(5)

Didem

Çocuk Gelişimci ve Oyun Terapisti

Didem Taşkiran

Ön Görüşme

10 dk.

(1 görüşme)

Ücretsiz

10 dakikalık görüşmemizde ihtiyaçlarınızı tanımlamak, ihtiyaçlarınız ve/veya sorularınız doğrultusunda sizlere bir ayrıntılı bir gidişat planı ortaya çıkarmayı hedefler

0-6 yaş grubu çocuk gelişimini ilgilendiren her konuda. Özellikle gelişim takibi, etkili iletişim kurma, sizinle iş birliği kurma, etkili iletişimli oyunlar, boşanma sonrası çocuk psikolojisi gibi konularda seanslarımda yardımcı oluyorum. Öfke problemleri, yemek yeme, tuvalet eğitimi, uyku problemleri, sosyalleşme, özgüven gelişimi gibi ana konularda danışanlarıma hizmet vermekteyim. Whatsapp üzerinden 1 saat süren görüntülü görüşmemiz olmaktadır.

10 dk.

(1 görüşme)

Ücretsiz

10 dakikalık görüşmemizde ihtiyaçlarınızı tanımlamak, ihtiyaçlarınız ve/veya sorularınız doğrultusunda sizlere bir ayrıntılı bir gidişat planı ortaya çıkarmayı hedefler

İstanbul Medipol Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümü 2019 mezunuyum. Marmara Üniversitesinde Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Aile sağlığı merkezi, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi, okul öncesi eğitim kurumlarında stajlarımı tamamladım. Çocuklarda yeme alışkanlıklarını düzenleme, uyku alışkanlıklarını düzenleme, sosyal iletişim becerilerinin kazandırılması, çocuklarda sınır koyma, oyun becerilerinin kazandırılması, tuvalet becerisi de dahil olmak üzere öz bakım becerilerinin kazandırılması, akademik becerilerin kazandırılması, iletişim becerilerinin desteklenmesi, Kardeş kıskançlığı, özel gereksinimli bireyler ve risk grubundaki bireylerin gelişim değerlendirmelerini formal ve informal yollarla yaparak ailelere çocuk merkezli aile danışmanlığı hizmetini bireysel ve grup eğitim seansları ile sağladım. Çocuk tanıma ve gelişimsel değerlendirme testlerinin aktif olarak kullanıcısıyım. 2 yıldır bir danışmanlık ve rehabilitasyon merkezinde çalışmaktayım. Çocuk ve çocuk gelişimi alanında düzenlenen kongrelere katılıyor ve kendimi alanımdaki yeniliklere göre revize ediyorum. Aynı zamanda Oyun Terapisti ve Masal Terapisti olarak çalışmaktayım. Kendimi 0-6 yaş arası çocukların gelişimsel değerlendirmeleri, gelişim gerilikleri, gelişimsel bakımları üzerinde geliştirmiş ve geliştirmekteyim. Otizm ve spektrum bozukluğu, DEHB, özgül öğrenme güçlüğü olan çocuklarla sahada çalışmaktayım.

Hizmet Verdiği Diller

  • Türkçe

Görüşme Seçenekleri

  • Whatsapp
linkedin
  • Oyun Terapisi
  • Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite
  • Özgüven Eksikliği
  • Özel Öğrenme Güçlüğü

•Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.

•Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.

•Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.

•Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.

•Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.

•Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.

•Iade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.

İncelemeler (5)

Nur Aleyna Marangoz

|

19 Temmuz 2023

İki yaş sendromunu gümbür gümbür yaşayan kızımla alakalı çok ilgili davrandı neler yapmamız gerektiğini söyledi gerçekten verim aldık işibi severek ve isteyerek yapan biri gerçekten çok kıymetli 🌼🌼🌼

Sümeyye Avkaş

|

14 Ekim 2022

Bebegimle alakalı bı süreçten geçtik ve kendi icimde cozemedigimiz birtakim sorunlarımız oldu Didem hanım tek seansta yanlışlarımi görmemi sağladı.Surec sonrasını da gerçekten merak edip ilgileniyor kendisine teşekkür ederiz biz çok memnun olduk .

Feyza

|

30 Ağustos 2022

Gayet tecrübeli ve sonuç alabileceğiniz bir pedagog ve çocuk gelişimci😍

Dikkat - Online danışmanlık hizmeti, herkese uygun bir hizmet değildir.
İntihar veya kendine zarar vermek gibi düşüncelere sahipseniz, sitedeki hizmetler size uygun olmayabilir.
Bu durumdaysanız aşağıdaki yardım numaraları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Acil Yardım Hattı: 112, Polis İmdat Hattı: 155, Aile İçi Yardım Hattı: 183, Uyuşturucu İle Mücadele Yardım Hattı: 191