Danışmanlık İçeriği

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Spiritüel Koç olarak çıktığım kendimi dönüştürme yolculuğumda NLP, Hipnoz eğitimlerimizi tamamlayarak Uygulayıcı ve Eğitmen olarak hizmet vermekteyim.

▼Daha fazla göster

Aynı zamanda Karma Astroloji alanındaki aldığım eğitimler, ezoterik çalışmalar ve halihazırda devam eden eğitimlerimle doğum haritası analizi, İlişki Analizi, Tek soru Danışmanlığı yaparken haritanızın derinliklerinde yatan bilinçaltınızdaki olumsuz kodları NLP, Hipnoz ve Regresyon ile bu travmaları dönüştürerek ihtiyacınız olan olumlu duyguları telkin yoluyla bilinçaltınıza yerleştiriyoruz.”

▲Daha az göster

Bu görüşmede neler öğreneceksiniz:

“Spiritüel Koç olarak çıktığım kendimi dönüştürme yolculuğumda NLP, Hipnoz eğitimlerimizi tamamlayarak Uygulayıcı ve Eğitmen olarak hizmet vermekteyim. Aynı zamanda Karma Astroloji alanındaki aldığım eğitimler, ezoterik çalışmalar ve halihazırda devam eden eğitimlerimle doğum haritası analizi, İlişki Analizi, Tek soru Danışmanlığı yaparken haritanızın derinliklerinde yatan bilinçaltınızdaki olumsuz kodları NLP, Hipnoz ve Regresyon ile bu travmaları dönüştürerek ihtiyacınız olan olumlu duyguları telkin yoluyla bilinçaltınıza yerleştiriyoruz.”

Görüşme Seçenekleri:

Görüntülü Görüşme

Takvimden Gün ve Saat seçerek randevu alabilirsiniz.

Eylül 2023
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Karma Astrolog & Terapist – Özlem Tekgöz için 25 değerlendirme

 1. Figen Ahmed

  “Özlem hanım han çok pozitif ve enerjik bir kişi. Çok detaylı bir burç yorumu aldım ve sormama bile gerek kalmadan birçok sorumu cevapladı. Harika bir netlik getirdi ve uzun süredir beni rahatsız eden bazı sorunlarımın nedenini anlamama yardım eden ipuçları verdi. Çok teşekkür ederim 🙏🌼

 2. Ebru

  Yıllarca içinden çıkmakta zorlandığım konuda Özlem hanımla sadece bir çalışma yaptık ve şimdi o konunun hayatımda para kazanmama kadar beni ne kadar etkilediğini anlıyorum. Şu an hem işimle ilgili ilerlemeler söz konusu olmaya başladı vee birkaç kez yaşadığım düşükten sonra sonunda hamileyim. Özlem hanıma sonsuz teşekkür ederim, minnettarım.

 3. Gizem Eylül

  Özlem hanımla öngörü çalışması yaptık hiç umudum olmayan bir konuda olumlu gelişmeler yaşayacağımı söyledi ve dediği tarihte gerekten o konuda beklenmedik gelişmeler yaşadım. İşinin ehli oluşuna ayrı, içten gülümsemesine ayrı teşekkürlerimi iletiyorum.

 4. Serkan Atmaca

  Deprem döneminde yaşadığım korkular ve kayıplarım benim için içinden çıkılmaz bir hal almaya başlamıştı ve o sırada Özlem hanımla tanışma fırsatım oldu. Birlikte terapilere başladık ve kısa sürede kendimi toparlamama, panik ataklarımın geçmesine yardımcı oldu Özlem hanım. Şimdi çok daha sakin ve rahat hissediyorum kendimi ve bunu Özlem hanıma borçluyum. Çok çok teşekkür ederim.

 5. Özcan Demir

  Özlem hanımla harita analizi yaptık o kadar güzel bir görüşmeydi ki sürenin nasıl geçtiğini anlayamadım bile. Geçmişte yaşadıklarımla alakalı nokta atışı tespitlerde bulundu ve geleceği dair ilerlememen gereken bütün noktaları tek tek iletti özlem hanım. Bu sebeple kendisine büyük bir teşekkür borçluyum.

 6. Derin

  Arkadaşlarım doğum günü hediyesi olarak Özlem hanımdan Doğum haritası analizi yaptırdılar, aldığım en güzel hediye diyebilirim çünkü kafa karışıklıklarım yok oldu ve birçok konuda neyi neden yaşadığımı ve yaptığımı anladım. Yakın gelecek için zorlu bir mahkeme sürecim vardı, Özlem hanım onun benim için olumlu sonuçlanacağını söyledi ve öyle de oldu, haberi alınca dönüş mesajı yazdım bu sebeple. Çok teşekkür ederim bir kez daha arkadaşlarıma ve de tabi ki Özlem hanıma.

 7. Zehra

  Hem kendim hem de kızım için harita analizi çalışması yaptık Özlem hanımla. İnanılmaz güler yüzlü, samimi ve neşeli olmasının yanında verdiği bilgiler özellikle kızıma ışık oldu. Tercihlerini yapmasına ve başarılı olacağı işlere yönelmesine yardımcı oldu. Ben de bir ebeveyn olarak eksik yönlerimi görüp düzeltmiş oldum bu sayede. Çok teşekkür ediyorum hem rehberliğiniz de hem candan gülücükleriniz için

 8. Rüya

  9 yaşındaki kızımın haritasına baktık ve Özlem hanım kızımla ilgili öyle rahatlattı ki beni, hem çözüm önerileri hem de nereye yönlendirmem gerektiiğiyle alakalı bilgi sahibi oldum. Kızımla ilgili endişelerim azaldı, en önemlisi daha anlayışlı bir yerden bakarak onunla iletişim kurmaya başladım. Şimdi eskisinden çok daha iyi aramız. Özlem hanıma rastlamış olmak büyük bir şans. Çok teşekkür ederim.

 9. Gülten

  Çok ayrıntılı, çok çok emek verilmiş bir görüşme yaptık. Yaşadığım olayların nedenini ve nasıl çözeceğimi tam da benim anlayabileceğim düzeyde anlattı Özlem hanım. Çok içten, candan ve samimi olması cabası. Çok teşekkür ederim.

 10. Gamze

  Daha önce astrolojik danışmanlık almıştım ancak ses kaydı göndermişlerdi ve beni hiç tatmin etmemişti. Özlem hanımla 2 saatten fazla birebir görüşme yaptık ve inanılmaz bir farkındalık deneyimiydi benim için. Yoluma çıktığınız için minnettarım.

 11. Metin

  Uzun yıllar yaşadığım korkularımın ilacı Özlem hanım oldu, şimdi sanki yeni bir ben oluşuyor ve yüklerimden arınıyor gibiyim.
  Terapi sonrası dönüşleri her sorduğunda aynı cevabı veriyorum Özlem hanıma ”bulutların üstünde gibiyim”

 12. Metin

  Uzun yıllar yaşadığım korkularımın ilacı Özlem hanım oldu, şimdi sanki yeni bir ben oluşuyor ve yüklerimden arınıyor gibiyim.
  Terapi sonrası dönüşleri her sorduğunda aynı cevabı veriyorum Özlem hanıma ”bulutların üstünde gibiyim”

 13. Kaan

  Burçlarla ilgili hiçbir konuyu ciddiye almazdım. Ta ki Özlem hanım yaşadığım tarihlere kadar travmalarımı sayana kadar. Sadece harita analizi bile terapi gibi, şimdi sıra bilinçaltına inmekte, sabırsızlanıyorum. Çok teşekkürler Özlem hocam

 14. Deniz

  Özlem hanımla seanslara başlamadan önce uzun süreli depresyon dönemindeydim. 3 seans sonunda kendimi çok rahatlamış hissediyorum. Psikiyatrinin verdiği ilaçları da azaltmaya başladım. Seanslara devam edeceğim, her seansı iple çeker oldum. Çok teşekkürler özlem hanım.

 15. Sezen

  Nokta atışı sorularla bana her şeyi yeniden gözden geçirten, hayatımın en karanlık yerlerine ışık tutan yol göstericim, çok teşekkür ederim, iyi ki varsın🙏🏻🙏🏻❤️

 16. Ayşe

  Bir harita analizi nasıl terapi gibi geçebilir sorusunun cevabı Özlem Hocamda, çok güzel bir rehber oldunuz hayatıma her şey için çok çok teşekkür ederim

 17. Onur Yıldırım

  Okadar gitmeme ragmen Psikoloji Tedavisinden alamadıgım sonucu Özlem Tekgöz hocam dan aldım size Minnettarım Hocam Herşey için Teşekkür Ederim

 18. Kerem

  Mekan temizliği yaptıktan sonra kalbimin üstündeki sıkıntı gitti ve işlerim arttı bana anlattıklarında inanmamıştım ama birebir şahit olduğum için çok şanslıyım. teşekkürler özlem hanım

 19. Serap

  Özlem hanım haziran 2022’de evlilik görünüyor dediniz ve evlilik teklifi aldım sevinçten havalara uçuyorum :)) konu astrolojiyse sizi tek geçerim

 20. Şükrü Genç

  Özlem hanım işinin ehli samimiyet ligi içtenliği ve guler yüzü ile mükemmel bir insan..yaptığımız çalışma sonrası işimin daha keyifli bir hale gelmesi işlerimin açılması ve düşük motivasyonlardan çıkıp yüksek enerji li olmam işlerim rast gitmesi tek kelimeyle harika işinin ehli teşekkürler Özlem hanım…

 21. Elif

  Bir araba kazası yaptığım için yeniden trafiğe çıkmak benim için imkansız gibiydi. Özlem hanımla yaptığımız çalışmadan sonra şimdi çok rahat bir şekilde arabamı kullanıyorum. Sonsuz teşekkürler

 22. Gamze

  Samimiyeti, içtenliği ve bilgeliğiyle çözüm odaklı çok iyi bir rehbersiniz, çok teşekkür ederim.

 23. Makbule

  Korkularımdan sıyrılarak yaşama yeniden merhaba diyebilmemi sağladığınız için çok teşekkür ederim. İyi ki tanıdım sizi.

 24. Makbule

  Korkularımdan sıyrılarak yaşama yeniden merhaba diyebilmemi sağladığınız çok teşekkür ederim yollarımız iyi ki kesişti..

 25. Sedat

  ⭐⭐⭐⭐⭐

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır.

 • Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.
 • Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.
 • Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.
 • Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.
 • Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.
 • Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.
 • İade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.