Funda Değirmenci

MYK Belgeli Yönetici-Öğrenci Koçu, Points of You Koçu

Funda Değirmenci

(12)

Ön Görüşme

10 dk.

(1 görüşme)

Ücretsiz

 • Ön görüşmede aktaracağınız konuya ilişkin yapılabileceklerle ilgili size yardımcı olacağım.
 • Meme kanseri geçiren veya tedavi gören hastalara yönelik, kaygı sorunlarına, normal hayata geçişlerinde destek amaçlı sağlık koçluğu.
 • Bireyi tanıma,
 • Öğrenme yöntemlerini ve bireysel özelliklerini ortaya çıkarma,
 • Etkili, sistemli ve verimli çalışmayı sağlama,
 • Başarıyı engelleyen unsurları ortadan kaldırma,
 • Özgüveni arttırma,
 • Eğitim kurumu, aile ve birey arasındaki uyumu sağlama… gibi konular yer almaktadır.

Koçlar her müşteriyi kendi hayatlarında ve çalışmalarında uzman olarak kabul eder ve her müşterinin yaratıcı, becerikli ve bütün olduğuna inanırlar. Profesyonel bir koçluk ilişkisi, koçluk sürecindeki tarafların sorumluluklarını belirten bir anlaşmayı kapsar. Koçluk bu temel üzerine kurulunca koçun sorumlulukları;

Müşterinin ulaşmak istediği şeyleri keşfetmek, netleştirmek ve uyum sağlamak,

Müşterinin kendini keşfetmesini teşvik etmek,

Müşterinin ürettiği çözümleri ve stratejileri ortaya çıkarmak,

Müşteriyi sorumlu ve hesap verebilir kılmaktır.( ICF Türkiye)

Günümüz dünyasında şartlar ve araçlar o kadar hızlı değişiyor ki, bazen “değişmeyen tek şey değişimin kendisidir” sözü bile yetersiz kalabiliyor. Bilgi teknolojilerinin gelişimi ile organizasyonel yapılar, görev tanımları gibi görece makro kavramların yanı sıra çalışanların bakış açıları ve istekleri de değişimden etkileniyor.


Üst ve orta düzey yöneticiler profesyonel bir koç ile çalışarak hem kişisel hem de profesyonel yaşamda karşılaştıkları sorunlara kalıcı ve etkili çözümler üretebilir, tarafsız ve bağımsız bir gelişme ortamında vizyon sahibi liderlere dönüşerek değişimi yönlendirebilirler.

Yönetici koçluğu, koçun uzman rolünü üstlendiği olaylarda, daha çok yöneticinin farkındalığını, öğrendiklerini, gelişimini ve seçimlerini yönlendirdiği durumlar arasında değişiklik gösteren bir süreci kapsar. Bu koçluk biçimi, temelde beceri gelişimini ve performansa odaklanmayı içerirken, genel gelişime de fırsat verir. (Adler)

 • Koçluk paketlerinin hepsi için geçerli 4 seanslık ekonomik paket

Görüşmemizde girişimiz hakkında sizi bir çok açıdan yönlendirecek bilgilere sahibim, bir saatlik danışmanlık süresi boyunca kısa ve uzun vadeli planlarınızı konuşacağız.


9 EYLÜL Üniversitesi İşletme Fak.Turizm İşletmeciliği mezunuyum.

MÜSEM(Marmara ÜNV.Sürekli Eğitim Merkezi) dış ticaret uzmanlığı sertifika programı sonrasında 5 yıl dış ticaret alanında çalıştım.


Fikrim Geleceğim Projesinde Boğaziçi Ünv. Onaylı Sertifika aldım.

House of Human ‘dan ICF onaylı Profesyonel koçluk,takım koçluğu Sertifikası aldım.

House of Human ‘dan Girişimci ve İş geliştirme Mentorlüğü sertifikası aldım .

DTO’nun Boğaziçi Ünv. Onaylı Kızkardeşim Projesinde Mentorluk eğitimi aldım.

ROTA GELİŞİM AKADEMİSİ kurucusuyum, profesyonel koç,takım koçluğu, girişimci /iş geliştirme mentorluğu alanında Denizli’de hizmet veriyorum.


DEU Turizm İşletmeciliği mezunuyum. İngilizce-Fransızca akıcı konuşmaktayım. İhracat ve işletme alanında çalıştım. 10 Amazon kitabı yazarlarındanım. House of Human ICF Profesyonel Koçluk, Takım Koçluğu , Girişimci Mentorlüğü; Anka Koçluk Öğrenci Koçluğu eğitimlerimi tamamladım. TOBB İl kadın girişimciler kurulu,DİKAB(Denizli İş Kadınları Birliği)nde faaliyet göstermekteyim.

Kişisel gelişim alanında koçluk merkezimde atölyeler düzenliyorum,Profesyonel koçluk,Takım Koçluğu ve Öğrenci Koçluğu hizmetleri veriyorum.


Evli 2 çocuk annesiyim.


Kısa-uzun vade hedeflerin,amaçların,vizyonun doğrultusunda en doğru karar vermen yolunda değerlerine uygun katkıda bulunarak ışık olmak,birlikte yol almak adına koçluk yaparak destek olmaktayım.

Hizmet Verdiği Diller

 • İngilizce
 • Fransızca
 • Türkçe

Görüşme Seçenekleri

 • Whatsapp
linkedin

  Dokuz Eylül Üniversitesi

  Lisans, Turizm İşletmeciliği

  Eki 1995-Haz 2000

  Dış Ticaret

  Marmara Üniversitesi

  Oca 2001

  •Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.

  •Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.

  •Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.

  •Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.

  •Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.

  •Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.

  •Iade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.

  İncelemeler (12)

  H∗∗∗

  |

  31 Mayıs 2023

  Herdaim güleryüzlü ve profesyonel fikirleriyle hedeflerime ulaşmamı sağladı. Yurtdışında yaşadığım için sorunsuz online görüşmeler yaptık.

  A∗∗∗ U∗∗∗

  |

  05 Mart 2021

  36 yıllık hayatım boyunca hiç bukadar zorlandığımı hatırlamadığım bir zamanda, koçluk eğitimi alan kuzenim sayesinde tanıştığım, aslında hiç umudumun olmadığı Funda Hanımdan aldığım destek bana kendimi unuttuğumu, aslında kalbimin attığı sürece umudumun varolduğunu ve planlar yaptığım sürece uygulayamacağım hiçbirşey olmadığını öğretti. Ayrıca gün sonundaki ılık bir duş gibi hayatımın bu evresinde beni rahatlattı ve kendime getirdi. Teşekkür eder ve başkalarına da dokunacak gücünüzün olmasını dilerim.

  Ö∗∗∗ T∗∗∗

  |

  04 Şubat 2021

  Funda Hanım ile Temmuz 2020’den beri düzenli olarak koçluk seansları yürütmekteyiz. Kendisi bu süreçte sadece koçluk desteği vermekle kalmamış, yeri geldiğinde bir ‘accountability partner’, bir ‘facilitator’ veya bir ‘idea provacator’ olarak da destek sağlamıştır. Kendisinden aldığım bu desteğin en güzel yanı, belli şartlara ya da kısıtlamalara bağlı olmaksızın düşüncelerin paylaşılması, kelimenin tam anlamıyla bir ‘etkileşim ortamı’nın kendiliğinden oluşmasıydı. Herkesin koçluk algısı farklıdır çünkü ihtiyaçlar ve motifler farklıdır. Funda Hanım’ın en önemli ve onu farklı kokan özelliğinin, bu farklılıklara uyum sağlayabilmesi olduğu kanaatindeyim. Koçluk almayı düşünen herkese kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

  Dikkat - Online danışmanlık hizmeti, herkese uygun bir hizmet değildir.
  İntihar veya kendine zarar vermek gibi düşüncelere sahipseniz, sitedeki hizmetler size uygun olmayabilir.
  Bu durumdaysanız aşağıdaki yardım numaraları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

  Acil Yardım Hattı: 112, Polis İmdat Hattı: 155, Aile İçi Yardım Hattı: 183, Uyuşturucu İle Mücadele Yardım Hattı: 191