(2)

Mehmet Kara

Contribution Explorer

Mehmet Kara

Ön Görüşme

15 dk.

(1 görüşme)

Ücretsiz

 • 15 dakikalık bu görüşmede birlikte danışmanlık ihtiyacınızı detaylandırabiliriz.

Sessizliğimizdeki Niyetlerin Kalbe Çapalanması

Ruhumuzdaki ışığı büyütmek ve alanımızı genişletmek için 2 saat süren bir yolculuk hazırladım.

Yapmış olduğum bu yolculuğun içeriğini aşağıda sizlerle paylaşmak isterim.

 1. Nefes Egzersizi: 3 aşamalı nefes tekniğimizle beraber vücudumuzu alkalize ederek rahatlatıyoruz ve niyet çalışmasına hazırlanıyoruz.
 2. Sessizliğin İçindeki Niyet: Gün içersinde yaşadığımız zorluklar, atmak istediğimiz adımlar, kalbimizde büyütmek istediğimiz alanlar gibi niyet etmek istediğimiz alanları ruhumuza ışıkla çağırıyoruz ve yarım saatlik sessizliğimizde kalbimizden, ruhumuzun ışığıyla niyetlerimizi koyuyoruz.
 3. Rahman ve Rahim Meditasyonu: 5 aşamalı meditasyonumuzla kalbimizi ve ruhumuzu ışıkla sarmalıyoruz.
 4. Kalp Çapalama: Ruhumuzdaki ışığı büyütmemizin son aşaması. Koymuş olduğumuz niyetlerimizi kalbimize çapalıyoruz ve kalbimizi ışıkla büyütüyoruz.
 5. Niyetlerin Geri Bildirimi: Sessizlik içerisinde konulmuş olan niyetlerin üzerine eril ve dişil alanların dengelenmesi için akışta bir sohbet gerçekleştiriyoruz.

Keşif, Katkı ve Sevgiyle,

15 dk.

(1 görüşme)

Ücretsiz

 • 15 dakikalık bu görüşmede birlikte danışmanlık ihtiyacınızı detaylandırabiliriz.

Keşfederken Katkıda bulunduğum yolculuğumda kişilerin kendi alanlarında farklı kanalların açılacağı ve birebir iletişim yolculuklarında her gelen kişiye katkıda bulunup, eril ve dişil enerjilerini birleştirdiği ve sevgi kanallarının büyüdüğü yolculukları kalp kanalından sunmak için buradayım.

Hizmet Verdiği Diller

 • Türkçe

Görüşme Seçenekleri

 • Whatsapp
linkedin

  •Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.

  •Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.

  •Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.

  •Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.

  •Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.

  •Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.

  •Iade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.

  İncelemeler (2)

  A∗∗∗

  |

  16 Mart 2020

  Mehmet bey ile Advicemy.com için görüştük. Enerjisi ile, bilgisi ile, vizyonu ile mükemmel bir toplantı yaptık. Görüşme öncesinde projemizi incelemişti bu sebeple çok hızlı şekilde alabileceğimiz aksiyonları konuştuk. Mevcut yapımız ile ilgili çok güzel eleştirileri oldu. bir çok pazarlama stratejisini konuştuk. Mehmet bey sayesinde advicemy.com ana sayfası ve kupon yapısı gelişti. Bugün Advicemy'de yer alan bir çok yenilikte kendisinin izleri bulunuyor. İşine değer katmak isteyen, hızlı bir şekilde vizyon katmak isteyen herkese Mehmet beyi tavsiye ederim.

  E∗∗∗ D∗∗∗

  |

  04 Şubat 2020

  Mehmet bey bir pazarlama harikası, 6 aydır açık olan projemizle çok yakından ilgilendi. 15 dakika projeyi inceledikten sonra şahane pazarlama taktikleri verdi. Projemizin değerleriyle ilgili yaptığı yorumlar ve eleştiriler çok hızlı bir şekilde kendimizi geliştirmemizi sağladı. işinizi bir adım öne taşımak istiyorsanız kesinlikle görüşmenizi tavsiye ederim

  Dikkat - Online danışmanlık hizmeti, herkese uygun bir hizmet değildir.
  İntihar veya kendine zarar vermek gibi düşüncelere sahipseniz, sitedeki hizmetler size uygun olmayabilir.
  Bu durumdaysanız aşağıdaki yardım numaraları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

  Acil Yardım Hattı: 112, Polis İmdat Hattı: 155, Aile İçi Yardım Hattı: 183, Uyuşturucu İle Mücadele Yardım Hattı: 191