(1)

Orhan

MYK Belgeli Profesyonel Koç

Orhan Vuran

Ön Görüşme

30 dk.

(1 görüşme)

Ücretsiz

 • Bireysel veya kurumsal koçluk ön görüşmesidir.
 • 40 dakikalık görüntülü görüşme


 • 40 dakikalık görüntülü görüşme


 • 4'lü Paket, görüntülü görüşme
 • 4'lü Paket, görüntülü görüşme


30 dk.

(1 görüşme)

Ücretsiz

 • Bireysel veya kurumsal koçluk ön görüşmesidir.

Hacettepe üniversitesi felsefe lisans, aile ve tüketici bilimleri yüksek lisans mezunuyum. Haziran 2015 tarihinden beri, milli eğitim bakanlığına bağlı bir memur olarak, Ayten Şaban DİRİ okullarında görev yapmaktayım. Müzisyenim ve gitar çalıyorum. tiyatro oyuncusuyum. Sivil toplum gönüllüsüyüm. MYK belgeli bir koçum.

Hacettepe üniversitesinde felsefe lisans okurken, 2013-2014 döneminde Hacettepe üniversitesi-engelli öğrenci birimi-engelli öğrenci komisyonunda üye olarak yer aldım. 2014-2016 dönemi, Hacettepe üniversitesi engelli öğrenci temsilciliği görevinde bulundum. Bu görev süresince, Hacettepe Üniversitesi öğrenci Temsilciler konseyi yönetim kurulunda yer aldım. Aynı şekilde 2013-2014 döneminde, Hacettepe üniversitesi müzik ve oyun deneme topluluğunda koordinasyon üyesi olarak görev aldım. Engelli öğrenci temsilciliği yaptığım dönemin son yılı olan, 2015-2016 döneminde, Hacettepe üniversitesi senatosunda senato üyesi olarak görev aldım.

Felsefe lisansımı bitirip, aile ve tüketici bilimleri yüksek lisansa başladığım dönem, aynı zamanda hobi olarak, Hacettepe üniversitesinde türk halk bilimi lisans programına kaydoldum. Hali hazırda devam eden bu eğitim sürecim boyunca da, 2018-2019 döneminde, Hacettepe üniversitesi engelsiz Hacettepe topluluğu topluluk başkanlığı, ve 2019-2020 döneminin şubat ayına kadar başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum. Bu görevlerim doğrultusunda, Hacettepe üniversitesi sağlık, kültür, spor daire başkanlığına bağlı, topluluk işleyiş ve yönetmeliğini düzenleyen etkinlik komisyonunda üye olarak görev aldım. 2019-2021 dönemi içerisinde, Hacettepe üniversitesi engelli öğrenci birimine bağlı engelli öğrenci komisyonunda tekrar görev aldım.

Hacettepe üniversitesindeki öğrenim hayatım boyunca, Hacettepe üniversitesi ekonomi topluluğu, Hacettepe üniversitesi girişim ve yatırım topluluğu, Hacettepe üniversitesi bilim kültür ve sanat topluluğu, Hacettepe üniversitesi müzik ve oyun deneme topluluğunda gönüllü ve üye olarak görev aldım. Hali hazırda MEC Hacettepe eski adıyla Hacettepe Üniversitesi Uzay‘ın keşfi topluluğun da insan kaynakları biriminde görev yapmaktayım. Eylül 2020-ocak 2021 tarihleri arasında Hacettepeliler derneği sosyal farkındalık kulübünde aktif olarak yer almakla birlikte, kısa dönem kulüp başkanlığı görevinde bulundum. Mart2021-ağustos2021 tarihleri arasında gören kalpler eğitim derneğinde yönetici olarak görev aldım. Kısa süreli ahbap Ankara’da gönüllü olarak yer aldım.

Kişisel ve kurumsal koçum. Uluslararası kahkaha yogası lideriyim. Ağustos 2019 tarihinde koçluk ile tanıştım. İlk profesyonel yaşam koçluğu eğitimimi Beykoz üniversitesi onaylı artı sertifikadan aldım. Dinamik misyon akademi onaylı kariyer koçluğu eğitimimi aldım. İstanbul NLP akademi tarafından, AC ve Yeditepe üniversitesi onaylı bütünsel koçluk ve yaşam koçluğu eğitimlerimi aldım. Mutluluk kahkaha akademisi tarafından, ICF-CCE onaylı kurumsal koçluk, danışmanlık eğitimimi aldım. Yine mutluluk kahkaha akademisi tarafından, uluslararası kahkaha yogası liderliği eğitimi aldım. Ayrıca Truva akademi bünyesinde MEB onaylı insan kaynakları yönetimi uzmanlık eğitimimi aldım.

Koçluk sürecim boyunca çeşitli projelerde koç olarak görev aldım.

Takım Koçluğu Okulu -Akdeniz gençlik derneği (AGDER) bünyesinde kariyer koçluğu, AC-Burak Bora Anadolu lisesi mezunlar derneği bünyesinde yürütülen gelecek için koçluk AC-Necmettin Erbakan üniversitesi bünyesinde AC IEEE NEU kariyer koçluğu projesi Koru koçluk bünyesinde “gençler ve koçlar” öğrenci koçluğu projesi, Koru koçluk-Bandırma 17 mayıs üniversitesi sosyal etkinlik topluluğu bünyesinde “Gençler ve koçlar Plus” takım koçluğu ve ardından bireysel kariyer koçluğu projesi, Step up koçluk program bünyesinde eş koçluk projesi.

Koru koçluk bünyesinde öğrenci koçluğu projesi, JNK koçluk Dumlupınar üniversitesi IEEE öğrenci kolu bünyesinde DÜ-DEVGEL kariyer koçluğu projesi, AC-EASYVİT bünyesinde yürütülen ebeveyn koçluğu projesi.

C.t.o.s. akademi bünyesinde, JCI Avrasya ve İstanbul Üniversitesi işbirliğinde kariyer ve yönetici koçluğu projesi. b2b koçluk akademi bünyesinde, Karadeniz teknik Üniversitesi IEEEKTÜEA koçumla kariyerime yürüyorum projesi.

Haziran 2022 tarihinden itibaren, A.C. Ankara çalışma ekibi üyesiyim. Mayıs 2022 tarihinden itibaren, koru koçluk, koru akademi eğitmeniyim. Koru akademide atölyeler ve seminerler yapmaktayız. benim düzenlediğim bazı atölyelere; Kahkaha yogası, Değerlerim ve ben atölyeleri örnek olarak gösterilebilir.

Aynı zamanda, koru koçluk kurucusu Hasibe SAĞLAM ile koçluk ve sanatı birleştirerek oluşturduğumuz, “koçluğun kalbindeki sanat” eğitimimiz, 4 haftalık bir program ile gerçekleştirilmektedir.

Hizmet Verdiği Diller

 • Türkçe

Görüşme Seçenekleri

 • Whatsapp
linkedin

  •Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.

  •Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.

  •Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.

  •Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.

  •Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.

  •Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.

  •Iade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.

  İncelemeler (1)

  Ece

  |

  15 Ağustos 2023

  Orhan koçum ile birlikte soru sorma sanatını kullanarak bulundugum durumu daha rahat analiz edebildim. Sayesinde süreçleri daha rahat nasıl atlatabileceğim konusunda aydınlandım. Yol göstermesiyle bulunduğum noktadan keyif almaya başladım. İyi ki yollarımız kesişti kendisiyle. Alanında profesyonel olduğu o kadar belli ki kendinizi konforlu hissediyorsunuz.

  Dikkat - Online danışmanlık hizmeti, herkese uygun bir hizmet değildir.
  İntihar veya kendine zarar vermek gibi düşüncelere sahipseniz, sitedeki hizmetler size uygun olmayabilir.
  Bu durumdaysanız aşağıdaki yardım numaraları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

  Acil Yardım Hattı: 112, Polis İmdat Hattı: 155, Aile İçi Yardım Hattı: 183, Uyuşturucu İle Mücadele Yardım Hattı: 191