Akrep Yeniayı – 5 Kasım

Burak

🌙♏5 Kasım #akrepyeniayi

Cuma günü saat tam 00:14’te Akrep burcunun 12°sinde Uranüs’e tam karşıt bir yeni ay meydana geliyor.

Beklenmeyeni beklememiz vurgusunu yapan yeni ay Alphecca sabit yıldız üzerinde gerçekleşiyor.

🌙♏Satürn’ün T kare pozisyonda kaldığı ve Uranüs ile arasındaki zorlu açılar hem duygularımızı hem de benliğimizi kısıtlarken özellikle iş hayatı, kariyer ve ev konularında bizleri biraz zorlayacak gibi görünse de güç kazanmak, güçlü ilişkiler kurmak, güçlü başlangıçlar yapmak adına oldukça destekleyici.

🌙♏Tabii bu güç altın tepsiyle bizlere sunulmayacak ama Merkür Retrosunun gölge yanının etkisinden de kurtulurken artık dağılmış olan zihnimizi toparlayabilecek ve daha mantıklı karar alarak kendimizden çok daha emin bir şekilde yolumuza devam edeceğiz.

🌙♏20 Ekim’deki dolunay hayatınızda neleri bitirdiyse çok daha güzellerini başlatmak için şahane fırsatlar barınduran bir yeni ay partisi 🎉

🌙♏An haritasında Venüs 29° Yay burcundaki seyrini tamamlamak üzere ilerlemeye devam ederken Oğlak etkilerini de göstermeye başladı. Havailikten, pembe bulutlardan inmeye başlayarak daha gerçekçi, daha mantıklı hareket etmeye başlıyoruz.

🌙♏Sesimizi çıkarmaya başlıyoruz, aykırılıklar söz konusu olacak. Toplumun onay vermediği , tasvip etmediklerine kulak vermeyi bırakıp herkesleşmekten vazgeçip kendi yolumuzu çizmeye başlıyoruz hem de en güzel şekilde💪🏻 herkese ve her şeye rağmen!

🌙♏Cesarete ihtiyacımız olmayacak, dışardan bir destek de gerekmiyor var olan potansiyelinizi açığa çıkarma zamanı.

🌙♏Mücadelenin sonu ZAFER✌

Koç ve Yükselen Koç’lar; 20 Ekim’deki dolunaydan en çok etkilenen Sevgili Koç’lar, bu dönemde yaşadığınız tüm zorluklar bu yeniayla birlikte hiç beklemediğiniz şekilde iyileşmeye başlayacak. Özellikle 21 Mart – 3 Nisan arasında doğan Koç burçları hem anın yükseleni Aslan’dan hem de şans noktasından aldığınız müthiş güzel açılar, güzel fırsatları karşınıza çıkarırken maddi konularda rahatlama yaşayabileceğiniz bir süreci de beraberinde getiriyor. Sosyal çevreniz tarafından yaşayacağınız sorunlar biraz canınızı sıkacak olsa da yaşayacağınız güzel gelişmeler hepsini unutturacak.

Boğa ve Yükselen Boğa’lar; bu yeni ayla birlikte sabrınınız biraz sınanacak olsa da hem kendinizi hem de varsa ilişkinizdeki ben ve biz kavramlarını düzenlemeye başlayacaksınız. Sınırları çizmek haddi aşmamak ve aştırmamak konusunda deneyimler yaşayarak ilişkinizde yeni kararlarla daha emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Ortaklıklarla ilgili konularda bazı sonlanmalar ve başlangıçlar da söz konusu olacaktır. Bu durum kendinizi güvende hissetmenize engel oluyormuş gibi görünse de yurt dışı konuları, eğitim, uzun yolculuklar ve yüksek mahkemeler konularıyla alakalı güzel gelişmeler getirecek. İlişkisi olmayan Boğa’lar müsaitseniz aşk kapınızı tıklayacak.

İkizler ve Yükselen İkizler; işler güçlerle meşgul olduğunuz şu dönemde ani iş fırsatları, iş değişiklikleri, terfiler söz konusu olurken varsa sağlık sorunlarıyla alakalı iyileşmeler de söz konusu olacak. Özellikle bilinçaltı konularıyla alakalı destek almak, meditasyon yapmak, kendi içinize dönerek hayatınızda değiştirmek geliştirmek istediğiniz noktaları belirleyerek yeni düzenlemeler, çalışmalar başlatabilirsiniz. Mücadele gücünüz her zamankinden çok daha fazla olacak ve azminiz sizi başarıya ulaştıracak.

Yengeç ve Yükselen Yengeç’ler; Yeniayın şanslı burçlarından Sevgili Yengeç’ler, aşk mı lazım, keyif mi, eğlence mi, hepsinden bolca var bu yeniayda. Var olan ilişkinizi bir adım ileriye taşıyarak evlilik kararı alabileceğiniz gibi ilişkini olmayan yengeçlerin kalbinde kelebekler uçuşuyor. Arkadaş ortamlarınızda tanışacağınız biriyle ani bir kıvılcım oluşabilir. Bol eğlenceli, çok kahkahalı bu yeniayın tadını çıkarın.

Aslan ve Yükselen Aslan’lar; yeniay burcunuza yaptığı sert açı ile sinirlerinizi biraz zorlayacak gibi görünse de sizleri yeni bir aşamaya taşıdığını bilin Sevgili Aslan’lar. Yeni bir ev almak, taşınmak gibi durumlar söz konusu olurken, kariyerinizle ilgili ani değişiklikler de oluşabilir. Tüm bunları yaşarken bazı aksilikler yaşanabileceğinden sinirlerinize hakim olmanızda fayda var.

Başak ve Yükselen Başak’lar; Su grubu burçlar kadar olmasa da siz de bu yeniaydan destekleyici açılar alarak mücadeleye hazırlanıyorsunuz Sevgili Başak’lar. Eğitim konuları, küçük seyahat planları, yakın akrabalarınızla birlikte yapacağınız aktiviteler söz konusu olurken yeni bir ticari atılım planı geliştirebilir veya işinizle ilgili yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Özellikle yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa beklenmedik şekilde güzel gelişmeleri beraberinde getirecek olan bu yeni ay cesaretinizi toplayıp yeni bir aşka yelken açmanıza da destek olacak.

Terazi ve Yükselen Terazi’ler; bu yeni ayın yine talihlilerinden sayılacak olan Sevgili Terazi’ler Satürn ve Jüpiter’in de desteğini alarak yolunuza devam ederken maddi konular gündeme gelecek. Kendi değerlerinizi oluşturmak adına destekleyici etkiler alırken bir taşınmazın satışı veya yeni bir taşınmaz alma durumu söz konusu olabilir. Ani gelecek olan bir para sizi oldukça rahatlatacak. İlişkinizde bir süredir sessiz kaldığınız konuları gündeme getirerek sorunları masaya yatıracaksınız.

Akrep ve Yükselen Akrep’ler; Gözleri üzerine çeken Sevgili Akrep’ler, tutku, hırs ve mücadeleyi iliklerinize kadar hissederek kendinizi çok güçlü hissedeceğiniz bir döneme giriş yaptınız. Elinizden gelen gayreti fazlasıyla göstererek başarıdan başarıya koşacağınız bu yeni ayla birlikte yeni bir aşk da kalbinizde yerini hazırlamaya başlayacak. Her ne kadar destekleyici açılar alıyor olsanız da hırsınıza kendinizi kaptırıp öfkelenmemeye dikkat edin. Kontrol etmeye çalışarak gelecek olan güzel gelişmeleri elinizin tersiyle itmeyin. Akışa teslim olun.

Yay ve Yükselen Yay’lar; Gizli saklı meseleler gün yüzüne çıkarken, bilinçaltınızı tetikleyecek durumlar söz konusu olabilir. Yaşanacakların rüzgarına kendinizi kaptırıp savrulmayın, duygularınızın farkında olarak yönetmeye çalışarak ilerleyin. Terapi, meditasyon gibi konular için oldukça uygun bir dönem olurken arınabileceğiniz, zihninizi boşaltabileceğiniz bir süreç. Sağlığınıza dikkat edin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak’lar; Sosyal gruplarınızla alakalı yaşayacağınız ani gelişmeler canınızı biraz sıkacak gibi görünüyor olsa da arkadaşlıkları ayıklamak ve güzel bir temizlik yapmak için uygun bir dönem. Yeni arkadaş çevresi oluşturabilir daha keyifli vakit geçirebileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Venüs’ün burcunuzdaki seyriyle birlikte maddi anlamda güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Biraz olsun sınırlarınızı esnetebilirseniz eğlenmek, aşık olmak gibi kavramlara hayatınızda yer verebilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova’lar; Kariyer anlamında güzel gelişmeler yaşayacağınız bu dönemde yeniaydan sert etikler alıyor olsanız da durumu fırsata çevirebileceğiniz bir dönem. Öfke kontrolü oldukça önemli çünkü olaylar karşısında sergileyeceğiniz tutum sizi ileriye ya da geriye itecek. Ailenizle ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir, aile büyüklerinizin ani gelişecek rahatsızlıklarıyla meşgul olabilirsiniz. Kendinizi kısıtlanmış gibi hissedebilirsiniz ancak daha güçlü bir şekilde yola devam edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık’lar; Yeni ayın güzel açılarla desteğini alan burçlardansınız Sevgili Balık’lar. Ektiğiniz tohumların meyvelerini toplayabileceğiniz bu dönemde manevi anlamda kendinizi oldukça güçlü ve huzurlu hissedeceğiniz bir süreç. Uzun yolculuklu seyahatlere çıkabilir, ticari anlamda yeni fikirler üreterek maddi kazancınızı artırabilirsiniz. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle oldukça iç içe olduğunuz bu dönemde onların desteğini de göreceksiniz. Kırılmaktan, incinmekten korkmayı bırakıp kalbinizi açarsanız güzel bir ilişkinin temellerini de atabilirsiniz.

Dikkat - Online danışmanlık hizmeti, herkese uygun bir hizmet değildir.
İntihar veya kendine zarar vermek gibi düşüncelere sahipseniz, sitedeki hizmetler size uygun olmayabilir.
Bu durumdaysanız aşağıdaki yardım numaraları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Acil Yardım Hattı: 112, Polis İmdat Hattı: 155, Aile İçi Yardım Hattı: 183, Uyuşturucu İle Mücadele Yardım Hattı: 191