Danışmanlık İçeriği

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Keşfederken Katkıda bulunduğum…

▼Daha fazla göster

 yolculuğumda kişilerin kendi alanlarında farklı kanalların açılacağı ve birebir iletişim yolculuklarında her gelen kişiye katkıda bulunup, eril ve dişil enerjilerini birleştirdiği ve sevgi kanallarının büyüdüğü yolculukları kalp kanalından sunmak için burdayım.”

▲Daha az göster

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Keşfederken Katkıda bulunduğum yolculuğumda kişilerin kendi alanlarında farklı kanalların açılacağı ve birebir iletişim yolculuklarında her gelen kişiye katkıda bulunup, eril ve dişil enerjilerini birleştirdiği ve sevgi kanallarının büyüdüğü yolculukları kalp kanalından sunmak için burdayım.”

Görüşme İçeriği

60 dakika
Görüntülü görüşme
Telefonla görüşme

Takvimden Gün ve Saat seçerek randevu alabilirsiniz.

Haziran 2021
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Contribution Explorer – Mehmet Kara için 2 inceleme

  1. Advicemy.com

    Mehmet bey ile Advicemy.com için görüştük. Enerjisi ile, bilgisi ile, vizyonu ile mükemmel bir toplantı yaptık. Görüşme öncesinde projemizi incelemişti bu sebeple çok hızlı şekilde alabileceğimiz aksiyonları konuştuk. Mevcut yapımız ile ilgili çok güzel eleştirileri oldu. bir çok pazarlama stratejisini konuştuk. Mehmet bey sayesinde advicemy.com ana sayfası ve kupon yapısı gelişti. Bugün Advicemy’de yer alan bir çok yenilikte kendisinin izleri bulunuyor.
    İşine değer katmak isteyen, hızlı bir şekilde vizyon katmak isteyen herkese Mehmet beyi tavsiye ederim.

  2. Ertan Demir

    Mehmet bey bir pazarlama harikası, 6 aydır açık olan projemizle çok yakından ilgilendi. 15 dakika projeyi inceledikten sonra şahane pazarlama taktikleri verdi. Projemizin değerleriyle ilgili yaptığı yorumlar ve eleştiriler çok hızlı bir şekilde kendimizi geliştirmemizi sağladı.
    işinizi bir adım öne taşımak istiyorsanız kesinlikle görüşmenizi tavsiye ederim

İnceleme yap

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.