Venüs Yay 7 Ekim – 5 Kasım

Burak

♀♐Venüs Yay Burcunda♐♀

♀7 Ekim saat tam 14:21’de ihtiraslı Akrep burcundaki seyrini tamamlayan Venüs Yay burcundaki misafirliği için kapıyı tıklattı.

♐5 Kasım’a kadar misafirliğini sürdürecek olan Venüs, Yay burcundaki seyri boyunca, Akrep’teki krizi eğlenceye çevirecek.

♀Bu dönemde ilişkiler daha tatlı, daha neşeli, daha eğlenceli bir hal alırken, ciddiyetsizliği de beraberinde getirecek.

♐İyimserliğiyle ün yapan Yay burcundaki bu yerleşim geleceğe yönelik planlar yapmaktansa AN’ın tadını çıkarmaya odaklı olacağımızı gösteriyor.

♀9-10 Ekim Güney Ay Düğümü ile kavuşacak olan Venüs Yay’ın yöneticisi Jüpiter’in ve Merkür’ün de retro oluşu sebebiyle geçmişte hesabı kapatılmamış ilişkileri yeniden gün yüzüne çıkaracak!

♐17 Ekim ilişkilerdeki sorunları çözmek adına şahane bir gün, mutlaka değerlendirin. Finansal anlamda da destekleyici etkiler sunacaktır.

♀ 20 Ekim’de Uranüs ile 150’lik açı Yıldırım aşkı açısı. Uranüs getirdiğini getirdiği hızda götürür! Zaten Merkür de retro!

♐25 – 26 -27 Ekim Venüs- Neptün kare açısı. İlişkilerde ve Maddi konularda kandırılmalara, yanılgılara karşı oldukça dikkatli olunması gereken bir süreç.

♀Venüs’ün Yay burcu seyri boyunca şımarık, küstah ve ukala tavırlar gözünüzün gördüğü her yerde olacaktır😅

♐Bu dönemde bir ilişkiye başlarsanız hoşça bye demeniz uzun sürmez benden söylemesi 😅

♐♐Eğlenelim o zaman♐

Dikkat - Online danışmanlık hizmeti, herkese uygun bir hizmet değildir.
İntihar veya kendine zarar vermek gibi düşüncelere sahipseniz, sitedeki hizmetler size uygun olmayabilir.
Bu durumdaysanız aşağıdaki yardım numaraları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Acil Yardım Hattı: 112, Polis İmdat Hattı: 155, Aile İçi Yardım Hattı: 183, Uyuşturucu İle Mücadele Yardım Hattı: 191