Danışmanlık İçeriği

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Spiritüel Koç olarak çıktığım kendimi dönüştürme yolculuğumda NLP, Hipnoz eğitimlerimizi tamamlayarak Uygulayıcı ve Eğitmen olarak hizmet vermekteyim.

▼Daha fazla göster

Aynı zamanda Karma Astroloji alanındaki aldığım eğitimler, ezoterik çalışmalar ve halihazırda devam eden eğitimlerimle doğum haritası analizi, İlişki Analizi, Tek soru Danışmanlığı yaparken haritanızın derinliklerinde yatan bilinçaltınızdaki olumsuz kodları NLP, Hipnoz ve Regresyon ile bu travmaları dönüştürerek ihtiyacınız olan olumlu duyguları telkin yoluyla bilinçaltınıza yerleştiriyoruz.”

▲Daha az göster

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Spiritüel Koç olarak çıktığım kendimi dönüştürme yolculuğumda NLP, Hipnoz eğitimlerimizi tamamlayarak Uygulayıcı ve Eğitmen olarak hizmet vermekteyim. Aynı zamanda Karma Astroloji alanındaki aldığım eğitimler, ezoterik çalışmalar ve halihazırda devam eden eğitimlerimle doğum haritası analizi, İlişki Analizi, Tek soru Danışmanlığı yaparken haritanızın derinliklerinde yatan bilinçaltınızdaki olumsuz kodları NLP, Hipnoz ve Regresyon ile bu travmaları dönüştürerek ihtiyacınız olan olumlu duyguları telkin yoluyla bilinçaltınıza yerleştiriyoruz.”

Görüşme Seçenekleri:

Görüntülü Görüşme

Yüz Yüze (Mersin)

Takvimden Gün ve Saat seçerek randevu alabilirsiniz.

Ağustos 2022
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Astro Terapist – Özlem Tekgöz için 8 inceleme

 1. Kerem

  Mekan temizliği yaptıktan sonra kalbimin üstündeki sıkıntı gitti ve işlerim arttı bana anlattıklarında inanmamıştım ama birebir şahit olduğum için çok şanslıyım. teşekkürler özlem hanım

 2. Serap

  Özlem hanım haziran 2022’de evlilik görünüyor dediniz ve evlilik teklifi aldım sevinçten havalara uçuyorum :)) konu astrolojiyse sizi tek geçerim

 3. Şükrü Genç

  Özlem hanım işinin ehli samimiyet ligi içtenliği ve guler yüzü ile mükemmel bir insan..yaptığımız çalışma sonrası işimin daha keyifli bir hale gelmesi işlerimin açılması ve düşük motivasyonlardan çıkıp yüksek enerji li olmam işlerim rast gitmesi tek kelimeyle harika işinin ehli teşekkürler Özlem hanım…

 4. Elif

  Bir araba kazası yaptığım için yeniden trafiğe çıkmak benim için imkansız gibiydi. Özlem hanımla yaptığımız çalışmadan sonra şimdi çok rahat bir şekilde arabamı kullanıyorum. Sonsuz teşekkürler

 5. Gamze

  Samimiyeti, içtenliği ve bilgeliğiyle çözüm odaklı çok iyi bir rehbersiniz, çok teşekkür ederim.

 6. Makbule

  Korkularımdan sıyrılarak yaşama yeniden merhaba diyebilmemi sağladığınız için çok teşekkür ederim. İyi ki tanıdım sizi.

 7. Makbule

  Korkularımdan sıyrılarak yaşama yeniden merhaba diyebilmemi sağladığınız çok teşekkür ederim yollarımız iyi ki kesişti..

 8. Sedat

  ⭐⭐⭐⭐⭐

İnceleme yap

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.

 • Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.
 • Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.
 • Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.
 • Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.
 • Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.
 • Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.
 • İade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.