Danışmanlık İçeriği

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Lisans eğitimini 2016 yılında İzmir Yaşar Üniversitesi’nde tamamlayan….

▼Daha fazla göster

Uzman Psikolog Mehmet Cem Yiğit, yüksek lisans eğitimini 2016 – 2018 yılları arasında İstanbul Üsküdar Üniversitesi’nde tamamladı.
MMPI (Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri), Yale Brown Obsesyon Kompulsiyon Ölçeği, SCL-90 Belirti Tarama Testi, Beck Anksiyete Ölçeği, Beck Depresyon Ölçeği alanlarında klinik ölçme ve değerlendirme yetkinliğine sahip olan Uzman Psikolog Mehmet Cem Yiğit, Boşanma Terapisi, Cinsel Terapi, Evlilik ve Çift Terapisi, Çözüm Odaklı Terapi ve Bilişsel Davranışçı Terapi alanlarında özel eğitimler aldı.
Uzman Psikolog Mehmet Cem Yiğit bireysel danışmanlık, evlilik ve çift danışmanlığı, kurumsal danışmanlık ve cinsel terapi alanlarında danışanlarına hizmet vermektedir.”

▲Daha az göster

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Lisans eğitimini 2016 yılında İzmir Yaşar Üniversitesi’nde tamamlayan Uzman Psikolog Mehmet Cem Yiğit, yüksek lisans eğitimini 2016 – 2018 yılları arasında İstanbul Üsküdar Üniversitesi’nde tamamladı.

MMPI (Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri), Yale Brown Obsesyon Kompulsiyon Ölçeği, SCL-90 Belirti Tarama Testi, Beck Anksiyete Ölçeği, Beck Depresyon Ölçeği alanlarında klinik ölçme ve değerlendirme yetkinliğine sahip olan Uzman Psikolog Mehmet Cem Yiğit, Boşanma Terapisi, Cinsel Terapi, Evlilik ve Çift Terapisi, Çözüm Odaklı Terapi ve Bilişsel Davranışçı Terapi alanlarında özel eğitimler aldı.
Uzman Psikolog Mehmet Cem Yiğit bireysel danışmanlık, evlilik ve çift danışmanlığı, kurumsal danışmanlık ve cinsel terapi alanlarında danışanlarına hizmet vermektedir.”

Görüşme İçeriği

60 dakika
Görüntülü görüşme
Yüz yüze (İstanbul / Beşiktaş)

Takvimden Gün ve Saat seçerek randevu alabilirsiniz.

Mart 2023
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
Çalışma Alanları

Boşanma süreci rehberliği, Cinsel Terapi, Evlilik Danışmanlığı

Uzman Psikolog – Mehmet Cem Yiğit için 17 değerlendirme

 1. K Can Sen

  Türkiye şartlarında psikolog,psikiyatr olgusuna ne kadar ön yargıyla bakıldığı ortada. Buna rağmen çekinerek ulaşmama rağmen sorunlarımın hepsine olmasa dahi çok kısmına sayenizde çözüm buldum. Düşüncelerim inanılmaz değişti, şimdi daha farklı bir bakış açısıyla yorumluyorum her şeyi.
  Sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum hocam esen kalın ..

 2. Kerem Güreş

  Hocam size sonsuz tesekkur ederim. Cok kisa surede fobimi yenmeme yardimci oldugunuz icin minnetarim. Basarili yonlendirmeleriniz icin tebrikler 🙏

 3. burak Karabağlı

  Mesleğe bakış açısı, araştırmacı ve çözüm odaklı çalışması, meslek ahlakına ve prensiplerine göre davranması ve profesyonelliği için kendisine tekrardan teşekkür ediyorum. Danışanlarına verdiği önem ve alternatif yaklaşımları sayesinde alanda herkese rahatlıkla önerebileceğim bir psikologdur.

 4. Soner Uncu

  İnsanın daha önce hiç tanımadığı birine gidip en özel, ailesine ve yakın arkadaşlarına bile söylemekte zorluk yaşadığı konuları anlatması kolay değil. Psikolojik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda doğru bir uzman arıyorsanız Mehmet Bey doğru isim!

 5. Emrah Unal

  Cem beyle tanışmamız arkadaşımın tavsiyesi ile geçtiğimiz haziran ayında oldu. Yoğun panik atakları yaşıyordum bu nedenle terapi görmeye başladım. 6 ayda sorunlarımdan tamamen kurtulmamı sağladı. Ne kadar teşekkür etsem azdır.

 6. Fazilet Taşdemir

  Güler yüzlü, çok iyi dinleyen, sorunlara güzel çözümler üreten harika bir psikolog. Eşimin vefatı sonrası uzun süre terapi aldım. Mehmet beyin sayesinde zorlu dönemi atlattım.

 7. Hamdi Kaya

  Panik atak sorunum nedeniyle Mehmet bey’den terapi almaya karar verdim. 3. terapim oldu ilk gittiğim güne kıyasla çok daha iyi durumdayım. Yakın ilgi ve güler yüzü için ne kadar teşekkür etsem azdır.

 8. Gamze Hızır

  Uzun süredir beni rahatsız eden panik atak sorunumu Psikolog Mehmet bey sayesinde atlattım. Yaşam kalitem arttı artık eskisi gibi kalp krizi geçiriyormuşum gibi paniklerim olmuyor. Minnettarım.

 9. Hilal Şimşek

  Psikolog Mehmet Cem Yiğit’e bir yakınımın tavsiyesi üzerine gittim. O dönem keyifsiz ve sıkıntılı bir dönemden geçiyordum bir uzmanla konuşup bunu çözmem gerekiyordu. Bu noktada Mehmet Cem Yiğit bey bu durumun içinden sorunsuz çıkmamı sağladı.

 10. Hızır Uğurlutan

  Daha önce farklı psikologlara gitmiştim Cem bey gittiğim son psikolog oldu 🙂 herşey için teşekkürler. Mesleğinin hakkını veren büyük karakter..

 11. Hasan Köseoğlu

  Mehmet Bey bizim için artık özel birisi. Her konuda danıştığımız anlayışlı ve bilgili bir psikolog (ama önce insan 🙂

 12. Erol Uğur

  İstanbul’a yeni taşındım, çok sağolsun Cem hocam Ankara’da ki psikoloğumu aratmadı. İstanbul’da sizin gibi işinde başarılı birini bulmam çok iyi oldu.

 13. Esra Akyüz

  İstanbul’un en iyi psikologlarından biri Cem bey. Eşimle ayrılma sürecindeyken gördüğümüz terapi sonrası yuvamızı kurtardı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. İyiki varsınız.

 14. Cuma Güzel

  Uzman Psikolog Mehmet Cem Yiğit’e panik atak sorunum sebebiyle bir süredir gidiyorum. Şu ana kadar herşey çok iyi gidiyor. Gerçekten herşey için çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum.

 15. Yasemin Pınar

  Geçtiğimiz yıl eşimden ayrılmak zorunda kaldım. Ayrılık sonrası depresyondan çıkmama yardımcı olan değerli Psikolog Mehmet Cem beye ne kadar teşekkür etsem azdır.

 16. beril Öktem

  Kardeşimin geçirdiği zor zamanları birlikte güzel bir şekilde atlattık. Herkese tavsiye ediyorum. Buradan da tekrar teşekkür ediyorum iyi ki varsınız.

 17. Emine Tuğrul

  Cem Bey alanında son derece profesyonel ve çok başarılı bir psikolog. Danışanlarının hayatına doğru ve etkin bir şekilde dokunarak mesleğini laykıyla yapmaktadır.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.

 • Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.
 • Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.
 • Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.
 • Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.
 • Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.
 • Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.
 • İade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.