Danışmanlık İçeriği

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Keşfederken Katkıda bulunduğum…

▼Daha fazla göster

 yolculuğumda kişilerin kendi alanlarında farklı kanalların açılacağı ve birebir iletişim yolculuklarında her gelen kişiye katkıda bulunup, eril ve dişil enerjilerini birleştirdiği ve sevgi kanallarının büyüdüğü yolculukları kalp kanalından sunmak için burdayım.”

▲Daha az göster

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Keşfederken Katkıda bulunduğum yolculuğumda kişilerin kendi alanlarında farklı kanalların açılacağı ve birebir iletişim yolculuklarında her gelen kişiye katkıda bulunup, eril ve dişil enerjilerini birleştirdiği ve sevgi kanallarının büyüdüğü yolculukları kalp kanalından sunmak için burdayım.”

Görüşme İçeriği

60 dakika
Görüntülü görüşme
Telefonla görüşme

Aşağıdaki takvim üzerinde danışmanın uygun gün ve saat bilgilerini görebilir, bir tıkla randevu alabilirsiniz.
Temmuz 2020
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Contribution Explorer – Mehmet Kara için 2 inceleme

  1. Ertan Demir

    Mehmet bey bir pazarlama harikası, 6 aydır açık olan projemizle çok yakından ilgilendi. 15 dakika projeyi inceledikten sonra şahane pazarlama taktikleri verdi. Projemizin değerleriyle ilgili yaptığı yorumlar ve eleştiriler çok hızlı bir şekilde kendimizi geliştirmemizi sağladı.
    işinizi bir adım öne taşımak istiyorsanız kesinlikle görüşmenizi tavsiye ederim

  2. Advicemy.com

    Mehmet bey ile Advicemy.com için görüştük. Enerjisi ile, bilgisi ile, vizyonu ile mükemmel bir toplantı yaptık. Görüşme öncesinde projemizi incelemişti bu sebeple çok hızlı şekilde alabileceğimiz aksiyonları konuştuk. Mevcut yapımız ile ilgili çok güzel eleştirileri oldu. bir çok pazarlama stratejisini konuştuk. Mehmet bey sayesinde advicemy.com ana sayfası ve kupon yapısı gelişti. Bugün Advicemy’de yer alan bir çok yenilikte kendisinin izleri bulunuyor.
    İşine değer katmak isteyen, hızlı bir şekilde vizyon katmak isteyen herkese Mehmet beyi tavsiye ederim.

İnceleme yap

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.