Işıl

Yoga, Nefes ve Kundalini Reiki Eğitmeni

Işıl Ersoy

Ön Görüşme

10 dk.

(1 görüşme)

Ücretsiz

 • 10 dk olan görüşmemizde merak ettiklerinize yönelik konuşacağız.


 • 60 dk online yoga dersinde beden, zihin ve ruh sağlığı için çalışacağız.


 • Neden Yoga yapıyoruz?
 • Yoga ile kendimize nasıl yatırım yapmış oluruz?
 • Yoga Felsefesi ve İnsan Olmak hakkında teknik bilgileri üstadlardan sutralardan alıntılar ile paylaşıyor olacağız.


 • 5'li Paket, görüntülü görüşme


 • 10'lu Paket, görüntülü görüşme


10 dk.

(1 görüşme)

Ücretsiz

 • 10 dk olan görüşmemizde merak ettiklerinize yönelik konuşacağız.


1984 Kadıköy-İstanbul doğumlu Işıl Ersoy, Sakarya Üniversitesi İktisat, AÖF Dış Ticaret, AÖF Adalet Bölümlerinden mezun olmuştur. 2,5 yaşından itibaren her zaman aktif olmayı sevmiş; uzun yıllar bale yapmış, at binmiş ve lisanslı olarak voleybol oynamıştır. 11 yıl boyunca dünyanın önde gelen banka ve kurumsal şirketlerinde yönetici olarak çalışmıştır.

Kurumsal tecrübesi sırasında yoga ile tanışmış, hamilelik süreci ile yogayı hayatının merkezine almıştır. Her zaman öğrenmeye, paylaşmaya, keşfetmeye, değişik kültür ve insanlarla iletişim ve bağ kurmaya hevesli olup, halen de; Yoga, Mindfulness, Nefes ve Meditasyon Eğitmeni ve Kundalini Reiki Master olarak ders vermektedir.

2011’ de başlayan kişisel dönüşüm ve farkındalık sürecinde:

Yoga Alliance onaylı; Kundalini ve Hatha Yoga Masterları’ ndan 200 RYT Temel Yoga Eğitimi Yoga Uzmanlık Eğitimi, Mindfulness Eğitimi, Nefesin Gücü Eğitimi, Anatomi Eğitimi, Yin Yoga Eğitimi, Gayatri Ji’ den Aerial (Hamak) Yogası Eğitimi ile IAOH onaylı Kundalini Reiki Master Eğitimi almıştır.

Jon Kabat Zinn, Godfrey Devereux, Joe Dispenza, Eckhart Tolle, Ann Mathie, Deepak Chopra, Joseph Campbell, Adnan Çabuk, Zeynep Aksoy, Cris Chavez, Bora Ercan, Erhan Ali Yılmaz, Senem İnan, Taner Uncu, Nazmi Gurudwara, Raquel Habib gibi ünlü üstatların çeşitli eğitim, workshop ve konuşmalarına katılmıştır.

Evli ve bir çocuk annesi olan Işıl Ersoy; Hatha Yoga, Kundalini Yoga, Kundalini Reiki, Aerial (Hamak) Yogası, Mindfulness Temelli Nefes ve Farkındalık, Nefes Terapisi, Yoga Teori ve Felsefesi üzerine eğitimler veriyor.

Işıl Ersoy’ dan size mesaj var!

“Derslerimde herkese yönelik pratikler yapacak, aynı zamanda teorik bilgiler de öğreneceğiz. Pratiklerde akışlarımız; esnekliğiniz, kilonuz, yaşınız, bedeniniz, kıyafetiniz, sosyo-kültürel temeliniz, spor geçmişiniz ne olursa olsun herkese uygundur. Pratiklere gelirken; ister eşofmanla, ister pijamayla, ister tayt ile her zaman kendinizi rahat ve güvende hissedebileceğiniz bir şekilde gelmenizi dilerim. Düzenli pratikler ile; beden, zihin ve nefes farkındalığı kazanarak, beraberce kendi özümüze dönüş ve insan olma potansiyelimizi üst düzeylere getirme yolculuğu yapacak, hayattaki esnekliğimizi, olaylara karşı güç ve direncimizi arttıracak, günlük yaşamdaki fonksiyonel hareket devamlılığımızı sağlayacağız.

Hizmet Verdiği Diller

 • Türkçe

Görüşme Seçenekleri

 • Whatsapp
linkedin

  İncelemeler (0)

  Henüz Değerlendirme Yapılmadı

  Dikkat - Online danışmanlık hizmeti, herkese uygun bir hizmet değildir.
  İntihar veya kendine zarar vermek gibi düşüncelere sahipseniz, sitedeki hizmetler size uygun olmayabilir.
  Bu durumdaysanız aşağıdaki yardım numaraları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

  Acil Yardım Hattı: 112, Polis İmdat Hattı: 155, Aile İçi Yardım Hattı: 183, Uyuşturucu İle Mücadele Yardım Hattı: 191