Danışmanlık İçeriği

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“2016 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesinden mezun oldum…

▼Daha fazla göster

 Alanında uzman kişilerden psikolojik danışmanlık alanında eğitimler aldım. Klinik psikoloji yüksek lisansımdan sonra yaklaşık 2 senedir Yetişkin terapistliği alanında seans  vermekteyim.  Lisans programında hazırlamış olduğum yetişkin psikolojisine yönelik bilimsel çalışmalar bu alanda uzmanlaşma yolunda bana ışık tutmuştur. Yüksek lisans uzmanlık çalışmam ergen ve yetişkin psikolojisi üzerine yürütülmüştür. Almış olduğum süpervizyon eğitimi ile birlikte seans almaya başlayarak alanımın  farklı kollarında  gelişim sağlamış bulunmaktayım. Terapi verdiğim alanların başında ergen-yetişkin terapistliği, aile danışmanlığı, ikili ilişkiler, depresyon, Ergen psikoloji, İletişim sorunları, fobiler, iş sorunları, kişilik bozuklukları, çocuklarda davranış problemleri, okul fobisi, anne baba tutumları, yetişkin dikkat eksikliği ve hiperaktivite, öğrenme güçlüğü gibi konular üzerinde danışmanlık vermekteyim.”

▲Daha az göster

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“2016 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesinden mezun oldum. Alanında uzman kişilerden psikolojik danışmanlık alanında eğitimler aldım. Klinik psikoloji yüksek lisansımdan sonra yaklaşık 2 senedir Yetişkin terapistliği alanında seans  vermekteyim.  Lisans programında hazırlamış olduğum yetişkin psikolojisine yönelik bilimsel çalışmalar bu alanda uzmanlaşma yolunda bana ışık tutmuştur. Yüksek lisans uzmanlık çalışmam ergen ve yetişkin psikolojisi üzerine yürütülmüştür. Almış olduğum süpervizyon eğitimi ile birlikte seans almaya başlayarak alanımın  farklı kollarında  gelişim sağlamış bulunmaktayım. Terapi verdiğim alanların başında ergen-yetişkin terapistliği, aile danışmanlığı, ikili ilişkiler, depresyon, Ergen psikoloji, İletişim sorunları, fobiler, iş sorunları, kişilik bozuklukları, çocuklarda davranış problemleri, okul fobisi, anne baba tutumları, yetişkin dikkat eksikliği ve hiperaktivite, öğrenme güçlüğü gibi konular üzerinde danışmanlık vermekteyim.”

Görüşme İçeriği

Görüntülü görüşme
Telefonla görüşme
Yüz yüze (İstanbul/Ümraniye)

Takvimden Gün ve Saat seçerek randevu alabilirsiniz.

Ocak 2021
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Çalışma Alanları

Aile Danışmanlığı, Depresyon, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Ergen Terapisi, Fobiler, İletişim sorunları, İlişki Danışmanlığı, Kişilik bozuklukları, Okul fobisi, Özel öğrenme güçlüğü

Uzman Klinik Psikolog – Özde Gül Demir için 1 inceleme

  1. Gülşah

    Çokk tatlı bir doktor daha henüz bir kez görüştük ama sevdim umarım devam ederiz☺️

İnceleme yap

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.