Gizem

Uzman Psikolojik Danışman ve Aile Danışmanı

Gizem Türkeli Şan

Ön Görüşme

10 dk.

(1 görüşme)

Ücretsiz

10 dakikalık bir ön görüşmede öncelikle size kendimi tanıtıp sonra da sizi tanıyıp bu süreçte neler paylaşacağımızı konuşacağız

 • 60 dakikalık görüntülü görüşme


3 aylık paket, görüntülü görüşme

10 dk.

(1 görüşme)

Ücretsiz

10 dakikalık bir ön görüşmede öncelikle size kendimi tanıtıp sonra da sizi tanıyıp bu süreçte neler paylaşacağımızı konuşacağız

Merhaba, ben Psikolojik Danışman ve Aile Danışmanı Gizem Türkeli ŞAN, Lisans eğitimimi İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (Burslu) bölümünü tamamladım. Eğitimim süresince süpervizyon eşliğinde bireysel danışma ve çocuk-ergen danışmanlığı alanlarında çalıştım.

Mezuniyet itibariyle özel danışmanlık merkezinde psikolojik danışman olarak çalışmalarıma devam ettim. Akabinde devlet kurum ve okullarında çalışmalarımı gerçekleştirdim. Bu süreç içerisinde zeka ve gelişim testleri uygulayıcı eğitimlerini tamamlayarak yüksek lisans eğitimine Alaaddin Keykubat Üniversitesinde PDR(Tezli) alanında ve Marmara Üniversitesi 300 saati teorik, 150 saat (30 saat süpervizyon) uygulamalı olmak üzere toplam 450 saatlik Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlayarak Aile danışmanı unvanı alarak aile danışmanlığı yapmaktayım. İstanbul üniversitesi onaylı sanat terapisi uygulayıcı eğitimini tamamlayarak çalışmalarıma devam etmekteyim.

Şu an aktif bir şekilde aile, bireysel, çift, çocuk, ergen danışmalığı, bireysel ve grup psikolojik danışma faaliyetlerini sürdürmekteyim.


Hizmet Verdiği Diller

 • Türkçe

Görüşme Seçenekleri

 • Whatsapp
linkedin

  İncelemeler (0)

  Henüz Değerlendirme Yapılmadı

  Dikkat - Online danışmanlık hizmeti, herkese uygun bir hizmet değildir.
  İntihar veya kendine zarar vermek gibi düşüncelere sahipseniz, sitedeki hizmetler size uygun olmayabilir.
  Bu durumdaysanız aşağıdaki yardım numaraları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

  Acil Yardım Hattı: 112, Polis İmdat Hattı: 155, Aile İçi Yardım Hattı: 183, Uyuşturucu İle Mücadele Yardım Hattı: 191