Asena Özgen

Yaşam Koçu

Asena Özgen

(8)

Ön görüşme

20 dk.

(1 görüşme)

Ücretsiz

Ücretsiz ön görüşme ile danışanın ilgi alanlarını hedeflerini ve gerçekten bir yaşam koçuna ihtiyaç olup olmadığını tespit edip görüşme planı oluştura biliriz.

Danışanın kişisel hedefleri, güçlü yönleri ve potansiyel gelişim alanları üzerine odaklanarak yaşam kalitesini artırmak.

Aşamalar:

1. Başlangıç ve Amaç Belirleme

2. Durum Değerlendirmesi

3. Hedef Belirleme

4. Planlama

5. Engeller ve Çözümler

6. Motivasyon ve Güçlendirme

7. Geribildirim

Merhaba, ben Asena Özgen. Üç yıldır yaşam koçluğu alanında tutkulu bir şekilde çalışıyorum. Kişisel ve profesyonel gelişime olan bağlılığımı, her bireyin potansiyelini keşfetmesine ve en iyi versiyonlarına ulaşmalarına yardımcı olmak için kullanıyorum. Bu süre zarfında, yılın en iyi yaşam koçu ödülünü almaktan dolayı gurur duydum. Siz de hayalinizdeki yaşama ulaşmak için benimle birlikte adım atmak istiyorsanız, sizi desteklemek ve rehberlik etmek için buradayım.

Hizmet Verdiği Diller

 • Türkçe

Görüşme Seçenekleri

 • Whatsapp
 • Skype
linkedin

  Beslenme ve Spor koçu

  Udmy

  Mar 2021

  Yaşam koçu

  Boğaziçi campus

  Şub 2020

  •Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.

  •Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.

  •Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.

  •Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.

  •Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.

  •Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.

  •Iade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.

  İncelemeler (8)

  B∗∗∗

  |

  06 Temmuz 2024

  Asena ile geçtiğimiz yaşam koçluğu seansı, oyunculuk hayalimi gerçekleştirmek için önemli bir adım oldu. Özgüvenim konusunda yaşadığım zorlukları açıkça dile getirdim ve Asena, bu konuda bana nasıl ilerleyebileceğimi gösterdi. Onun rehberliği ve cesaretlendirmesiyle, özgüvenimi artırmak için hemen harekete geçtim. Seans sonunda, kendime olan inancımın güçlendiğini hissediyorum. Artık sahnede başarılı olabileceğime daha fazla inanıyorum, Asena'nın desteği benim için gerçekten değerli oldu.

  C∗∗∗

  |

  06 Temmuz 2024

  Asena ile yaptığımız yaşam koçluğu seansı harikaydı. Oyunculuk hayalimi gerçekleştirmek istiyorum ama özgüvenim eksikti. Asena'nın desteği ve rehberliği sayesinde, özgüvenimi artıracak pratik yollar öğrendim. Seans sonunda kendime olan güvenim gözle görülür şekilde arttı. Asena sayesinde sahnede harika işler çıkaracağıma inanıyorum ilk denemelere başladım bile❤️ yolun açık olsun tabi benimde canım koçum

  S∗∗∗

  |

  30 Mart 2024

  Asena hocam ile çok güzel bir kariyer planlaması yaptık yeteneklerimi öne çıkarmamda bana büyük etkisi oldu ileride mutlu olmayacağım bir meslek edinmek tense mutlu olacağım ve severek yapacağım bir meslek dalına odaklandık ve çok mutluyum teşekkür ederim

  Dikkat - Online danışmanlık hizmeti, herkese uygun bir hizmet değildir.
  İntihar veya kendine zarar vermek gibi düşüncelere sahipseniz, sitedeki hizmetler size uygun olmayabilir.
  Bu durumdaysanız aşağıdaki yardım numaraları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

  Acil Yardım Hattı: 112, Polis İmdat Hattı: 155, Aile İçi Yardım Hattı: 183, Uyuşturucu İle Mücadele Yardım Hattı: 191