Danışmanlık İçeriği

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Merhaba, ben Özlem Şen. İnsanın nereden geldiğine ve insan evrimin duyduyğum tutku ve meraktan dolayı Ankara Üniversitesi’de Arkeoloji ve Sanat Tarihi okudum…

▼Daha fazla göster

Sonraki süreçte 10 yılı Bölge Yöneticiliği olarak 15 yıl Yenibiriş Insan Kaynakları’nda çalıştım. Bu süreçte hem İş verenlere hem de üniversite öğrencisi ve mezunlarına işe alım, iş arama, Özgeçmiş Hazırlama, kariyer planlama konularında danışmanlık yaptım. Bölgede pek çok iş geliştirme ve pazarlama faaliyetleri yürüttüm. Eş zamanlı olarak Ankara Kalkınma Ajansında ve çeşitli projelerde teknoloji tabanlı girişim firmalarına ve sosyal girişimcilere özellikle satış, duygusal pazarlama, insan kaynakları konularında mentorlük yaptım. Yine eş zamanlı olarak çeşitli kurumlara “çalışan bağlılığı, çatışma yönetimi, performans yönetimi, eleman seçme ve yerleştirme, kariyer danışmanlığı, iletişim Teknikleri ve benzeri” konularda eğitimler  verdim. Üniversitelerde “genetik uyumlu kariyer, iş dünyasının adaylardan beklediği yetkinlikler, 21. yy yetkinlikleri, Özgeçmiş Hazırlama teknikleri” gibi konularda seminerler verdim. Pek çok girişimcilik yarışmasında jürilik yaptım ve mentee eğitimleri verdim. Tüm bunlara ek olarak Bahçeşehir Üniversitesi’den aldığı Beyin Antrenörlüğü eğitiminden sonra da, özellikle gençlere ve çocuklara “beyinde öğrenme, seçici dikkat, bölünmüş dikkat, kalıcı hafıza ve odaklanma ve dikkat becerilerine” yönelik beyin egzersizleri yaptırıyorum.  İbn-I Haldun Üniversitesi’nden aldığım eğitimle beraber beyinde öğrenme üzerine üniversite öğrencilerine motivasyon eğitimleri veriyorum. Bununla birlikte Access Consciousness ‘ tan aldığım eğitimler ile de Access Bars ve Yaşam Boyu Öğrenci olmak ile ilgili eğitimler veriyorum. Şu anda “duygusal zeka ve duygusal dayanınıklık” konularında da bireysel koçluk yapıyorum.”

▲Daha az göster

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Merhaba, ben Özlem Şen. İnsanın nereden geldiğine ve insan evrimin duyduyğum tutku ve meraktan dolayı Ankara Üniversitesi’de Arkeoloji ve Sanat Tarihi okudum. Sonraki süreçte 10 yılı Bölge Yöneticiliği olarak 15 yıl Yenibiriş Insan Kaynakları’nda çalıştım. Bu süreçte hem İş verenlere hem de üniversite öğrencisi ve mezunlarına işe alım, iş arama, Özgeçmiş Hazırlama, kariyer planlama konularında danışmanlık yaptım. Bölgede pek çok iş geliştirme ve pazarlama faaliyetleri yürüttüm. Eş zamanlı olarak Ankara Kalkınma Ajansında ve çeşitli projelerde teknoloji tabanlı girişim firmalarına ve sosyal girişimcilere özellikle satış, duygusal pazarlama, insan kaynakları konularında mentorlük yaptım. Yine eş zamanlı olarak çeşitli kurumlara “çalışan bağlılığı, çatışma yönetimi, performans yönetimi, eleman seçme ve yerleştirme, kariyer danışmanlığı, iletişim Teknikleri ve benzeri” konularda eğitimler  verdim. Üniversitelerde “genetik uyumlu kariyer, iş dünyasının adaylardan beklediği yetkinlikler, 21. yy yetkinlikleri, Özgeçmiş Hazırlama teknikleri” gibi konularda seminerler verdim. Pek çok girişimcilik yarışmasında jürilik yaptım ve mentee eğitimleri verdim. Tüm bunlara ek olarak Bahçeşehir Üniversitesi’den aldığı Beyin Antrenörlüğü eğitiminden sonra da, özellikle gençlere ve çocuklara “beyinde öğrenme, seçici dikkat, bölünmüş dikkat, kalıcı hafıza ve odaklanma ve dikkat becerilerine” yönelik beyin egzersizleri yaptırıyorum.  İbn-I Haldun Üniversitesi’nden aldığım eğitimle beraber beyinde öğrenme üzerine üniversite öğrencilerine motivasyon eğitimleri veriyorum. Bununla birlikte Access Consciousness ‘ tan aldığım eğitimler ile de Access Bars ve Yaşam Boyu Öğrenci olmak ile ilgili eğitimler veriyorum. Şu anda “duygusal zeka ve duygusal dayanınıklık” konularında da bireysel koçluk yapıyorum.”

Görüşme İçeriği

Görüntülü görüşme
Telefon ile görüşme

Takvimden Gün ve Saat seçerek randevu alabilirsiniz.

Ocak 2021
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Beyin Antrenörü, Mentor, Kariyer Danışmanı, Motivasyon Koçu – Özlem Şen” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.