(24)

Uğur Emecan

Astrolog - Batı(Modern Astroloji) - Vedik(Hint) Astroloji

Uğur Emecan

Batı - Vedik Astroloji

10 dk.

(1 görüşme)

Ücretsiz

23 Yıllık astroloji deneyimim hakkında bilgi almak ve danışmanlık hizmetlerimin kapsamı hakkında benimle ücretsiz görüşebilirsiniz.

Çok merak ettiğiniz bir soruyu doğum haritanızı inceleyerek yorumluyorum. İlişki, iş, finans, sağlık, yatırım, ev -araba -arsa, çocuk, miras vb. her konuda sorularınız yanıtlanabilir. Başka birinin geleceği hakkındaki sorularınızı astroloji etiği nedenyle cevaplamıyorum, size olan etkisini, sizin doğum haritanızla uyumunu size getireceği fayda ya da zararı yanıtlayabiliyorum.


2008 yılından beri Türkiye'nin 1999 yılında kurulmuş ilk astroloji sitesi ve en büyük medya gruplarında hem özgün astroloji içerikleri ürettim, hem de danışmanlıklar verdim. Diğer işlerim nedeniyle sosyal medyayı astroloji konusunda aktif kullanmıyorum. Ön görüşmede astroloji deneyimim hakkında hızlı bir bilgi verebilirim.

23 yıllık Batı ve Vedik astroloji tecrübemle hiç bilinmeyen doğum saatlerini bile hatasız şekilde yüzlerce kez bularak bu bilgiler ışığında danışanlarıma hizmet verdim. Tahmini Doğum saatinizin 120 dakikalık aralıkta olması gerekir, daha geniş aralıkta tahmin edilen doğum saatleri için daha fazla çalışma süresine ihtiyaç vardır. Ayrıca bir görüntülü görüşme yapılmayacaktır, sizin sağladığınız bilgiler üzerinden size özel sorular hazırlanacak ve rektifikasyon çalışması matematiksel iterasyonlar bitene kadar devam edecektir.

Doğum saatinizin bulunması için tarafıma, yaşadığınız olayları net gün olarak söylemeniz gerekmektedir.

Türkiye'nin 1999 yılında kurulmuş ilk astroloji sitesi, en büyük medya gruplarında hem özgün astroloji içerikleri ürettim, hem de danışmanlıklar verdim. Diğer işlerim nedeniyle sosyal medyayı astroloji konusunda aktif kullanmıyorum. Ön görüşmede astroloji geçmişim hakkında hızlı bir bilgi verebilirim.

Doğum haritanızın yorumu, potansiyelleriniz, motivasyonlarınız hayatınızın her bir alanı, sağlık, mutluluk, başarı, kariyer, evlilik ve ilişkiler, çocuk, finansal imkanlar gibi her konuda astrolojik göstergeleri size aktarıyorum ve hayatınızın geçmiş ve gelecekteki gidişatını aktarıyorum. Kapsamlı doğum haritası analizi ve yorumlarını içerir.

Aşk, iş, sağlık, kariyer, finans, ortaklık, ilişkiler gibi bir çok konu incelenir. Hangi durumlarda ne tür aksiyonlar almak size fayda getirir ya da zarardan korur bu konuların hepsini konuşuyoruz. 2 Saatlik görüşme içerisinde dolu dolu, 23 yıllık astroloji birikimimi size aktarıyor olacağım.

Şu anda gökyüzündeki gezegenler doğum haritanızdaki gezegenlerle farklı etkileşimler içerisine girdiğinde olumlu ya da olumsuzı yaşam olayları üretir. Evlilik, boşanma, çocuk dünyaya getirme, yeni bir işe başlama, işten ayrılma, önemli bir sağlık sorununun ortaya çıkması ya da aklınıza gelebilecek her şey bu konulara örnektir. Hem transitlerle, hem gelecek öngörü yöntemlerinin hepsini öngörü danışmanlığında kullanıyorum. Doğum haritanızın önümüzdeki dönemde ne tür gündemlerinizin olabileceğini, beklentiniz ya da olasılık dahilindeki konuların ne zaman gerçekleşebileceğini tarih vererek 1 saatlik görüşmede soru cevap şeklinde size aktarıyorum. Soru sınırlamamız yok sizin de danışmanlık süresi içerisindeki vaktinizi almamak için önceden de bana sorularınızı iletebiliyorsunuz. Sorularınıza dair olası tarihleri sizlere aktarıyorum.


Türkiye'nin 1999 yılında kurulmuş ilk astroloji sitesi, en büyük medya gruplarında hem özgün astroloji içerikleri ürettim, hem de danışmanlıklar verdim. Diğer işlerim nedeniyle sosyal medyayı astroloji konusunda aktif kullanmıyorum. Ön görüşmede astroloji geçmişim hakkında hızlı bir bilgi verebilirim.

10 dk.

(1 görüşme)

Ücretsiz

23 Yıllık astroloji deneyimim hakkında bilgi almak ve danışmanlık hizmetlerimin kapsamı hakkında benimle ücretsiz görüşebilirsiniz.

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik mühendisliği mezunuyum. Bilgi Üniversitesinde İşletme yüksek lisansımı tamamladım. İyi seviyede İngilizce ve Almanca biliyorum, Boşnakça - Hırvatça - Sırpça dillerini temel seviyede konuşabiliyorum. Astroloji ile 2001 yılında tanıştım, 23 yıllık astroloji hayatımda sayısız eğitim ve danışmanlık verdim. Türkiye'nin ilk kantitatif, bilimsel temelli astroloji araştırmasını da Tıp doktorları ile birlikte doğum haritasındaki kalp hastalıkları ve kanser göstergelerinin araştırılması konusunda 2010 yılında yaptım.


2008 Yılında Türkiye'de Hint Astrolojisinin bilinirliğini artırmak ve yeni öğrenciler eğitmek için hintastrolojisi.net web sayfasını açtım.


2009 Yılında Türkiye'nin ilk astroloji sitesi yorumcu.com'da (Kuruluş Tarihi: 1999 ) Hint Astrolojisi bölümünü kurup yönettim, danışanlara yorumcu.com üzerinden de online danışmanlıklar verdim.


2010 Yılında Hürriyet yayın grubu ve kadın portali mahmure.com'da Hint astrolojisi içerikleri ürettim, yine online danışmanlıklar verdim.


Üniversite yıllarımdan beri yazılım sektöründe çalışıyorum. Koç Topluluğunda uzmanlık ve yönetim rollerinde toplam 10 yıl çalıştım.


Hizmet Verdiği Diller

 • Türkçe
 • Almanca
 • İngilizce

Görüşme Seçenekleri

 • Zoom
 • Microsoft Teams
 • Whatsapp
 • Google Meet
linkedin
 • Tek Soru Danışmanlığı
 • Yıllık Öngörü
 • Natal Harita Okuma
 • Sinastri İlişki Analizi
 • Doğum Haritası
 • Vedik Astroloji
 • Reflikasyon(Doğum Saati Belirleme)

Bilgi Universitesi

Yüksek Lisans, MBA

Haz 2016-Eyl 2017

•Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.

•Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.

•Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.

•Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.

•Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.

•Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.

•Iade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.

İncelemeler (24)

M∗∗∗

|

17 Nisan 2024

Her soruya tek tek ve detaylı bir şekilde cevap veren uğur beye teşekkür ederim çok çok memnun kaldım

A∗∗∗ K∗∗∗

|

07 Nisan 2024

Ben biraz uzun yazacagim ama bunu okudugunuza degecek! eger süphe duyuyorsaniz yorumlara. Ugur beyi önceden tanimiyordum arastiriken buldum. Burdaki yorumlari okuduktan sonra önce bir ön görüsme talep ettim, yorumlarin dogrulugundan emin olmak icin. Hemen dönüs aldim kendisinden cok anlayisli ve dürüst bi yaklasimi oldu yazismalarimizda. Dogum haritasi analizini yaptirdim, dogum saatimin belli olmasina ragmen teyit etmek icin bir kac soru sordu bana, ben emin olmadan yorum yapmam dedi hatali öngörüde bulunmamak icin! Gercekten cok ilgili ve samimi. Simdi hakkini vermek lazim kendisinin, büyük bir bilgi birikimi ve deneyimi var ve en önemlisi bir o kadar da mütevazi biri. Haritada gördügügü ve dikkatli hesaplamalarla yorumladigi konular incelikli bir üslupla ve o pozitif enerjisi birlesince inanın insanin cok keyifle dinledigi bir söylesi, heycanla okudugu bir kitap yada merakla bekledigi bir filmin fragmanini izliyomus gibi oluyor. Yani Sözün özü su, cok özel ve harika bir ilim ve insanla tanisiyorsunuz. Ugur bey emeginiz ve ilginiz icin cok tesekkürler.

E∗∗∗

|

31 Mart 2024

Astrolojiye genel olarak hep mesafeli yaklaşan bir kişi olarak ilk defa bir danışmanlık hizmeti aldım. Uğur Bey ile tek soruluk bir görüşme planladık ama kendisi soru dışında dahi açıklamalarda bulunarak gerçekten çok verimli bir danışmanlık sağladı. Kendisine tekrar çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile danışmanlık alabilirsiniz.

Dikkat - Online danışmanlık hizmeti, herkese uygun bir hizmet değildir.
İntihar veya kendine zarar vermek gibi düşüncelere sahipseniz, sitedeki hizmetler size uygun olmayabilir.
Bu durumdaysanız aşağıdaki yardım numaraları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Acil Yardım Hattı: 112, Polis İmdat Hattı: 155, Aile İçi Yardım Hattı: 183, Uyuşturucu İle Mücadele Yardım Hattı: 191