(29)

Sinem Aslan

Uzman Sosyolog ve Aile Danışmanı

Sinem Aslan

Bireysel danışmanlık

50 dk.

(1 görüşme)

1400 TL

  • 50 dakikalık görüşme süresince, öncesinde belirlediğimiz konular üzerine konuşulacaktır.
  • 70 dakikalık görüşme süresince, öncesinde belirlediğimiz konular üzerine konuşulacaktır.

50 dk.

(1 görüşme)

1400 TL

  • 50 dakikalık görüşme süresince, öncesinde belirlediğimiz konular üzerine konuşulacaktır.

Aile Danışmanı Sinem Aslan, 2015-2018 yılları arasında Pamukkale Üniversitesi’nde Sosyoloji Bölümü Lisans eğitimini tamamlamıştır.

2018 yılında Pamukkale Üniversitesi’nde Yüksek lisans eğitimine başlamış ve başarıyla tamamlayarak Uzman Sosyolog unvanını almıştır.

2017-2019 yılları arasında Denizli Tavas köylerinde Yörük kültürü bağlamında nitel araştırma projeleri yürütmüştür.

2021 yılında Aile Danışmanlığı eğitimini 300 saat teorik, 150 saat uygulamalı olmak üzere Pamukkale Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde tamamlamıştır.

Hizmet Verdiği Diller

  • Türkçe

Görüşme Seçenekleri

  • Whatsapp
linkedin
  • Çift Terapisi

•Randevulu görüşmeler yapılmayan tüm görüşmeler %100 iade edilir.

•Görüşme saati geçmiş olsa bile yapılmamış randevular %100 iade edilir.

•Görüşme içeriğinden memnun kalınmaması veya fayda sağlanmayan danışmanlıklarda iade talep edilmesi durumunda danışman onayı ile ücret iadesi yapılır. İade oranı %100'dür.

•Paket alımlarında kalan görüşmelerin iadesi istendiği zaman kalan görüşmeler %100 oranında iade edilir.

•Satın alma sırasında kullanılan kuponlar eşit olarak seanslara bölünerek hesaplanır ve kalan seans sayısına göre iade yapılır.

•Ödemenin ilk 5 gününde talep edilen iadeler kredi/banka kartına iade edilir, 5 gün sonrası talep edilen iadeler hesaba Havale/EFT yöntemiyle 2 iş günü içinde gönderilir.

•Iade taleplerinizi e-posta veya Whatsapp hattından iletebilirsiniz.

İncelemeler (29)

M∗∗∗ ∗∗∗

|

29 Mart 2024

Sinem Hanımı Instagram paylaşımları üzerinden takibe almıştım. Sonrasında benim yaşadığım sorun üzerine eşim ile terapiye başladık. Kendisi çok güler yüzlü ve sorunları temelinden irdeleyen birisi. Biz terapi boyunca kendisinden çok memnun kaldık. Çözüme ulaşacağınıza emin olun kendisi ile yola çıktığınızda ✨

H∗∗∗ Y∗∗∗

|

16 Mart 2024

Sinem Hanım ile yaklaşık 9 ay önce tanıştık. Kendisini instagramdaki içeriklerinden buldum ve mesajlarıma tatlı tatlı cevap vermesiyle terapiyi Sinem Hanım’dan almaya karar verdik. Ve tüm süreç böyle tatlı tatlı geçti. Bazen artık kesin benden bıkacak dediğim anda bile hep o tatlı gülümsemesiyle beni sakinleştirdi ve ne o ne biz vazgeçmedik ve kazandık. Kendisiyle cinsel terapi ve evlilik sürecimiz hatta yeri geldiğinde bireysel sıkıntılarımız hakkında konuştuk ve kendisinin yönlendirmeleriyle cinsel terapiyi başarıyla tamamladık keşke enn başta hemen terapi alsaydık diyorum. Aynı zamanda yeni evli olduğumuz için evliliğimizdeki iletişim problemlerini de çözdük. Bireysel birçok konuda da fikirleriyle bana yol açmıştır. Önerdiği kitaplar dahi hayata bakış açımı değiştirdi. Bugün son seansımızı yaptık ve inanılmaz duygusal hissettim kendimi sanki ailemden biri gibi olmuştu. Demem o ki evli her çiftin sorunları olsun olmasın kesinlikle Sinem Hanım ile tanışıp terapi almalarını tavsiye ederim. Evliliğimiz için çok güzel bir eğitim süreciydi bizim için kendisine yeniden çookk teşekkür ediyorum.

İ∗∗∗

|

04 Ocak 2024

Sinem Hanım’ı 7-8 ay önce instagramdaki içerikleriyle tanıdım. O kadar faydalı içerikler vardı ki hep hayatımın bir yerinde onun yazdıklarını uygularken buluyordum kendimi. Yeni evlenmiş bir çift olarak aslında öyle büyük sorunlarımız olmadığını düşünüyordum fakat bir yandan da desteğe ihtiyacım olduğunun farkındaydım.Çünkü şuan küçük olan sorunların ileride karşımıza daha büyük bir şekilde çıkmasını istemiyordum. Tam da bu noktada 6 ay önce Sinem Hanım’ la seanslara başladık ve evliliğimize harika bir yatırım yaptık. Artık daha şeffaf ve birbirinin isteklerine duyarlı bir çiftiz. Bu yolculuk bence uzun. Çünkü Sinem Hanım dan öğrenecek daha çok şeyimiz var 🥹❤️

Dikkat - Online danışmanlık hizmeti, herkese uygun bir hizmet değildir.
İntihar veya kendine zarar vermek gibi düşüncelere sahipseniz, sitedeki hizmetler size uygun olmayabilir.
Bu durumdaysanız aşağıdaki yardım numaraları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Acil Yardım Hattı: 112, Polis İmdat Hattı: 155, Aile İçi Yardım Hattı: 183, Uyuşturucu İle Mücadele Yardım Hattı: 191