(4)

Özlem

Beyin Antrenörü, Mentor, Kariyer Danışmanı, Motivasyon Koçu

Özlem Şen

Ön Görüşme

10 dk.

(1 görüşme)

Ücretsiz

 • Danışmanlık içeriği hakkında ÜCRETSİZ görüşmedir, bu görüşmede tavsiye veya danışmanlık hizmeti verilmez.
 • Bu görüşmede bireye geliştirmek istediği yetkinliklerine göre görsel, işitsel, bilişsel beyin egzersizleri yaptırılır.
 • Bu görüşme içerisinde teknoloji tabanlı girişimlere ve Sosyal girişimlere yönelik satış, pazarlama, insan kaynakları, ekip yönetimi, ürün geliştirme, iş geliştirme, iş fikrinin gelişim yönleri vb konularda mentorluk yapılır.
 • Adaya çeşitli koçluk araçları yardımı ile kendini tanıması, yetkinliklerinin ve yatkınlıklarının ön plana çıkartılması, hedeflerini kurgulayabilmesi, uygun meslek seçimi, iş dünyasının aradığı aday yetkinlikleri, özgeçmiş hazırlama, mülakat süreçleri, gelişim aşamaları ve benzeri konularda yol arkadaşlığı yapılır. Bu süreç minimum 3 kez görüşme ile kurgulanabilir.
 • Bu görüşme kapsamında bireyin koçluk görüşmesinden beklentileri, keşif ve tanıma görüşmesi ve seçilen koçluk araçlarından biri ile amaç ve hedef belirleme süreci kurgulanır.

10 dk.

(1 görüşme)

Ücretsiz

 • Danışmanlık içeriği hakkında ÜCRETSİZ görüşmedir, bu görüşmede tavsiye veya danışmanlık hizmeti verilmez.

Bütüncül Yaklaşım Akademisi’nin kurucu ortağı olan Özlem Şen, akademi bünyesinde kişisel ve kurumsal gelişim eğitimleri vermektedir.

2016 yılında TÜBİTAK destekli Smartmentor eğitim programını tamamlamış ve bu kapsamda girişimcilik ekosisteminde özellikle satış, pazarlama ve insan kaynakları konularında Kalkınma Ajanslarında ve çeşitli projelerde mentorlük yapmıştır. Bugün de ekosistemde mentorlük yapmaya devam etmektedir.

Kendi kurmuş olduğu eğitim akademisi’nin yanı sıra, belli başlı eğitim danışmanlık firmalarında da kurumsal eğitimler vermeye devam etmektedir. Bugüne dek kurumlara; çalışan bağlılığı ve motivasyon, çatışma yönetimi, iletişim, duygusal zeka, pazarlama, başarı ve motivasyon, zaman yönetimi, değişim yönetimi, performans yönetimi, 21. Yy Yetkinlikleri, münazara teknikleri ve benzeri konularda eğitimler vermiştir.

18 yıllık kurumsal hayatının 15 yılında www.yenibiris.com’da bölge yöneticisi olarak çalışmış olan Özlem Şen, bu süre içerisinde de sanayi-üniversite iş birliği projelerinde aktif olarak görev yapmıştır.

Livcon Akademi ve Başkent Üniversitesinden Yaşam Koçluğu programı ve TÜBİTAK destekli Smartmentor programından mezun olmuştur. Bahçeşehir Üniversitesi destekli Beyin Antrenörlüğü ve İbn-i Haldün Üniversitesi destekli Beyinde Öğrenmenin Nörofizyolojisi eğitim programlarını tamamlamıştır.

NLP, Mindfulness, Şematerapi, Holistik Psikoterapi, Psikodrama, Yaratıcı Drama, Transaksiyonel Analiz, Duygusal Zeka, Diksiyon, İnsan Kaynakları ve Huy kalıpları gibi pek çok konuda eğitimler almıştır.

Merakını tutku ile beslemeyi ve yaşam boyu öğrenci olmayı motto belirlemiş olan Özlem Şen, bugün halen, kurumsal eğitimleri fasilite etmeye ve danışmanlıklar yapmaya devam etmektedir.

Hizmet Verdiği Diller

 • Türkçe

Görüşme Seçenekleri

 • Whatsapp
linkedin

  •Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.

  •Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.

  •Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.

  •Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.

  •Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.

  •Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.

  •Iade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.

  İncelemeler (4)

  Seda Temel

  |

  30 Mayıs 2023

  Ozlem hocami kurumumuzda verdigi egitimle tanidim. Iyi ki tanimisim daha sonra bireysel olarak kendisinden bircok egitim aldim. Gercekten isinde uzman ve hayata bakis açinizi degistirip ufkunuzu goklere cikaran egitimler veriyor. Aldigim egitimler sayesinde kurumsal hayatimda ve ozel hayatimda bircok basari beraberinde geldi.

  Reyhan tekertarla

  |

  30 Mayıs 2023

  Özlem hocam hayatıma dokunduğunuz günden beri kendimi bulma ve hayatıma yön verme konusunda nasıl bir yolkatettiğimi gördükçe iyiki yolmuz kesişmiş diyorum 🙏🏻

  Özgür Kaya

  |

  27 Mayıs 2023

  Bu zamana kadar yaptığım en iyi iş, katıldığım en verimli eğitimdi. Hayatıma yön vermek adına alternatif yollar çıkardı karşıma. Özlem Hocama verdiği eğitim için teşekkür ederim.

  Dikkat - Online danışmanlık hizmeti, herkese uygun bir hizmet değildir.
  İntihar veya kendine zarar vermek gibi düşüncelere sahipseniz, sitedeki hizmetler size uygun olmayabilir.
  Bu durumdaysanız aşağıdaki yardım numaraları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

  Acil Yardım Hattı: 112, Polis İmdat Hattı: 155, Aile İçi Yardım Hattı: 183, Uyuşturucu İle Mücadele Yardım Hattı: 191