Mars – Güney Ay Düğümü Kavuşumu

Burak

Ay düğümleri, biz dünyadan bakarken gördüğümüz Ay ile Güneşin kesişim noktalarına denir. İki hayali noktadır. Fakat hayatımızda çok önemli olan, tüm hayatımızı, geleceğimizi ve geçmişimizi anlatan iki noktadır. Karmik ödevlerimizi anlatır. Karmaya inananlar için Güney Ay Düğümü geçmişten, diğer hayatlarımızdan getirdiğimiz bilgileri, en iyi bildiğimiz şeyi, konfor alanımızı, alışkın olduğumuz tanıdığımız bildiğimiz şeyleri gösterir. Kuzey ay düğümü ise hakkında hiçbir bilgimizin olmadığı, deneyimlemediğimiz şeyleri, bize yabancı olan ve yaşam planımızda deneyimlememiz gereken şeyleri anlatır. Karmayı yenilemek için gitmemiz gereken bir noktadır.


Karmaya inanmayalar için, Güney Ay düğümünü çocukluk deneyimlerimizin tümü ve atalardan genetik getirdiğimiz şeyler olarak düşünebiliriz. Çocukluğumuz veya gençlik yıllarımızdaki içinde bulunduğumuz sosyal grupları, toplulukları da anlatır.


Ay düğümleri kadersel yol ayrımları, seçimler, kaderle alakalı iki noktadır. Aslında kaderle ilgili olduğundan dolayı elimizde olamayan olayları, kediliğinden gelişen olayları anlatır bize. Herkesin haritasında Güney ay düğümü ve Kuzey ay düğümü her zaman karşıt burçtadırlar ve bir burçta 1.5 yıl kalırlar.


Şu anda Güney Ay düğümü Yay burcunda ve Kuzey Ay düğümü tam karşıt akstaki İkizler burcunda seyahatlerine devam ediyorlar. 23 Aralık 2021 de burç değiştirerek Akrep – Boğa aksına geçecekler.


Mars ise, 13 Aralık 2021 de Yay burcuna geçiş yaparak Güney Ay Düğümüyle kavuşum açısına girdi.


Mars Yay burcundayken, kendimize özgür bir alan yaratmak isteyeceğimiz, daha deneyimsel yaklaşımlara önem vererek macera arayışında olabileceğimiz, daha çok sosyalleşmek isteyeceğimiz bir dönemde olacağız. İnandığımız şeyler için, inançlarımızı savunmak adına savaş vermekten kaçmayacağımız zamanlarda olacağız.


Farklı kültürler, inançlar, felsefe hakkında araştırma yapmak, yeni bir eğitime başlamak için harekete geçebileceğimiz bir süreç.


Aşırı iyimser, neşeli, mutlu tavırlar içinde olabiliriz. Daha flörtöz bir yapı içinde olabileceğimiz gibi, libidomuzda artış olabilir.


Gölge yönüyle, patavatsızca, düşünmeden hareket edebilir, aşırı güvenli davranışlar nedeniyle egosal bir yaklaşım içinde olabiliriz. Sakarlıklar nedeniyle oluşabilecek kazalara karşı da dikkatli olunması gereken bir süreç. Cinsel aşırılıklar yaşanabileceği gibi, cinsel saldırılarda da artış olabilir.


Mars Ve Güney Ay Düğümü ’nün kavuşumuyla aslında zorlu bir sürece girdiğimiz gibi, ilahi adaletin gerçekleşeceği, hak edenin neyi hak ediyorsa onu aldığı bir süreci başlatan bir kavuşum olacak.


Geçmişten gelen ve çözülmesi gereken konularla ilgilenmek için çok uygun bir dönemde olacağız. Bu konular kadersel ve karmik olarak kendiliğinden önümüze gelecektir ve bu konularla ilgilenmek için mücadele halinde olacağımız bir süreç. Aslında bizi geriye götüren bir süreçmiş gibi yaşayacağız fakat ilerleyebilmemiz için, yollarımızın açılması için yaşanması gereken bir süreç olacak. Bu konuların çözümlenmesi sırasında, geleceğimizle ilgili konularda, planlarda, kararlarda korkmadan inisiyatif almak ve ileri gitmek için adımlar atmak çok önemli olacaktır. Savaşta herşey mubahtır mantığıyla hareket etmeden, yeni karmalar yaratmadan ilerlemek esas olmalıdır. Geçmişi temizleyerek temiz bir gelecek oluşturabiliriz. Geçmişte yaptıklarımızla neyi hak ettiysek onu alacağımız ilahi adaletin artık devreye girdiği zamanlarda olacağız. Bu süreci farkındalıkla geçirmemiz dileğimle. Sevgiler.

Dikkat - Online danışmanlık hizmeti, herkese uygun bir hizmet değildir.
İntihar veya kendine zarar vermek gibi düşüncelere sahipseniz, sitedeki hizmetler size uygun olmayabilir.
Bu durumdaysanız aşağıdaki yardım numaraları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Acil Yardım Hattı: 112, Polis İmdat Hattı: 155, Aile İçi Yardım Hattı: 183, Uyuşturucu İle Mücadele Yardım Hattı: 191