Ön Görüşme

15 dk.

(1 görüşme)

Ücretsiz

  • 15 dakikalık bu görüşmede birlikte danışmanlık ihtiyacınızı detaylandırabiliriz. Danışmanlık hakkında merak ettiğiniz soruları, ayrıntıları, nasıl ilerleyeceğimiz konusunda yol haritasını birlikte çizebiliriz.

Tek bir sorunuz için verilen bir danışmanlıktır. Süresi 15dakikadır. Doğum bilgileriniz ve sorunuz ile birlikte 2 gün içinde geri dönüş yapılır. Bu danışmanlıkta yazılı rapor verilmez.

  • Partneriniz, ortağınız, çocuğunuz, ebeveynleriniz yani ilişkide olduğunuz ikinci bir kişiyle aranızdaki ilişki potansiyelleri, birlikte hangi enerjileri aktive ettiğiniz, karma bağlantınız, birlikte yaşayabileceğiniz ilişki zorlukları, birlikte hangi konularda anlaşabildiğiniz gibi konuların incelendiği danışmanlıktır.
  • 1 saatlik'lik online görüşme yapılır. Her iki kişinin de doğum bilgileri önceden alınır. Doğum saatinizin net olması önemlidir. En geç 1 hafta içinde sizinle irtibata geçilir.

Astrolojide hayatımızın farklı dönemlerini ve farklı döngülerini gösteren çok çeşitli haritalar vardır. Bu her bir harita bize hayatımız hakkında fikir verir, yol gösterir. Bunların hepsine ilerletim haritaları, öngörü teknikleri denir. Bu haritaların incelenmesi sonucu oluşan öngörü danışmanlığıdır. Mail adresinize rapor olarak gönderilir. Raporu aldıktan sonra, rapor hakkındaki sorularınız için 30 dakikalık görüşme yapılır. Harita bilgileriniz ve mail adresiniz önceden alınır. En geç 1 hafta içinde sizinle irtibata geçilir

  • Doğum Haritası Analizi ile, doğum haritanızdaki potansiyelleriniz, geliştirmeniz gereken özellikleriniz, zorlandığınız şeyler gibi konular analiz edilir ve mail adresinize rapor olarak gönderilir. Raporu aldıktan sonra, rapor hakkındaki sorularınız için 1 saatlik görüşme yapılır. Harita bilgileriniz ve mail adresiniz önceden alınır. En geç 1 hafta içinde sizinle irtibata geçilir.

Astrolojinin etkisine inanmak, her şeyden önce denemeden ileri gelir, bu deneme öylesine inandırıcıdır ki ancak onu incelememiş olanlar yadsıyabilir.”

– Kepler

    Astroloji, her şeyden önce falcılık değildir. Doğduğumuz anda gökyüzündeki gezegenlerin konumuna göre çıkan doğum haritalarımızın incelenmesiyle, harita potansiyellerimizi açığa çıkararak, hayatlarımızda farkındalık yaratmaktır. Bir yol haritasıdır. Nerden geldik, nereye gidiyoruz ve giderken yolda başımıza neler gelebilir, ne gibi önlemler alabiliriz, yanımıza neleri alarak bu yolculuğu rahat tamamlayabiliriz, yolda nelere dikkat etmeliyiz gibi hayatımız hakkında farkındalıklar oluşturmaktır. Başımıza gelecek bir olayı tamamen engelleyemesek de o olaya karşı hazırlıklı olmamızı sağlar. Yaşanacak olanlar illaki yaşanacaktır fakat edindiğimiz farkındalıkla etkilerini daha az yaşayabilir önlemeler alabiliriz.

    Hayatlarınızdaki farkındalıkları arttırmak ve yolunuzu aydınlatma gayesiyle… Sevgiler

Hizmet Verdiği Diller

  • Türkçe

Görüşme Seçenekleri

  • Whatsapp
linkedin
  • Doğum Haritası

Astroloji Akademisi Mezunu

Lisans, Temel - Orta- İleri Seviye Astroloji

Eki 2016-Haz 2018

TEMEL - ORTA - ILERİ SEVİYE ASTROLOJİ

ASTROLOJİ AKADEMİSİ

Haz 2018

NCGR - PAA - SERTİFİKASI

PROFESSIONAL ASTROLOGERS ALLIANCE

Şub 2022

MEDİCAL ASTROLOJİ

ASTROLOJİ AKADEMİSİ

Nis 2021

İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ

KOZMİK BİLİNÇ OKULU

Haz 2019

•Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.

•Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.

•Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.

•Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.

•Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.

•Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.

•Iade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.

İncelemeler (7)

G∗∗∗ K∗∗∗ ∗∗∗

|

18 Ocak 2024

Hayatınızda yapacağınız seçimlerin zamanını doğru ayarlabilmek ve elinizden geldiği kadarıyla zamanın getirdiği şansı yaklaşabilmek için güzel bir yol haritasını bana sunduğu için çok teşekkür ederim. Detaylı profesyonel bir danışmanlık hizmeti ancak bu kadar mümkün olabilirdi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

L∗∗∗

|

16 Ocak 2024

“Neden bunlar benim başıma geliyor” kendime çok sık sorduğum bir soruydu.Kader dediklerimiz aslında bir çok yol ayrımları ve biz irademiz ile bu yollardan birini seçiyoruz.Vildan hanım harita analizi ve öngörüleri ile bunun nedenleri ve çözümleri konusunda beni aydınlattı. Yıllık haritamda da her yıl yardımcı oluyor. Çok çok teşekkür ederim.🙏

U∗∗∗ İ∗∗∗

|

15 Ocak 2024

Yorum ve analizleri kusursuzdur. Bu yılda beraberiz.

Dikkat - Online danışmanlık hizmeti, herkese uygun bir hizmet değildir.
İntihar veya kendine zarar vermek gibi düşüncelere sahipseniz, sitedeki hizmetler size uygun olmayabilir.
Bu durumdaysanız aşağıdaki yardım numaraları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Acil Yardım Hattı: 112, Polis İmdat Hattı: 155, Aile İçi Yardım Hattı: 183, Uyuşturucu İle Mücadele Yardım Hattı: 191