Öykü Dedebaş

Sosyolog & Aile Danışmanı & İlişki ve Evlilik Danışmanı & Cinsel Terapi & Yaşam Koçu & Astrolog & Sosyal Hizmetler

Öykü Dedebaş

(3)

Yaşam Koçu

60 dk.

(1 görüşme)

600,00 TL

500,00 TL

🍀 Bir görüşme seansı 50 dakika olmaktadır ve ücreti 500 TL' dir.

Lütfen aşağıdaki ön bilgilendirmeyi okuyunuz.

• Paket satın almadan ve randevu oluşturmadan önce ; bana mesaj atarak, sormak istediğiniz soruları sorabilir ve ön bilgilendirme alabilirsiniz.

Yaşam Koçluğu, bir psikoterapi seansı değildir. 

Yaşam Koçu, insanların kendilerini daha iyi anlamalarını, daha bilinçli olmalarını, analitik düşünce (çok yönlü düşünce) yöntemleri ile yaşama bakmalarını sağlayan kişidir.

Yaşam Koçu, iyi bir dinleyici olarak, (yargılamadan) sizleri dinleyerek ve yaşamınıza dair güçlü sorular sorarak ; 

bulunduğunuz noktadan, olmak istediğiniz daha iyi bir noktaya kadar olan yolculuğunuzda size eşlik eden kişidir. 

Farkındalık kazanmanıza, hedef odaklı, geleceğe yönelik eyleme geçmenize ve planlı bir gelişim süreci yaşamanıza destek olur. 

Yaşam Koçu danışmanlığı alırken, muhakeme ve idrak yeteneğine sahip olan bireyler olarak ; kendi yaşamınız için doğru ya da yanlış kararlar almak sizin özgür tercihinizdir.

• Bu süreçte en az 7 görüşme gerçekleştirmemiz yaşamınız ve gelişiminiz için faydalı olacaktır. Teşekkürler. 😊

• NOT : Eğitim (üniversite) ve seyahat yoğunluğum nedeniyle, bazı alanlarda danışmanlık vermiyorum. Uygun olduğumda görüşmeye - randevuya açacağım.

Merhaba, ben Öykü Dedebaş.

Ünvanlarım : Uzman Aile Danışmanı - Uzman Cinsel Terapist - Uluslararası Uzman Yaşam Koçu - Uzman İlişki ve Evlilik Danışmanı (Tüm eğitimlerimi üniversitede, alanında uzman eğitmenlerden ve psikologlardan eğitim alarak ; sınavlara ve süpervizyon eğitimlerine katılım sağlayarak, başarıyla tamamladım.)

✓ Üniversitede lisans eğitimi almakta olduğum (yüksek onur öğrencisi olarak) ve mezun olduğum mesleklerim : Sosyoloji & Sosyal Hizmetler & Halkla İlişkiler ve Tanıtım & Gazetecilik bölümleridir. Kendimi yeni bilgilerle daha fazla geliştirmek, yolumu farklı deneyimlere açmak amacıyla ; eğitimlerime devam ediyorum. Bu süreçte süpervizyon eğitimlerine de katılıyorum.

✓ Spiritüel alanda ise; Kundalini Reiki Master ve Pandül kullanımı eğitimi aldım. Fakat bu alanda danışmanlık vermiyorum.

✓ Astroloji alanındaki eğitimlerimi Astroloji okulunda başarıyla tamamlayarak mezun oldum. Gelişim amacıyla, eğitimlerime devam ediyorum. Gökyüzünü, yıldızları ve evreni okumayı çok seviyorum.

➢ Birlikte hayatınızdaki problemlerin köklerine ineceğiz, cevapları sizde olan nedenlerini bulacağız. İnsan, ne istediğini ve ne yapabildiğini bilmelidir. Ancak bu şekilde karakter gösterebilir ve ancak o zaman kendisi için doğru olanı yapabilir. Almış olduğunuz tek bir karar ile eylemleriniz doğrultusunda yaşamınızı değiştirebilir ve yeniden yön verebilirsiniz. Hayatınıza farklı bir açıdan yüzleşerek bakmaya ve yeni farkındalıklar kazanmaya hazır mısınız ? Hoşgeldiniz. 

➢ Görüşmelerimizin yaşamınızda etkili olmasını talep ediyorsanız; 1 değil , en az 7 görüşme gerçekleştirmemiz gerektiğini ve daha faydalı olacağını hatırlatmak isterim. Teşekkürler.

Hizmet Verdiği Diller

 • Türkçe

Görüşme Seçenekleri

 • Whatsapp
linkedin

  İstanbul Üniversitesi

  Lisans, Sosyoloji

  Eyl 2020-Haz 2023

  •Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.

  •Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.

  •Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.

  •Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.

  •Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.

  •Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.

  •Iade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.

  İncelemeler (3)

  K∗∗∗

  |

  08 Ocak 2024

  Sabirla ve ilgiyle beni dinleyerek icinde bulundugum durumu daha net gorebilmemi sagladi, atmam gereken adimlar icin plan olusturabilmeme destek oldu, bu zor donemimi kendisinin de destegiyle asacagima inaniyorum ve cok tesekkur ediyorum.

  C∗∗∗ k∗∗∗

  |

  05 Ocak 2024

  Gayet olumlu bir görüşmeydi kendisini çok takdir ettim yaptığı işiyle ileriye dönük bakış açımı daha çok zenginleştirdi kendileri ben memnun kaldım görüşmeden herkesede tavsiye ederim

  Ü∗∗∗ B∗∗∗

  |

  18 Kasım 2023

  Beklentilerimin ötesinde bir mantık ve çözüm önerileri ile geçirilen çok verimli bir ilk seans oldu. Emekleri için Öykü hanıma çok teşekkür ederim, ikinci kez düşünmeden seans alabilirsiniz.

  Dikkat - Online danışmanlık hizmeti, herkese uygun bir hizmet değildir.
  İntihar veya kendine zarar vermek gibi düşüncelere sahipseniz, sitedeki hizmetler size uygun olmayabilir.
  Bu durumdaysanız aşağıdaki yardım numaraları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

  Acil Yardım Hattı: 112, Polis İmdat Hattı: 155, Aile İçi Yardım Hattı: 183, Uyuşturucu İle Mücadele Yardım Hattı: 191