Danışmanlık İçeriği

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“İnsanların öz yapılarını anlamalarına alan açtığım….

▼Daha fazla göster

habitatlarında dengede ve harmoni içinde fonksiyon edebilmelerine vesile olduğum yolculuğumu bütünsel bir yaklaşımla paylaşmaktayım. . Fizik beden, mental beden, duygusal beden ve eterik bedendeki blokajların salınımı ve dengelenmesini kozmik enerjilerin kanallığını yaparak sağlarım. Yolculuğumun sizinle nasıl kesişeceğine sizin hikayeniz ve ihtiyaçlarınız yön verir.

▲Daha az göster

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“İnsanların öz yapılarını anlamalarına alan açtığım habitatlarında dengede ve harmoni içinde fonksiyon edebilmelerine vesile olduğum yolculuğumu bütünsel bir yaklaşımla paylaşmaktayım. . Fizik beden, mental beden, duygusal beden ve eterik bedendeki blokajların salınımı ve dengelenmesini kozmik enerjilerin kanallığını yaparak sağlarım. Yolculuğumun sizinle nasıl kesişeceğine sizin hikayeniz ve ihtiyaçlarınız yön verir.

TERAPİLER

REİKİ (60dk)

Online olarak yapılan çalışma fiziksel mesafe olduğundan enerjetik olarak yapılmaktadır. Dilerseniz spesifik bir konu/duygu/hal/bölge ile çalışılır, dilerseniz bütünsel dengelenmeye odaklanılır. Enerji alanlarınızı yakından tanımaya başlarsınız, kendinizle kurduğunuz bağ güçlenir. Bu sayede dengelenme ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeye başlarsınız. Elektromanyetik alanlarımızın yapısına bakacak olursak, hayatı nasıl deneyimlediğimizi anlarız. Akışkan ve dengede jeneratörler olmak hepimizin öz hakkı ve ihtiyacı; gelin beraber yapımızı keşfedelim ve yaşam sanatını incelikleriyle deneyimleyelim. Bir hafta içinde maksimum üç görüşme yapılır.

GÜÇ & DENGE (33 dk)

Omurga, bedenin tüm organları ve dokuları (bağ doku ve kas doku), postür, esneklik ve güçlenme odaklı bu derslerin sonunda kişi kendini tazelenmiş, canlı ve dengede hisseder. Dersler güneş battıktan sonra yapılıyorsa rejenerasyon odaklı, bedeni dinlenmeye hazırlayan derslerle salınım ve dengelenme sağlanır. Dersler güneş tepede iken yapılıyorsa daha ısıtıcı ve güçlendirici nitelikte oluyorlar. Sizin özgün beden yapınıza göre tasarlanmış güç, denge ve dayanıklılık artıran derslerde ekstra bir araca gerek duymadan kendi bedeninizle çalışmayı öğreneceksiniz. Bilinçli Spor​ olarak da anılan bu ders y​oğun bir hayatı ve az vakti olan kişiler​ için uygundur. Kısa sürede efektif çalışarak bedeninize teşekkürlerinizi sunabilirsiniz. Bir hafta içinde maksimum üç görüşme yapılır.

BALANCING SESSIONS ( DENGELEYİCİ SEANSLAR) (90 dk)

Bedenlerimize can girişi kaba olarak yiyeceklerle, süptil olarak nefes ve güneş ile sağlanmaktadır. Zihnimize giriş yapan düşünceler, hissettiğimiz duygular ve bedenimize aldığımız her şey hem fiziksel hem eterik bedenlerde kaydolur. Bu kayıtlara bilinçli şekilde bakılmadığında bu deneyimler kendilerini tekrarlarlar ve bu kodlar her tekrarda daha da güçlenirler. İhtiyacımız olmayan enerjileri, davranış biçimlerini, duygusal halleri, zihin kalıplarını, beden alışkanlıklarını farkında olmadan hayatımızda tutmanın neticesinde dengemiz bozulmaya başlar. Oluşan döngüyü, yerleşmiş huyu/hali ve kaynağını fark etmek onun dengeye gelme sürecini başlatır. Salınım ve dengelenme tekniklerinin paylaşıldığı seanslar ihtiyaca göre şekillenir. Belli bir kod üzerinde çalışmak bir kaç seans sürmektedir. Çalışmanın uzunluğunu kişinin yapısı ve süreci belirler. Bir hafta içinde maksimum üç görüşme yapılır.

Seans İçerik Detayları:

Fiziksel

Hareket ile Dengelenme, Masaj vb. Fiziksel Terapi metodlarıyla Dengelenme, Ses ve Titreşimle Dengelenme, Nefesle Dengelenme

Fiziksel Dengelenme Seanslarında öğrenilen tekniklerin hem teorik hem pratik olarak içselleştirilmesi minimum 5-10 ders sürebiliyor.*

İlk görüşme neticesinde ihtiyacınızı size bildiriyorum. Bunun nezdinde 5’li ve 10’lu paketlerden faydalanabilirsiniz.

*Ç​alışılan pratiğin doğasına göre şekillenir.

Zihinsel

Sözel İletişim-hikayeyi ve kodları paylaşma, Enerjetik Dengelenme (fiziksel dengelenme de içerebilir), Nefesle Dengelenme

Zihinsel Dengelenme Seanslarında çalışılan kodun fark edilmesi, kodun yeniden yazılması ve yeni döngünün oluşturulması 10+ ders sürebiliyor. 10’lu paketten faydalanabilirsiniz.

Duygusal

Sözel İletişim, Ses ve Titreşimle Dengelenme (fiziksel dengelenme de içerebilir)

Duygusal Dengelenme Seanslarında çalışılan kodun fark edilmesi, salınımı ve dengelenmesi ortalama 5 görüşme sürüyor. 5’li paketten faydalanabilirsiniz.

THE VORTEX PROGRAM

Evrimsel sürecimiz, varlığın tüm bölümleriyle bilinçli şekilde iletişime geçildi zaman hızlanır ve öze dönüş başlar. Bütünsel çalışmak isteyen kişilerle fiziksel, duygusal ve zihinsel bölümlerin tamamını kapsayan bu çalışma t​ oroidal alanınızı her katmanda saf ve dengede tutma çalışmaları içerir. Vorteksinizin yapısını ve fonksiyonunu öğrenerek kendinizi tümüyle tanımaya başladığınız bu yolculuk sizin özgün yapınıza ve hayatınıza göre şekillenir. 3 modülden oluşur:

-Get in The Vortex
-Clear The Vortex
-Deep in The Vortex

Her modül 1 döngü (28 gün) süresindedir. Çalışmalara yeni ay zamanı başlanır. Haftada 3, toplamda 12 görüşme yapılır.

Her bir modül fiziksel, zihinsel ve duygusal bölümleri içerir.
Bunların yanı sıra kişinin özgün yapısı ve hikayesi anlaşılarak
Evrimsel Beslenme​ (Nutritional Qi) konusunda da danışmanlık sağlanır. Kodların kaynağına inerek derinlemesine anlaşılması açısından 3 modülün tamamlanması desteklenir.

Get in the Vortex

Clear the Vortex

Deep in the Vortex

The Vortex

(Get in The Vortex, Clear The Vortex, Deep in The Vortex)

Hizmet verdiği diller:

  • Türkçe
  • İngilizce

Takvimden Gün ve Saat seçerek randevu alabilirsiniz.

Mayıs 2023
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Qi Cultivator – Mina Ergeneli” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.

  • Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.
  • Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.
  • Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.
  • Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.
  • Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.
  • Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.
  • İade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.