluşması, Bireysel çalışmalarda kişinin bulmak istediği, ulaşmak istediği yada aşmak istediği her konu, kendisine derin düşündüren sorular sonucu buldurarak, hedefine ulaşması, için tüm çalışmalarda yapması gereken eylem adımları ve zamanlaması buldurularak uygulamaya konulacak noktaya getirilir.

Hizmet Verdiği Diller

 • Türkçe

Görüşme Seçenekleri

 • Whatsapp
linkedin

  •Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.

  •Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.

  •Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.

  •Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.

  •Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.

  •Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.

  •Iade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.

  İncelemeler (1)

  L∗∗∗ ∗∗∗

  |

  22 Kasım 2023

  Dilara hanım ile gerçekleştirdiğimiz koç görüşmeleri benim için çok verimli ve çok keyifliydi. Kendimi derinlemesine keşfettiğim, farkındalığımın arttığı bir yolculuktu. Çok sabırlı, çok kibar ve karşıdakini asla yargılamayan profesyonel tavrıyla benim hayatıma dokundu diyebilirim. Dilara Hanım gibi alanında çok profesyonel bir koç ile çalışmış olduğum için çok şanslıyım.

  Dikkat - Online danışmanlık hizmeti, herkese uygun bir hizmet değildir.
  İntihar veya kendine zarar vermek gibi düşüncelere sahipseniz, sitedeki hizmetler size uygun olmayabilir.
  Bu durumdaysanız aşağıdaki yardım numaraları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

  Acil Yardım Hattı: 112, Polis İmdat Hattı: 155, Aile İçi Yardım Hattı: 183, Uyuşturucu İle Mücadele Yardım Hattı: 191