Özlem Bildirici

Aile Danışmanı

Özlem Bildirici

(13)

Ön Görüşme

10 dk.

(1 görüşme)

Ücretsiz

  • 10 dakikalık bir ön görüşmede öncelikle size kendimi tanıtıp sonra da sizi tanıyıp bu süreçte neler paylaşacağımızı konuşacağız.


  • 60 dakikalık görüntülü görüşme

1999 Sakarya üniversitesinde mezun olarak psikolojik danismanlik, aile danismani, bilincalti temizleme, regresyon, yasam koclugu, aile koclugu, bireysel danismanlik, ergen ve cocuk danismanligi alanlarinda calismalarimi surdurdum.Halen devam etmekte olan uvey anne-baba-kardes danismanligi, evlilik terapisi,cinsel terapi,yas yönetimi vb calismalar vardir.

Egitimlerim:

Aile danismanligi

aile ve iliski koclugu

iliski danismani

bireysel terapi

bilincalti temizleme

regresyon

hipnoz

hipnoterapi

eft

bioenerji

yasam koclugu

toplum bilimci

pedagojik egitim

imago terapi

ogrenci koclugu

egitim danismanligi

onjektif testler

yartici drama

cozum odakli kisa sureli terapi

akil-zeka oyunlari

insan kaynaklari

beden dili

kriz yonetimi

zaman yonetimi

etkili iletisim

ofke ve stres yonetimi

motivasyon teknikleri

stres ve zaman yonetimi

Hizmet Verdiği Diller

  • Türkçe

Görüşme Seçenekleri

  • Whatsapp
linkedin
  • Öfke Problemleri
  • Aile içi İletişim Problemleri

•Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.

•Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.

•Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.

•Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.

•Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.

•Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.

•Iade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.

İncelemeler (13)

A∗∗∗

|

29 Ağustos 2021

Yaklaşık 1 ay kadar önce başladık Özlem hocam ile terapilere. Bugüne kadar evliliğim de ve sosyal hayatımda yaşadığım sıkıntıların hepsinin sebeplerinin aynı şeyler olduğunu farkettirdi bana. Ekseriyetle iyi bir çocukluk yaşadığımı düşünürken, o dönemin benim karakterimin oluşmasında ne gibi sıkıntılı durumlara yön verdiğini anladım sayesinde. Evliliğimi kurtarmak icin gitmişken , kendimi kurtarmam gerektigini gösterdi bana. Sayesinde daha pozitif daha özgüvenli bir insan olarak devam ediyorum hayatıma. Hala degistimem gereken noktalar oldugunun farkında olarak devam ediyorum hocam ile terapilere. Bana çok iyi geldi, gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

G∗∗∗

|

19 Temmuz 2021

Tanıdığım ve danışmanı olduğum için çok şanslı hissediyorum

Y∗∗∗

|

15 Haziran 2021

Merhaba ben bir süredir Özlem Hanım’ın danışanıyım. Kendisine benliğim endişe, kaygı, korku, öfke, sinirlilik, gerginlik, huzursuzluk, stres, depresyon vb negatif duygu ve düşüncelerle sarılmış bir ruh haliyle gitmiştim. Kendisinin ve uyguladığı yöntemlerin sayesinde ciddi bir yol katettik. Yaptığımız son seansta bu konuda gerçekten çok uzman olduğunu bir kez daha gördüm. Beni çocukluğuma götürdüğünde benim belki de geçiştirmeye çalıştığım bir noktayı yakalayarak üzerine gidip oradaki bambaşka bir sorunu bulup onu çözüme kavuşturdu.🙏 Seanslarımız benim açımdan çok verimli ve olumlu geçiyor. Ben kendimin çok değiştiğini hissediyorum ve farkındayım. Dışarıdan da çok net görülmesi ve bana söylenmesi kendime olan güvenimi artırıyor. Oğlum bana”Anne sen çok değiştin artık eskisi gibi sinirli değilsin çok sakinsin ve pozitif bakıyorsun bu çok güzel sakın bırakma devam et” dediğinde çok mutlu oldum. Arkadaşım “önceden ölü balık gibi bakıyordun ama şimdi gözlerinin içi gülüyor, enerji dolusun “ dediğinde de mutluluğum ve kendime olan inancım bir kez daha arttı. Bu güne kadar ki ve bundan sonraki seanslarımızın sonunda olacak olan güzel olumlu değişimler ve şifalanmalar için kendisine bir kez daha çok teşekkür ediyorum. İyi ki yollarımız kesişmiş

Dikkat - Online danışmanlık hizmeti, herkese uygun bir hizmet değildir.
İntihar veya kendine zarar vermek gibi düşüncelere sahipseniz, sitedeki hizmetler size uygun olmayabilir.
Bu durumdaysanız aşağıdaki yardım numaraları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Acil Yardım Hattı: 112, Polis İmdat Hattı: 155, Aile İçi Yardım Hattı: 183, Uyuşturucu İle Mücadele Yardım Hattı: 191