Danışmanlık İçeriği

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Merhabalar ben Psikolojik Danışman İbrahim Halil ŞİMŞEK…

▼Daha fazla göster

Psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümünden 2016 yılında mezun oldum. Mezun olduğum alanda yüksek lisans eğitimimi devam ettiriyorum. Şu ana kadar üç farklı kurumda psikolojik danışman olarak üç yıl yüz yüze görüşmeler gerçekleştirdim ve halen devam etmekteyim. Bu süreçte toplamda dört yüzün üzerinde farklı kişiyle randevulu görüşmeler gerçekleştirmiş bulunmaktayım. Yetişkin danışmanlığı, çocuk ve ergen danışmanlığı, ebeveyn danışmanlığı vermekteyim.”

▲Daha az göster

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Merhabalar ben Psikolojik Danışman İbrahim Halil ŞİMŞEK. Psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümünden 2016 yılında mezun oldum. Mezun olduğum alanda yüksek lisans eğitimimi devam ettiriyorum. Şu ana kadar üç farklı kurumda psikolojik danışman olarak üç yıl yüz yüze görüşmeler gerçekleştirdim ve halen devam etmekteyim. Bu süreçte toplamda dört yüzün üzerinde farklı kişiyle randevulu görüşmeler gerçekleştirmiş bulunmaktayım. Yetişkin danışmanlığı, çocuk ve ergen danışmanlığı, ebeveyn danışmanlığı vermekteyim.”

Görüşme İçeriği

Görüntülü görüşme
Yüz yüze (İstanbul/Bağcılar)

Takvimden Gün ve Saat seçerek randevu alabilirsiniz.

Aralık 2021
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
Çalışma Alanları

Bağımlılık, Bağlanma problemleri, Bireysel Danışmanlık, Çocukluk Travmaları, Depresyon, Ergen Terapisi, Fobiler, Kaygı Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluklar, Öfke Problemleri, Öğrenci Terapisi, Özgüven Eksikliği, Panik Atak, Stres Bozukluğu, Uyku Problemleri, Yeni doğan ebeveyn rehberliği

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Psikolojik Danışman – İbrahim Halil Şimşek” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.