Danışmanlık İçeriği

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Keşfederken Katkıda bulunduğum…

▼Daha fazla göster

 yolculuğumda kişilerin kendi alanlarında farklı kanalların açılacağı ve birebir iletişim yolculuklarında her gelen kişiye katkıda bulunup, eril ve dişil enerjilerini birleştirdiği ve sevgi kanallarının büyüdüğü yolculukları kalp kanalından sunmak için burdayım.”

▲Daha az göster

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Keşfederken Katkıda bulunduğum yolculuğumda kişilerin kendi alanlarında farklı kanalların açılacağı ve birebir iletişim yolculuklarında her gelen kişiye katkıda bulunup, eril ve dişil enerjilerini birleştirdiği ve sevgi kanallarının büyüdüğü yolculukları kalp kanalından sunmak için burdayım.”

Görüşme İçeriği

60 dakika
Görüntülü görüşme
Telefonla görüşme

Takvimden Gün ve Saat seçerek randevu alabilirsiniz.

Eylül 2023
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Contribution Explorer – Mehmet Kara için 2 değerlendirme

 1. Advicemy.com

  Mehmet bey ile Advicemy.com için görüştük. Enerjisi ile, bilgisi ile, vizyonu ile mükemmel bir toplantı yaptık. Görüşme öncesinde projemizi incelemişti bu sebeple çok hızlı şekilde alabileceğimiz aksiyonları konuştuk. Mevcut yapımız ile ilgili çok güzel eleştirileri oldu. bir çok pazarlama stratejisini konuştuk. Mehmet bey sayesinde advicemy.com ana sayfası ve kupon yapısı gelişti. Bugün Advicemy’de yer alan bir çok yenilikte kendisinin izleri bulunuyor.
  İşine değer katmak isteyen, hızlı bir şekilde vizyon katmak isteyen herkese Mehmet beyi tavsiye ederim.

 2. Ertan Demir

  Mehmet bey bir pazarlama harikası, 6 aydır açık olan projemizle çok yakından ilgilendi. 15 dakika projeyi inceledikten sonra şahane pazarlama taktikleri verdi. Projemizin değerleriyle ilgili yaptığı yorumlar ve eleştiriler çok hızlı bir şekilde kendimizi geliştirmemizi sağladı.
  işinizi bir adım öne taşımak istiyorsanız kesinlikle görüşmenizi tavsiye ederim

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.

 • Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.
 • Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.
 • Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.
 • Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.
 • Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.
 • Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.
 • İade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.