Tünay Balcı

Uzman Diyetisyen

Tünay Balcı

Ön Görüşme / Tanışma

20 dk.

(1 görüşme)

Ücretsiz

15-20 dakikalık bu ön görüşmede birbirimizi tanımak ve kişinin neden danışmanlık almak istediğini anlamak hedeflenmiştir.

Bu görüşmede sizi, yaşam tarzınızı, beslenme şeklinizi ve besinler ile kurduğunuz ilişkiyi anlayabilmeyi ve sizin için sürdürülebilir bir beslenme programı oluşturmayı hedefliyoruz. Görüşme sonrası ben size beslenme programınızı hazırlayıp gönderiyorum.

İlk görüşmede sizi, yaşam tarzınızı, beslenme şeklinizi ve besinler ile kurduğunuz ilişkiyi anlayabilmeyi ve sizin için sürdürülebilir bir beslenme programı oluşturmayı hedefliyoruz. Görüşme sonrası ben size beslenme programınızı hazırlayıp gönderiyorum. Diğer görüşmemizde ise iki haftalık değerlendirmemizi yapıp programınızda gerekli değişiklikleri yapıyoruz.

İlk görüşmede sizi, yaşam tarzınızı, beslenme şeklinizi ve besinler ile kurduğunuz ilişkiyi anlayabilmeyi ve sizin için sürdürülebilir bir beslenme programı oluşturmayı hedefliyoruz. Görüşme sonrası ben size beslenme programınızı hazırlayıp gönderiyorum. Diğer 3 görüşmemizde ise haftalık değerlendirmemizi yapıp programınızda gerekli değişiklikleri yapıyoruz.

20 dk.

(1 görüşme)

Ücretsiz

15-20 dakikalık bu ön görüşmede birbirimizi tanımak ve kişinin neden danışmanlık almak istediğini anlamak hedeflenmiştir.

Herkese merhabalar!


Ben Uzman Diyetisyen Tünay Balcı.


05.09.1997’de Kıbrıs’ta dünyaya geldim.

İlk lisans eğitimimi 2018 yılında İngiltere’de BSc. Biomedical Sciences (University of Manchester) da tamamladım. Bölümü okumaktan her ne kadar keyif alsam da hayatım boyunca yapmak istediğim işim bu olduğundan emin olamamıştım. Beni daha çok heyecanlandıran bir şey olmalıydı. Yüksek lisans başvurularımı yaparken gerek özel hayatımdaki bazı sorunlardan gerekse gelecek kaygısından yeme davranışımda bazı değişiklikler olmaya başlamıştı. Yemek ile aramdakı ilişki değişiyor ve sağlıksızlaşıyordu.


Bu döneme eş zamanlı olarak yüksek lisans için başvurduğum bölümlerinden kabul alıyordum. Hepsi de farklı konular üzerineydi ve ben içlerinden en yeni olanı ve en çok ilgimi çeken, beni heyecanlandıranı tercih ettim. O da University College of London’daki MSc Eating Disorders ve Clinical Nutrition (Yeme Bozuklukları ve Klinik Beslenme) bölümüydü.


2019 yılında yüksek lisansımı tamamlayıp ülkeme, Kıbrıs’ a geri döndüm. Yüksek lisansımı bitirdiğimde herşey netleşmeye başlamıştı. Diyetisyen olup tıpkı kendime uyguladığım gibi kişilerin yemekle arasındaki sağlıklı bir ilişki kurmasına, kendilerini oldukları gibi kabul etmelerine ve toplumdaki beden/güzellik algısını değiştirmek için elimden geleni yapmak istiyordum.


Son olarak 2022 yılında Beslenme ve Diyetetik bölümünü de Kıbrıs’ta tamamladım ve o günden beridir elimden geldiğinde herkese ışık tutmaya çalışıyorum.


Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyorum

Hizmet Verdiği Diller

 • İngilizce
 • Türkçe

Görüşme Seçenekleri

 • Whatsapp
 • Zoom
 • Google Meet
linkedin

  Near East University

  Lisans, Beslenme ve Diyetetik

  Eyl 2019-Haz 2022

  University of Manchester

  Lisans, BSc Biomedical Sciences

  Eyl 2015-Haz 2018

  University College of London

  Yüksek Lisans, MSc Eating Disorders and Clinical Nutrition

  Eyl 2018-Eyl 2019

  •Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.

  •Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.

  •Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.

  •Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.

  •Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.

  •Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.

  •Iade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.

  İncelemeler (0)

  Henüz Değerlendirme Yapılmadı

  Dikkat - Online danışmanlık hizmeti, herkese uygun bir hizmet değildir.
  İntihar veya kendine zarar vermek gibi düşüncelere sahipseniz, sitedeki hizmetler size uygun olmayabilir.
  Bu durumdaysanız aşağıdaki yardım numaraları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

  Acil Yardım Hattı: 112, Polis İmdat Hattı: 155, Aile İçi Yardım Hattı: 183, Uyuşturucu İle Mücadele Yardım Hattı: 191