Suna Ada Sarı

Astrolog, Yaşam Koçu ve Eğitim Koçu

Suna Ada Sarı

(13)

Sinastri Haritası Analizi

50 dk.

(1 görüşme)

1.000,00 TL

880,00 TL

Sinastri Haritası Analizi, ilişkilerinizi derinlemesine anlamak ve ortak potansiyelinizi keşfetmek için astroloji temelli bir hizmettir. Bu analiz, sizin ve partnerinizin doğum haritalarını bir araya getirerek ilişkinizin dinamiklerini, uyumlu ve zorlayıcı alanlarını ortaya çıkarır. Sinastri Haritası, birlikte geçirdiğiniz zaman boyunca karşılaşabileceğiniz fırsatları ve zorlukları anlamanıza yardımcı olur, böylece ilişkinizi güçlendirebilir ve büyütebilirsiniz.

Detaylı Doğum Haritası Analizi, kişisel ve ruhsal gelişiminizin derinlemesine bir anlayışını sağlamak için astroloji ve psikoloji temelli bir hizmettir. Bu analiz, doğum anınızda evrensel enerjilerin nasıl etkilediğini ve bu etkilerin hayatınız boyunca nasıl bir rol oynadığını anlamak için doğum haritası kullanır. Sizin için özel olarak hazırlanmış olan bu analiz, birçok farklı açıdan derinlemesine bir bakış sağlayarak sizin benzersiz özelliklerinizi, güçlü yanlarınızı ve gelişim alanlarınızı belirler.

Hem detaylı doğum haritası analizi hem de ilişki haritası analizi hizmeti verilmektedir. Bu bakıma ek olarak istediğiniz bir bakım hediyedir.

3'ü 1arada bakım. Eş analizinde

öğrenmeniz gereken konulara vakıf olacaksınız. Doğum Haritası ile ise tüm hayatınızın detaylarını öğrenip nelere dikkat edeceğinizi ve sizin için doğru olan yolların neler olduğunu keşfedeceksiniz.

Merhaba! Ben Suna Ada Sarı. 2020 yılından bu yana astroloji üzerine eğitimler alıyor ve profesyonel hizmetler veriyorum. Astrolojiye olan ilgim, evrenin derin sırlarını ve insan hayatındaki etkilerini anlamaya yönelik bitmek bilmeyen merakımla başladı. Bu yolculuk, kendimi ve başkalarını daha iyi anlama ve destekleme arzusu ile pekişti.

Astrolojideki yolculuğum, öncelikle temel astroloji bilgilerini öğrenmekle başladı. Bu süreçte, doğum haritası analizi, transitler, solar return (güneş dönüşü) haritaları, sinastri (ilişki) analizleri gibi pek çok alanda derinlemesine eğitimler aldım. Ayrıca, farklı üstatlardan öğrendiğim çeşitli teknikler ile kendimi sürekli olarak geliştirdim. Özellikle:

- **Natal Astroloji**: Doğum haritası analizleri yaparak kişinin karakter özelliklerini, yaşam yolunu ve potansiyellerini belirlemek.

- **İlişki Astrolojisi**: İlişkilerdeki uyumu ve dinamikleri anlamak için sinastri ve kompozit haritalar oluşturmak.

- **Transit ve Progresyonlar**: Zamanın getirdiği değişimleri ve bunların bireysel yaşam üzerindeki etkilerini öngörmek.

#### Hizmetlerim

Astrolojik danışmanlık hizmetlerimde, danışanlarımın yaşamlarını daha iyi anlamalarına ve yönlendirmelerine yardımcı oluyorum. Bu hizmetler arasında:

- **Doğum Haritası Analizi**: Kişisel potansiyelleri, zorlukları ve yaşam yolunu anlamak.

- **İlişki Analizi**: İlişkilerdeki uyum ve zorlukların belirlenmesi.

- **Kariyer ve Finansal Astroloji**: Meslek seçimleri ve finansal stratejiler konusunda yol gösterme.

Danışmanlıklarımda, her zaman kişisel ve güvenilir bir yaklaşım benimsemekteyim. Her bireyin eşsiz olduğu bilinciyle, astrolojik haritalar üzerinden kişinin yaşamına dair rehberlik sunuyorum. Amacım, astrolojinin sunduğu derin bilgiler ışığında, danışanlarımın kendilerini daha iyi tanımalarını ve yaşamlarını bilinçli bir şekilde yönlendirmelerini sağlamak.

Astrolojinin büyüleyici dünyasına hoş geldiniz! Sizlere yolculuğunuzda eşlik etmekten mutluluk duyarım.

Sevgilerimle,

Suna Ada Sarı

Hizmet Verdiği Diller

 • İngilizce
 • Türkçe

Görüşme Seçenekleri

 • Microsoft Teams
 • Google Meet
 • Whatsapp
 • Zoom
linkedin
 • Sinastri İlişki Analizi
 • Doğum Haritası
 • Tarot Okuma
 • Tek Soru Danışmanlığı
 • Natal Harita Okuma

İstanbul Üniversitesi

Lisans, Uluslararası İlişkiler

Eki 2000-Haz 2005

Anadolu Üniversitesi

Lisans, Sosyoloji

Eyl 2018-Haz 2022

Yaşam Koçluğu

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

Ara 2023

•Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.

•Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.

•Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.

•Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.

•Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.

•Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.

•Iade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.

İncelemeler (13)

M∗∗∗ A∗∗∗

|

26 Haziran 2024

nokta atışı bakımlarınız yol gösterici bir kılavuz gibi yorumlarınızın yanı sıra bir o kadar da cömertsiniz doğum haritası bakımı sonrası memnun kaldığımı, sinastri ve tarot gibi bakımları da düşündüğümü söyledim ve indirimli teklifte bulundu. teşekkür ederim Suna Hanım.

F∗∗∗ Ç∗∗∗

|

24 Haziran 2024

Doğum haritası analizi gerçekten çok iyiydi. Bu kadar detaylı bir hizmet beklemiyordum. Hiç tereddüt etmeden baktırabileceğiniz birisi. Çok ilgili ve kibar . Ertesi gün sorum oldu yine de vakit ayırıp özenle sorularımı cevapladı teşekkürler

A∗∗∗ D∗∗∗ S∗∗∗

|

21 Haziran 2024

Paket hizmeti çok iyi, özellikle eş analizi ve doğum haritasından çok memnunum. Nişanlımı analiz etti resmen Suna Hanım, çok ilgili nazik ve kibar biri. Şimdi de tarot için randevu alacağım tekrardan❤️

Dikkat - Online danışmanlık hizmeti, herkese uygun bir hizmet değildir.
İntihar veya kendine zarar vermek gibi düşüncelere sahipseniz, sitedeki hizmetler size uygun olmayabilir.
Bu durumdaysanız aşağıdaki yardım numaraları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Acil Yardım Hattı: 112, Polis İmdat Hattı: 155, Aile İçi Yardım Hattı: 183, Uyuşturucu İle Mücadele Yardım Hattı: 191