Danışmanlık İçeriği

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“İnsanların öz yapılarını anlamalarına alan açtığım….

▼Daha fazla göster

habitatlarında dengede ve harmoni içinde fonksiyon edebilmelerine vesile olduğum yolculuğumu bütünsel bir yaklaşımla paylaşmaktayım. . Fizik beden, mental beden, duygusal beden ve eterik bedendeki blokajların salınımı ve dengelenmesini kozmik enerjilerin kanallığını yaparak sağlarım. Yolculuğumun sizinle nasıl kesişeceğine sizin hikayeniz ve ihtiyaçlarınız yön verir.

▲Daha az göster

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“İnsanların öz yapılarını anlamalarına alan açtığım habitatlarında dengede ve harmoni içinde fonksiyon edebilmelerine vesile olduğum yolculuğumu bütünsel bir yaklaşımla paylaşmaktayım. . Fizik beden, mental beden, duygusal beden ve eterik bedendeki blokajların salınımı ve dengelenmesini kozmik enerjilerin kanallığını yaparak sağlarım. Yolculuğumun sizinle nasıl kesişeceğine sizin hikayeniz ve ihtiyaçlarınız yön verir.

TERAPİLER

REİKİ (60dk)

Online olarak yapılan çalışma fiziksel mesafe olduğundan enerjetik olarak yapılmaktadır. Dilerseniz spesifik bir konu/duygu/hal/bölge ile çalışılır, dilerseniz bütünsel dengelenmeye odaklanılır. Enerji alanlarınızı yakından tanımaya başlarsınız, kendinizle kurduğunuz bağ güçlenir. Bu sayede dengelenme ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeye başlarsınız. Elektromanyetik alanlarımızın yapısına bakacak olursak, hayatı nasıl deneyimlediğimizi anlarız. Akışkan ve dengede jeneratörler olmak hepimizin öz hakkı ve ihtiyacı; gelin beraber yapımızı keşfedelim ve yaşam sanatını incelikleriyle deneyimleyelim. Bir hafta içinde maksimum üç görüşme yapılır.

GÜÇ & DENGE (33 dk)

Omurga, bedenin tüm organları ve dokuları (bağ doku ve kas doku), postür, esneklik ve güçlenme odaklı bu derslerin sonunda kişi kendini tazelenmiş, canlı ve dengede hisseder. Dersler güneş battıktan sonra yapılıyorsa rejenerasyon odaklı, bedeni dinlenmeye hazırlayan derslerle salınım ve dengelenme sağlanır. Dersler güneş tepede iken yapılıyorsa daha ısıtıcı ve güçlendirici nitelikte oluyorlar. Sizin özgün beden yapınıza göre tasarlanmış güç, denge ve dayanıklılık artıran derslerde ekstra bir araca gerek duymadan kendi bedeninizle çalışmayı öğreneceksiniz. Bilinçli Spor​ olarak da anılan bu ders y​oğun bir hayatı ve az vakti olan kişiler​ için uygundur. Kısa sürede efektif çalışarak bedeninize teşekkürlerinizi sunabilirsiniz. Bir hafta içinde maksimum üç görüşme yapılır.

BALANCING SESSIONS ( DENGELEYİCİ SEANSLAR) (90 dk)

Bedenlerimize can girişi kaba olarak yiyeceklerle, süptil olarak nefes ve güneş ile sağlanmaktadır. Zihnimize giriş yapan düşünceler, hissettiğimiz duygular ve bedenimize aldığımız her şey hem fiziksel hem eterik bedenlerde kaydolur. Bu kayıtlara bilinçli şekilde bakılmadığında bu deneyimler kendilerini tekrarlarlar ve bu kodlar her tekrarda daha da güçlenirler. İhtiyacımız olmayan enerjileri, davranış biçimlerini, duygusal halleri, zihin kalıplarını, beden alışkanlıklarını farkında olmadan hayatımızda tutmanın neticesinde dengemiz bozulmaya başlar. Oluşan döngüyü, yerleşmiş huyu/hali ve kaynağını fark etmek onun dengeye gelme sürecini başlatır. Salınım ve dengelenme tekniklerinin paylaşıldığı seanslar ihtiyaca göre şekillenir. Belli bir kod üzerinde çalışmak bir kaç seans sürmektedir. Çalışmanın uzunluğunu kişinin yapısı ve süreci belirler. Bir hafta içinde maksimum üç görüşme yapılır.

Seans İçerik Detayları:

Fiziksel

Hareket ile Dengelenme, Masaj vb. Fiziksel Terapi metodlarıyla Dengelenme, Ses ve Titreşimle Dengelenme, Nefesle Dengelenme

Fiziksel Dengelenme Seanslarında öğrenilen tekniklerin hem teorik hem pratik olarak içselleştirilmesi minimum 5-10 ders sürebiliyor.*

İlk görüşme neticesinde ihtiyacınızı size bildiriyorum. Bunun nezdinde 5’li ve 10’lu paketlerden faydalanabilirsiniz.

*Ç​alışılan pratiğin doğasına göre şekillenir.

Zihinsel

Sözel İletişim-hikayeyi ve kodları paylaşma, Enerjetik Dengelenme (fiziksel dengelenme de içerebilir), Nefesle Dengelenme

Zihinsel Dengelenme Seanslarında çalışılan kodun fark edilmesi, kodun yeniden yazılması ve yeni döngünün oluşturulması 10+ ders sürebiliyor. 10’lu paketten faydalanabilirsiniz.

Duygusal

Sözel İletişim, Ses ve Titreşimle Dengelenme (fiziksel dengelenme de içerebilir)

Duygusal Dengelenme Seanslarında çalışılan kodun fark edilmesi, salınımı ve dengelenmesi ortalama 5 görüşme sürüyor. 5’li paketten faydalanabilirsiniz.

THE VORTEX PROGRAM

Evrimsel sürecimiz, varlığın tüm bölümleriyle bilinçli şekilde iletişime geçildi zaman hızlanır ve öze dönüş başlar. Bütünsel çalışmak isteyen kişilerle fiziksel, duygusal ve zihinsel bölümlerin tamamını kapsayan bu çalışma t​ oroidal alanınızı her katmanda saf ve dengede tutma çalışmaları içerir. Vorteksinizin yapısını ve fonksiyonunu öğrenerek kendinizi tümüyle tanımaya başladığınız bu yolculuk sizin özgün yapınıza ve hayatınıza göre şekillenir. 3 modülden oluşur:

-Get in The Vortex
-Clear The Vortex
-Deep in The Vortex

Her modül 1 döngü (28 gün) süresindedir. Çalışmalara yeni ay zamanı başlanır. Haftada 3, toplamda 12 görüşme yapılır.

Her bir modül fiziksel, zihinsel ve duygusal bölümleri içerir.
Bunların yanı sıra kişinin özgün yapısı ve hikayesi anlaşılarak
Evrimsel Beslenme​ (Nutritional Qi) konusunda da danışmanlık sağlanır. Kodların kaynağına inerek derinlemesine anlaşılması açısından 3 modülün tamamlanması desteklenir.

Get in the Vortex

Clear the Vortex

Deep in the Vortex

The Vortex

(Get in The Vortex, Clear The Vortex, Deep in The Vortex)

Görüşme İçeriği

Görüntülü görüşme
Yüz yüze (İstanbul / Fenerbahçe)

Takvimden Gün ve Saat seçerek randevu alabilirsiniz.

Eylül 2021
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Qi Cultivator – Mina Ergeneli” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.